Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Star Wars Jedi: Fallen Order

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
adventura > akční adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
15.11.2019 PCPS4XOne
Vývojáři:
Respawn Entertainment
Oficiální stránky:
https://www.ea.com/cs-cz/games/starwars/je…
Star Wars Jedi: Fallen Order je akční a čistě singleplayerová hra z pohledu třetí osoby z univerza hvězdných válek. Příběh se odehrává krátce po třetí epizodě filmové ságy v době vzestupu Impéria a zaměřuje se na protagonistu jménem Cal Kestis, padawana z řádu rytířů Jedi, který přežil vyvražďování během rozkazu 66. Cal se snaží v této nelítostné době přežít, neboť se stal lovnou zvěří imperiálních inkvizitorů vedenou Druhou sestrou, která indisponuje speciální likvidační jednotkou Purge Troopers. Calovou jedinou šancí je tak prozkoumávání starobylých záhad ztracených civilizací, které by mu pomohli obnovit zcela nový řád Jediů.

Hra nabízí velké množství postav, stvoření a techniky, včetně návštěv několika nových a ikonických planet. Soubojový systém je hlavně zaměřen na inovativní boj zblízka se světelným mečem, používání síly a osvojování nových schopností. Hráče mimo jiné doprovází droidí společník BD-1, který Calovi pomáhá osvětlovat temné prostory nebo mu pomáhá s levitací na těžko přístupná místa.


Poslední diskuzní příspěvek

HolyMeatball: jsme na tom stejně. Rovnou jsem s tím stáhnul i Plague Tale a ten NFS Heat na vyzkoušení, když už to tam je :)