Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Marcia M.

Marcia M.

MsRepulsive / 24 let / Vsetín (ČR - kraj Zlínský)

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2018

  1. "Tehdy to začalo" Dle herní databáze jsem registrovaná v červnu 2014 a protože mám ráda hardcore výzvy, sáhnu po čtvrtletí - v rozmezí duben, květen a červen vyšlo hned pár kousků, které jsem zatím nedohrála, ale rozhodně nad nimi zapřemýšlím. Např.: Child of Light, Daylight, The Last Door, A Story About My Ancle, Valiant Hearts: The Great War... Vyberu později :)

  2. "Krize identity" Zatím to vidím na Watch_Dogs a nebo rovnou na Kingdom Come: Deliverance.

  3. "Lidem vstup zakázán" Tady budu muset zapřemýšlet, ráda bych sáhla po Hardcore verzi. Zatím mě napadlo Nocturnal Hunt a nebo Unmechanical.

  4. "Hru nezastavíš!" Roots of Insanity dohráno 13.1.2018 za zhruba 2,5 hodiny. Na streamu zvěčněno bez přestávky. Hru dodatečně přidám, pokud to nestihne udělat někdo jiný.

  5. "Nervy z oceli" Uvidíme, považuju se za hardcore hráče ve smyslu, že se ráda odreaguju u Dark Souls či Bloodborne, ale procházet něco jiného a zvedat si u toho obtížnost? No nevím, nevím. Ráda bych se ale po normálním dohrání věnovala hře Darkwood.

  6. "Sousedy si nevybereš" Zajímavá kategorie, už teď se mi líbí. Že bych přece jen tento rok zkusila projít Zaklínače? Žádný díl jsem nehrála a odkládám to právě z toho důvodu, že teď nemůžu obětovat několik stovek hodin všem dílům. To se však od února změní. Další adept je série Metro či Ori and the Blind Forest.

  7. "Nejen PC živ je člověk" Kousků na PS4, na které jsem ani nesáhla mám dost. The Last of Us, Hidden Agenda, Heavy Rain, Horizon Zero Dawn, Detroit: Become Human co nás čeká. Tohle půjde jako nic!

  8. "V zemi nikoho" Hra Stairs dohrána 7.1.2018 na streamu a tímto nečekaně splněna Hardcore verze. Ještě dopsat komentář! Zabrala kolem 5 hodin.

  9. "Nerozbalený dárek" Dárečky si ráda šetřím, tudíž nebude problém. Budu vybírat mezi kousky jako 1Heart, Cuphead, Orwell, SOMA či Dishonored: Death of the Outsider.

  10. "Válka periferií" Hmmm, zajímavé :). Vypadá to na Downfall, The Cat Lady jsem milovala!


Profil

Optimista, flegmatik, zvrhlík a závislák, co rád tráví volný čas v "herním světě", ať už sledováním různých kvalitně komentovaných průchodů a ukázek her, pročítáním novinek nebo samotným hraním.


Jak se ženská dostane ke hrám? Sama.

Počítač si naši domů pořídili ve srovnání s mými vrstevníky, jako jedni z posledních. Neměla jsem staršího bráchu ani tátu hráče, kterým bych mohla nakukovat přes rameno a tak jsem krásu hraní poznala až později. Jedinou pořádnou hru mezi pár kousky herních výběrů z časopisu Jak na počítač táta donesl v mých dvanácti letech a byla to střílečka Soldier of Fortune, jo, pro takové kuře asi nepříliš vhodná volba, ale nadchlo mě to a nemohla jsem se od hry odtrhnout. Hrála jsem první mise pořád dokola, i když mi to absolutně nešlo a po třech týdnech intenzivního hraní zmizel pracovní notebook na služební cestu i spolu s CD a už jsem jej nikdy neviděla. Následovaly dny strávené u Crazy Taxi, FlatOutech, všemožných tycoonů, The Sims 2 a spolu se Simíkama přišel i správný Simíko-blog (od té doby nebyl díl, který by mě dokázal tak zaujmout a zabavit. The Sims 3 měl výbornou inovaci v omezení načítání a The Sims 4 mě už absolutně nezaujalo, k předchozím dvěma dílům se však občas ráda vracím). V roce 2009 jsem se dala na World of Warcraft a poznala spoustu úžasných lidí, s kterými jsem v kontaktu do dnes. A dnes si vychutnávám večery strávené u děl jako Dark Souls či Bloodborne, které jsou aktuálně mými nejoblíbenějšími hrami vůbec.

Hráčem a milovníkem her se nepovažuju proto, že bych snad měla (nemám) odehranou kupu her nebo plavala (neplavu) v hromadě krabicovek, ale kvůli té možnosti odpoutat se od reality, zapomenout na starosti. Je to pro mě ten největší odpočinek, zábava, umění a vášeň co znám a mám.


I já se nechala stáhnout vlnou natáčení na YouTube...

Psalo se datum 17.1.2014 a mně z pravidelného sledování herních videí přeskočilo a zařadila jsem se tímto mezi ostatní samozvané videotvůrce.

Snažím se soustředit na příběhové hry všeho druhu, od těch pohodových, vtipných, přes silné a dojemné až k těm děsivým a hororovým. Upřímně, hororovky byly hlavním impulsem, jinak bych si je nejspíš ani nezahrála. Kdykoliv jsem zapnula hororovou hru mimo kameru, tak to dopadlo jejím okamžitým vypnutím a následným odinstalováním/přesunutím do koše. Jsem zkrátka hrozný nervák a strašpytel. Musela jsem si najít nějakou výmluvu proč to nevypnout (a natáčet), no ne? :)

Vypíchla bych můj pravidelně vydávaný seriózní pořad HERNÍ NOVINKY, dále se snažím o kompletní průchody her s kapkou informace a nějakou tou zajímavostí. Občas sesmolím nějakou herní ukázku z her placených i neplacených a poslední dobou se aktivně vrhám po živém vysílání, kde stíhám dohánět i nějaký ten herní rest. Mým cílem je zabavit se a poznat lidi s podobným herním vkusem či smyslem pro humor.Já a výzvy


Herní výzva 2018
viz. výše

Má osobní výzva na rok 2018
1. Přidat do databáze her minimálně:
LVL1 - 20 kousků
LVL2 - 50 kousků
LVL3 - 100 kousků
Díky tvorbě HERNÍCH NOVINEK a procházení několika desítek až stovek nově vycházejících her měsíčně mám přehled o nových věcech. Pokusím se ty povedenější přidat na databázi. Zatím přidáno: 1

2. Více se opřít do psaní komentářů na herní databázi a uživatelských recenzí na Steamu

3. Vydat 200 herních videí

4. Streamovat od února průměrně alespoň 5x týdně


Herní výzva 2017
1. "To je člen!" - The Room Two (komentář)
2. "Právě vychází" - Prey (komentář)
3. "Only the best!" - The Talos Principle (komentář)
4. "Nad Tatrou sa blýská!" - Ve stínu havrana (komentář)
5. "Rychlovka" - Little Nightmares (komentář)
6. "Šedá myška" - Syberia 3 (komentář)
7. "No fujtajbl!" - Anna (komentář)
8. "Pokračování příště!" - Resident Evil 7: Biohazard (komentář)
9. "Kamarád doporučuje!" - Tormentum - Dark Sorrow (komentář)
10. "Zapomenutý kousek" - Dead Space (komentář)

Výzva SPLNĚNA!


Herní výzva 2016
Ve své době jsem o Herní Výzvě ještě netušila, respektive jsem si ji všimla dva měsíce před koncem a zapojení do té další byla jistota. Někdy se k tomu alespoň sama pro sebe vrátím.

1. Hra, jejíž název začíná na stejné písmeno jako vaše přezdívka na DH. - Něco na M
2. Hra vydaná v roce 2016. - Něco vyberu...
3. Jedna ze 100 nejlépe hodnocených her na DH. - Vyberu něco, co v top 100 s jistotou v roce 2016 bylo
4. Hra od českého vývojářského studia. - Vidím to na něco od Amanita Design
5. Hra dohraná za jediný den. - Nebude problém
6. Oblíbená hra vašeho dětství/mládí. - Že bych si konečně zahrála celý Soldier of Fortune?
7. Hra z vašeho nejméně oblíbeného herního žánru. - Hmm, hm... Sport nebo závody?
8. Hra z kategorie Freeware. - Také nebude problém
9. Hra vydaná nejpozději v roce 2006 - To by šlo, ráda se vrátím ke starým herním peckám
10. Hra, která je u daného vývojářského studia jejich prvotinou. - No to jsem zvědavá!