Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
 1. Nemova říše
  (HC) Assassin's Creed IV: Black Flag
 2. Láska nebeská
  (SC) Fahrenheit

  Hlavní hrdina se dá dohromady s detektivkou, která vyšetřuje jím spáchanou vraždu. Na začátku se neznají a na konci se vezmou a čekají spolu dítě.
 3. Volání Cthulhu
 4. Tenkrát v Hollywoodu
  (SC) Fallout: New Vegas - Bennyho dabuje Matthew Perry
 5. Nikdy se nevzdávej!
  (HC) Hlavní hrdina potřebuje speciální oblek, aby mohl chodit a posléze je jeho useknutá hlava voperována na nové robotické tělo.
 6. Ukradené Vánoce
  (HC) Night in the woods - hra se částečně odehrává během Halloweenu.
 7. Ve stínu pixelů
 8. Cesta do pravěku
 9. Ztraceno v překladu
 10. V záři reflektorů

Profil

Když mi bylo asi 5 let, naši koupili Commodor 64.
A tehdy to celé začalo :)

Můj úplně nejvíc nejoblíbenější žánr jsou nechutně ukecaný RPGčka. Čili hry jako Fallout, Baldurs Gate, Planescape: Torment, Star Wars: KotOR,...


UPOZORNĚNÍ!

Jsem obyčejný člověk, smrtelník a (teď už jen příležitostný) hráč. Hry hodnotím z pozice mě jakožto hráče, nejsem žádný recenzent a občas se nechávám unést vzpomínkami, nostalgií a sentimentem. Snažím se tyhle moje slabosti ovládat, ale ne vždycky se mi to tak docela podaří. A právě s tímhle vědomím je nutno číst mé komentáře a hodnocení- jsou více či ještě více pouze orientační záležitost.

Moc her, kterým bych dal pod 50% jsem nehrál a momentálně si asi ani na žádnou nevzpomenu, patrně proto, že jsem je po kratší době hraní odinstaloval a zapomněl na ně. U hodnocení se mi navíc většinou vybaví spíš ty kladné stránky.

Objektivnější komentáře zkrátka hledejte u ostatních uživatelů :)

Diskuze uživatele

Doposud zde nikdo nediskutoval.