Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Marcia M.

Marcia M.

MsRepulsive / 25 let / Vsetín (ČR - kraj Zlínský)

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2018

  1. "Tehdy to začalo" Dle herní databáze jsem registrovaná v červnu 2014 a protože mám ráda hardcore výzvy, sáhnu po čtvrtletí - v květnu 2014 vyšlo A Story About My Uncle, kterou jsem dojela 18.7.2018 na streamu za cca 4 hodiny. Docela fuška se někam ve výskoku trefit :)

  2. "Krize identity" Tak jsem ten náš český Kingdom Come: Deliverance 3.3.2018 po 88 hodinách dohrála. Hurá!

  3. "Lidem vstup zakázán" Nocturnal Hunt dohrán na streamu za hodinu. Ještě se k ní možná vrátím pro splnění ostatních stealth výzev.

  4. "Hru nezastavíš!" Roots of Insanity dohráno 13.1.2018 za zhruba 2,5 hodiny. Na streamu zvěčněno bez přestávky. Hru dodatečně přidám, pokud to nestihne udělat někdo jiný.

  5. "Nervy z oceli" Nevím zda lze uznat The Flame in the Flood, ale obtížnosti dvě na výběr jsou. A s tou lehčí "Traveler" jsem měla ze začátku pěkné problémy. Několik pokusů a cca 6 hodin než jsem se seznámila s mechanikami hry, pochopila většinu princip§ a dostalo se mi do ruky kormidlování voru. O to překvapující pak pro mě bylo, že jsem těžší obtížnost "Survivalist", která obsahuje permadeath a je náročnější i z pohledu rychleji narůstajících potřeb přeživšího, dohrála napoprvé. Tak nevím :) Na obtížnost "Survivalist" dohráno 10.11.2018 za nějakých 7 hodin.

  6. "Sousedy si nevybereš" (komentář) Zajímavá kategorie. Sáhla jsem po Tsioque z Polska. Dohráno 8.11.2018 během 4 hodin na streamu. Hru jsem vyhlížela několik let. Nezklamala!

  7. "Nejen PC živ je člověk" Dohráno hned několiv počinů. Hidden Agenda, Heavy Rain i Detroit: Become Human. Uvidím k čemu se mi bude psát komentář nejlépe.

  8. "V zemi nikoho" Hra Stairs dohrána 7.1.2018 na streamu a tímto nečekaně splněna Hardcore verze. Dohráno za 5 hodin.

  9. "Nerozbalený dárek" Vampyr dohrán 12.7.2018 na streamu po nějakých 43 hodinách. Za mě se velice povedl a je to pro mě jeden z nejlepších herních darů, které jsem kdy dostala :)

  10. "Válka periferií" Downfall dohrán 9.11.2018 na streamu, The Cat Lady jsem milovala! A rozhodně nezklamal, spíš naopak :). Dohráno pouze klávesnicí za necelých 6 hodin.


Profil

Optimista, flegmatik, zvrhlík a závislák, co rád tráví volný čas v "herním světě", ať už sledováním různých kvalitně komentovaných průchodů a ukázek her, pročítáním novinek nebo samotným hraním.


Jak se ženská dostane ke hrám? Sama.

Počítač si naši domů pořídili ve srovnání s mými vrstevníky, jako jedni z posledních. Neměla jsem staršího bráchu ani tátu hráče, kterým bych mohla nakukovat přes rameno a tak jsem krásu hraní poznala až později. Jedinou pořádnou hru mezi pár kousky herních výběrů z časopisu Jak na počítač táta donesl v mých dvanácti letech a byla to střílečka Soldier of Fortune, jo, pro takové kuře asi nepříliš vhodná volba, ale nadchlo mě to a nemohla jsem se od hry odtrhnout. Hrála jsem první mise pořád dokola, i když mi to absolutně nešlo a po třech týdnech intenzivního hraní zmizel pracovní notebook na služební cestu i spolu s CD a už jsem jej nikdy neviděla. Následovaly dny strávené u Crazy Taxi, FlatOutech, všemožných tycoonů, The Sims 2 a spolu se Simíkama přišel i správný Simíko-blog (od té doby nebyl díl, který by mě dokázal tak zaujmout a zabavit. The Sims 3 měl výbornou inovaci v omezení načítání a The Sims 4 mě už absolutně nezaujalo, k předchozím dvěma dílům se však občas ráda vracím). V roce 2009 jsem se dala na World of Warcraft a poznala spoustu úžasných lidí, s kterými jsem v kontaktu do dnes. A dnes si vychutnávám večery strávené u děl jako Dark Souls či Bloodborne, které jsou aktuálně mými nejoblíbenějšími hrami vůbec.

Hráčem a milovníkem her se nepovažuju proto, že bych snad měla (nemám) odehranou kupu her nebo plavala (neplavu) v hromadě krabicovek, ale kvůli té možnosti odpoutat se od reality, zapomenout na starosti. Je to pro mě ten největší odpočinek, zábava, umění a vášeň co znám a mám.


I já se nechala stáhnout vlnou natáčení na YouTube...

Psalo se datum 17.1.2014 a mně z pravidelného sledování herních videí přeskočilo a zařadila jsem se tímto mezi ostatní samozvané videotvůrce.

Snažím se soustředit na příběhové hry všeho druhu, od těch pohodových, vtipných, přes silné a dojemné až k těm děsivým a hororovým. Upřímně, hororovky byly hlavním impulsem, jinak bych si je nejspíš ani nezahrála. Kdykoliv jsem zapnula hororovou hru mimo kameru, tak to dopadlo jejím okamžitým vypnutím a následným odinstalováním/přesunutím do koše. Jsem zkrátka hrozný nervák a strašpytel. Musela jsem si najít nějakou výmluvu proč to nevypnout (a natáčet), no ne? :)

Vypíchla bych můj pravidelně vydávaný seriózní pořad HERNÍ NOVINKY, dále se snažím o kompletní průchody her s kapkou informace a nějakou tou zajímavostí. Občas sesmolím nějakou herní ukázku z her placených i neplacených a poslední dobou se aktivně vrhám po živém vysílání, kde stíhám dohánět i nějaký ten herní rest. Mým cílem je zabavit se a poznat lidi s podobným herním vkusem či smyslem pro humor.Já a výzvy


Herní výzva 2018
viz. výše

Herní výzva 2017
1. "To je člen!" - The Room Two (komentář)
2. "Právě vychází" - Prey (komentář)
3. "Only the best!" - The Talos Principle (komentář)
4. "Nad Tatrou sa blýská!" - Ve stínu havrana (komentář)
5. "Rychlovka" - Little Nightmares (komentář)
6. "Šedá myška" - Syberia 3 (komentář)
7. "No fujtajbl!" - Anna (komentář)
8. "Pokračování příště!" - Resident Evil 7: Biohazard (komentář)
9. "Kamarád doporučuje!" - Tormentum - Dark Sorrow (komentář)
10. "Zapomenutý kousek" - Dead Space (komentář)

Výzva SPLNĚNA!


Herní výzva 2016
Ve své době jsem o Herní Výzvě ještě netušila, respektive jsem si ji všimla dva měsíce před koncem a zapojení do té další byla jistota. Někdy se k tomu alespoň sama pro sebe vrátím.

1. Hra, jejíž název začíná na stejné písmeno jako vaše přezdívka na DH. - Něco na M
2. Hra vydaná v roce 2016. - Něco vyberu...
3. Jedna ze 100 nejlépe hodnocených her na DH. - Vyberu něco, co v top 100 s jistotou v roce 2016 bylo
4. Hra od českého vývojářského studia. - Vidím to na něco od Amanita Design
5. Hra dohraná za jediný den. - Nebude problém
6. Oblíbená hra vašeho dětství/mládí. - Že bych si konečně zahrála celý Soldier of Fortune?
7. Hra z vašeho nejméně oblíbeného herního žánru. - Hmm, hm... Sport nebo závody?
8. Hra z kategorie Freeware. - Také nebude problém
9. Hra vydaná nejpozději v roce 2006 - To by šlo, ráda se vrátím ke starým herním peckám
10. Hra, která je u daného vývojářského studia jejich prvotinou. - No to jsem zvědavá!