Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Marcela MsRepulsive Martinková / 26 let / Vsetín (ČR - kraj Zlínský)

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2019

  1. "Lovec trofejí" (komentář) Valley dohrán 5.1.2019 na streamu. Ke hře se postupně vracím a dodělávám achievementy na 100%! :) Zatím nahráno 16 hodin.

  2. "Čapkův odkaz" Ještě popřemýšlím. Něco se najde :)

  3. "Herní kutil" Velice mě láká kreativní Concrete Genie. Snad letos výjde! Kdyby ho náhodou předběhl Planet Zoo, nic se neděje a navíc to jistí Passpartout: The Starving Artist 8)

  4. "S humorem jde všechno lépe" (komentář) To se tak koukám, co si zahraju humorného a já tatar už jednu nezapomenutelnou humornou záležitost hrála! Paradigm, to je on! Aww Yiss! Mého srdce tumor. Dohráno 10.4. na streamu za cca 8 hodin.

  5. "Adaptace" (komentář) Nakonec volím The Sinking City. Parádní detektivka s méně povedeným pojetím open worldu. Dohráno 8.7. na streamu po cca 36 hodinách.

  6. "Severní vítr" Že by Hitman? Ještě je možné využít situace a konečně se vrhnout do Legend of Grimrock či Owlboy.

  7. "Hra roku" (komentář) The Last Guardian dohrán 13.1.2019 na streamu za nějakých 14 hodin.

  8. "Hrátky s časem" Napadá mě můj dlouhodobý rest Quantum Break či Control, který už jsem si předobjednala. Případně indie záležitost Braid, kterou jsem dohrála 6.8., jak jinak, než na streamu. :D

  9. "Historie se opakuje" (komentář) Dlouholetý rest Valiant Hearts: The Great War byl jasnou volbou! Dohrán 18.1. na streamu za 8 hodin.

  10. "Barevný svět" Tak toto je těžké. Absolutně mě nic nenapadá. Akorát chystaná Beyond Blue. BLACKHOLE? :D


Profil

Optimista, flegmatik, zvrhlík a závislák, co rád tráví volný čas v "herním světě", ať už sledováním různých kvalitně komentovaných průchodů a ukázek her, pročítáním novinek nebo samotným hraním.Jak se ženská dostane ke hrám? Sama.Počítač si naši domů pořídili ve srovnání s mými vrstevníky, jako jedni z posledních. Neměla jsem staršího bráchu ani tátu hráče, kterým bych mohla nakukovat přes rameno a tak jsem krásu hraní poznala až později. Jedinou pořádnou hru mezi pár kousky herních výběrů z časopisu Jak na počítač táta donesl v mých dvanácti letech a byla to střílečka Soldier of Fortune, jo, pro takové kuře asi nepříliš vhodná volba, ale nadchlo mě to a nemohla jsem se od hry odtrhnout. Hrála jsem první mise pořád dokola, i když mi to absolutně nešlo a po třech týdnech intenzivního hraní zmizel pracovní notebook na služební cestu i spolu s CD a už jsem jej nikdy neviděla. Následovaly dny strávené u Crazy Taxi, FlatOutech, všemožných tycoonů, The Sims 2 a spolu se Simíkama přišel i správný Simíko-blog (od té doby nebyl díl, který by mě dokázal tak zaujmout a zabavit. The Sims 3 měl výbornou inovaci v omezení načítání a The Sims 4 mě už absolutně nezaujalo, k předchozím dvěma dílům se však občas ráda vracím). V roce 2009 jsem se dala na World of Warcraft a poznala spoustu úžasných lidí, s kterými jsem v kontaktu do dnes. Po tom, co jsem s wowkem po nějakých pěti letech sekla, jsem se do her zažrala ještě daleko více, a tak se snažím dohnat vše, co mi za ty roky uniklo. Dnes nejradši hraju sama, i multiplayerovky - mám ráda svůj klid. Zbožňuju hororové a atmosferické hry, nepohrdnu dobrým příběhem a povedeným hudebním podkresem. A nakonec, propadla jsem sérii SoulsBorne her. Hráčem a milovníkem her se nepovažuju proto, že bych snad měla (nemám) odehranou kupu her nebo plavala (neplavu) v hromadě krabicovek, ale kvůli té možnosti odpoutat se od reality, zapomenout na starosti. Je to pro mě ten největší odpočinek, zábava, umění a vášeň co znám a mám.

I já se nechala stáhnout vlnou natáčení na YouTube...


Psalo se datum 17.1.2014 a mně z pravidelného sledování herních videí přeskočilo a zařadila jsem se tímto mezi ostatní samozvané videotvůrce.Snažila jsem se soustředit na příběhové hry všeho druhu, od těch pohodových, vtipných, přes silné a dojemné až k těm děsivým a hororovým. Upřímně, hororovky byly hlavním impulsem, jinak bych si je nejspíš ani nezahrála. Kdykoliv jsem zapnula hororovou hru mimo kameru, tak to dopadlo jejím okamžitým vypnutím a následným odinstalováním/přesunutím do koše. Jsem zkrátka hrozný nervák a strašpytel. Musela jsem si najít nějakou výmluvu proč to nevypnout (a natáčet), no ne? :)Vypíchla bych můj pravidelně vydávaný seriózní pořad HERNÍ NOVINKY. Aktuálně je natáčení herních sérii upozadněno a aktivně, téměř každodenně streamuju na svém twitch kanále, kde se věnuju podobným žánrům a hlavně dohánění mých herních restů či zkoušení novinek. Je to pro mě daleko časově výhodnější. Mým cílem je zabavit se a poznat lidi s podobným herním vkusem či smyslem pro humor.Já a DATABÁZE HER


Už ani nevím jak jsem se sem dostala. Pravděpodobně jsem pátrala po informacích o nějaké hře, ale nevylučuju ani následné doporučení mým milým kolegou a kamarádem Hellhousem. A proč jsem se rozhodla registrovat a starat se v následujících letech o svůj profil? Ani nevím. Padlo mi to tu hned do oka, začala jsem ztrácet přehled o tom, co mám v knihovně a jak jednotlivé hry alespoň procentuálně hodnotím. A taky je tu fajn hráčská komunita!

Herní výzva 2019
Osobní výzva na tento rok - konečně začít psát více komentářů a dojmů ke hrám, které dohraju.
Minimální počet si stanovuju na jednou tolik, co za samotnou herní výzvu.
Minimální celkový počet komentářů 20.
Aktuální stav: 21/20 - Výzva SPLNĚNA!


Herní výzva 2018
1. "Tehdy to začalo" - A Story About My Uncle (komentář)
2. "Krize identity" - Kingdom Come: Deliverance (komentář)
3. "Lidem vstup zakázán" - Nocturnal Hunt (komentář)
4. "Hru nezastavíš!" - Black the Fall (komentář)
5. "Nervy z oceli" - The Flame in the Flood (komentář)
6. "Sousedy si nevybereš" - Tsioque (komentář)
7. "Nejen PC živ je člověk" - Hidden Agenda (komentář)
8. "V zemi nikoho" - Stairs (komentář)
9. "Nerozbalený dárek" - Vampyr (komentář)
10. "Válka periferií" - Downfall (komentář)
Výzva SPLNĚNA!


Herní výzva 2017
1. "To je člen!" - The Room Two (komentář)
2. "Právě vychází" - Prey (komentář)
3. "Only the best!" - The Talos Principle (komentář)
4. "Nad Tatrou sa blýská!" - Ve stínu havrana (komentář)
5. "Rychlovka" - Little Nightmares (komentář)
6. "Šedá myška" - Syberia 3 (komentář)
7. "No fujtajbl!" - Anna (komentář)
8. "Pokračování příště!" - Resident Evil 7: Biohazard (komentář)
9. "Kamarád doporučuje!" - Tormentum - Dark Sorrow (komentář)
10. "Zapomenutý kousek" - Dead Space (komentář)
Výzva SPLNĚNA!


Herní výzva 2016
Ve své době jsem o Herní Výzvě ještě netušila, respektive jsem si ji všimla dva měsíce před koncem a zapojení do té další byla jistota. Někdy se k tomu alespoň sama pro sebe vrátím.
1. Hra, jejíž název začíná na stejné písmeno jako vaše přezdívka na DH. - Něco na M
2. Hra vydaná v roce 2016. - Něco vyberu...
3. Jedna ze 100 nejlépe hodnocených her na DH. - Vyberu něco, co v top 100 s jistotou v roce 2016 bylo
4. Hra od českého vývojářského studia. - Vidím to na něco od Amanita Design
5. Hra dohraná za jediný den. - Nebude problém
6. Oblíbená hra vašeho dětství/mládí. - Že bych si konečně zahrála celý Soldier of Fortune?
7. Hra z vašeho nejméně oblíbeného herního žánru. - Hmm, hm... Sport nebo závody?
8. Hra z kategorie Freeware. - Také nebude problém
9. Hra vydaná nejpozději v roce 2006 - To by šlo, ráda se vrátím ke starým herním peckám
10. Hra, která je u daného vývojářského studia jejich prvotinou. - No to jsem zvědavá!