Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NBA Live 2005

81
8 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > basketbal *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
28.09.2004 PS2XboxNGC
26.10.2004 PC
Vývojáři:
EA Canada
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20130702014226…
NBA Live 2005 je již jedenáctým ročníkem ze série simulací od vývojářů EA Canada. Hlavního vylepšení se dočkala fyzika balónu a jeho interakce s okolím. Na míč budou působit různé vlivy a v závislosti na nich bude nabírat faleš a měnit svou rychlost. Dalšího vylepšení se dočkalo smečování, nově budete moci smečovat kdykoliv a kdekoliv, nezáleží na tom, zda byl míč přihrán, nebo hozen na koš. Další vylepšenou věcí na hře je kontrola přihrávek, střel a vypichování míče. U přihrávek a střel se již nebudete muset tolik starat o tolik přesné načasování, ale u vypichování stačí omylem seknout soupeře přes ruce a je z toho faul, to více nutí používat bloky.

Co se týče výběru herních módů, tak v nabídce zůstává exhibice, mód tělocvičny, kde si budete moci libovolně procvičovat střelbu, dvojtakty, nebo různé triky a mód jeden na jednoho, kde se budete moci v pouličním zápasu utkat s jedním soupeřem a nastřílet mu co nejvíce košů. Přibyl NBA All-stars Weekend. Jedná se o jakousi soutěž, kde se hráči utkávají v dovednostních disciplínách. Konkrétně je zde trojková střelba na koš a slam dunk (což je soutěž ve smečování). Vývojáři nevynechali ani režim kariéry, kde se budete moci ujmout jednoho týmu z NBA a procházet s ním sezóny, k dispozici budete mít draftování hráčů, přestupy a různá vyjednávání.

NBA Live 2005 vyšlo také na Xbox, PS2 a GameCube, na obalu hry se objevil Carmelo Anthony z týmu Denver Nuggets.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.