Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Marcela MsRepulsive Martinková / 26 let / Vsetín (ČR - kraj Zlínský)

Momentálně rozehráno


  1. "Lovec trofejí" (komentář) Valley dohrán 5.1.2019 na streamu. Ke hře se postupně vracím a dodělávám průběžně achievementy.. Zatím nahráno 16 hodin.

  2. "Čapkův odkaz" (komentář) Machinarium dohráno 26.8. na streamu během 6 hodin. Velice příjemné zpestření!

  3. "Herní kutil" Nejspíš počkám na Planet Zoo. Jistí to však Passpartout: The Starving Artist, který jsem dohrála 21.8. 8)

  4. "S humorem jde všechno lépe" (komentář) To se tak koukám, co si zahraju humorného a já tatar už jednu nezapomenutelnou humornou záležitost hrála! Paradigm, to je on! Aww Yiss! Mého srdce tumor. Dohráno 10.4. na streamu za cca 8 hodin.

  5. "Adaptace" (komentář) Nakonec volím The Sinking City. Parádní detektivka s méně povedeným pojetím open worldu. Dohráno 8.7. na streamu po cca 36 hodinách.

  6. "Severní vítr" (komentář) Control dohrán 8.9. po 28 hodinách. Napsat dojmy bylo peklo!

  7. "Hra roku" (komentář) The Last Guardian dohrán 13.1.2019 na streamu za nějakých 14 hodin.

  8. "Hrátky s časem" (komentář) Nakonec volím indie záležitost Braid, kterou jsem dohrála 6.8. za 9 hodin, jak jinak, než na streamu. Stihla jsem mezitím i Quantum Break, ale mé dojmy jsou tak těžce vyjádřitelné, že jsem jejich psaní prozatím vzdala.

  9. "Historie se opakuje" (komentář) Dlouholetý rest Valiant Hearts: The Great War byl jasnou volbou! Dohrán 18.1. na streamu za 8 hodin.

  10. "Barevný svět" (komentář) Green Hell dohráno 16.9. za nějakých 40 hodin - počítám k tomu i ty hodiny trávené v EA bez příběhu


Profil

Optimista, flegmatik, zvrhlík a závislák, co rád tráví volný čas v "herním světě", ať už sledováním různých kvalitně komentovaných průchodů a ukázek her, pročítáním novinek nebo samotným hraním.Jak se ženská dostane ke hrám? Sama.Počítač si naši domů pořídili ve srovnání s mými vrstevníky, jako jedni z posledních. Neměla jsem staršího bráchu ani tátu hráče, kterým bych mohla nakukovat přes rameno a tak jsem krásu hraní poznala až později. Jedinou pořádnou hru mezi pár kousky herních výběrů z časopisu Jak na počítač táta donesl v mých dvanácti letech a byla to střílečka Soldier of Fortune, jo, pro takové kuře asi nepříliš vhodná volba, ale nadchlo mě to a nemohla jsem se od hry odtrhnout. Hrála jsem první mise pořád dokola, i když mi to absolutně nešlo a po zhruba týdnu intenzivního hraní zmizel pracovní notebook na služební cestu i spolu s CD a už jsem ji nikdy neviděla.

Následovaly dny strávené u Crazy Taxi, FlatOutech, všemožných tycoonů, The Sims 2 - a spolu se Simíkama přišel i správný Simíko-blog a tuny downloadů (od té doby nebyl díl, který by mě dokázal tak zaujmout a zabavit. The Sims 3 byl inovační svou absencí zbytečného načítání a The Sims 4 mě už absolutně nezaujal, jelikož se odklonil od mé vysněné cesty za fotorealistickým simulátorem života. V roce 2009 jsem se dala na World of Warcraft a poznala spoustu úžasných lidí, na které vzpomínám do dnes. Po tom, co jsem s wowkem po nějakých pěti letech opravdu intenzivního raidování sekla, jsem se do her zažrala ještě daleko více, a tak se snažím dohnat vše, co mi za ty roky uteklo.

Dnes nejradši hraju sama, i multiplayerovky/MMO - mám ráda svůj klid. Zbožňuju hororové a atmosferické hry, nepohrdnu dobrým příběhem a povedeným hudebním podkresem. A nakonec jsem propadla sérii SoulsBorne her. Hráčem a milovníkem her se nepovažuju proto, že bych snad měla (nemám) odehranou kupu her nebo plavala (neplavu) v hromadě krabicovek, ale kvůli té možnosti odpoutat se od reality, zapomenout na starosti. Je to pro mě ten největší odpočinek, zábava, umění a vášeň co znám a mám.

I já se nechala stáhnout vlnou natáčení na YouTube...


Psalo se datum 17.1.2014 a mně z pravidelného sledování herních videí přeskočilo a zařadila jsem se tímto mezi ostatní samozvané videotvůrce.Snažila jsem se soustředit na příběhové hry všeho druhu, od těch pohodových, vtipných, přes silné a dojemné až k těm děsivým a hororovým. Upřímně, hororovky byly hlavním impulsem, jinak bych si je nejspíš ani nezahrála. Kdykoliv jsem zapnula hororovou hru mimo kameru, tak to dopadlo jejím okamžitým vypnutím a následným odinstalováním/přesunutím do koše. Jsem zkrátka hrozný nervák a strašpytel. Musela jsem si najít nějakou výmluvu proč to nevypnout (a natáčet), no ne? :)Vypíchla bych můj pravidelně vydávaný seriózní pořad HERNÍ NOVINKY. Aktuálně je natáčení herních sérii upozadněno a aktivně, téměř každodenně streamuju na svém twitch kanále, kde se věnuju podobným žánrům a hlavně dohánění mých herních restů či zkoušení novinek. Je to zkrátka časově výhodnější způsob. Mým cílem je zabavit se a poznat lidi s podobným herním vkusem či smyslem pro humor.Já a DATABÁZE HER


Už ani nevím jak jsem se sem dostala. Pravděpodobně jsem pátrala po informacích o nějaké hře, ale nevylučuju ani následné doporučení mým milým kolegou a kamarádem Hellhousem. A proč jsem se rozhodla registrovat a starat se v následujících letech o svůj profil? Ani nevím. Padlo mi to tu hned do oka, začala jsem ztrácet přehled o tom, co mám v knihovně a jak jednotlivé hry alespoň procentuálně hodnotím. A taky je tu fajn hráčská komunita!

Herní výzva 2019
Osobní výzva na tento rok - konečně začít psát více komentářů a dojmů ke hrám, které dohraju.
Minimální počet si stanovuju na jednou tolik, co za samotnou herní výzvu.
Minimální celkový počet komentářů 20.
Aktuální stav: 25/20 - Výzva SPLNĚNA!


Herní výzva 2018
1. "Tehdy to začalo" - A Story About My Uncle (komentář)
2. "Krize identity" - Kingdom Come: Deliverance (komentář)
3. "Lidem vstup zakázán" - Nocturnal Hunt (komentář)
4. "Hru nezastavíš!" - Black the Fall (komentář)
5. "Nervy z oceli" - The Flame in the Flood (komentář)
6. "Sousedy si nevybereš" - Tsioque (komentář)
7. "Nejen PC živ je člověk" - Hidden Agenda (komentář)
8. "V zemi nikoho" - Stairs (komentář)
9. "Nerozbalený dárek" - Vampyr (komentář)
10. "Válka periferií" - Downfall (komentář)
Výzva SPLNĚNA!


Herní výzva 2017
1. "To je člen!" - The Room Two (komentář)
2. "Právě vychází" - Prey (komentář)
3. "Only the best!" - The Talos Principle (komentář)
4. "Nad Tatrou sa blýská!" - Ve stínu havrana (komentář)
5. "Rychlovka" - Little Nightmares (komentář)
6. "Šedá myška" - Syberia 3 (komentář)
7. "No fujtajbl!" - Anna (komentář)
8. "Pokračování příště!" - Resident Evil 7: Biohazard (komentář)
9. "Kamarád doporučuje!" - Tormentum - Dark Sorrow (komentář)
10. "Zapomenutý kousek" - Dead Space (komentář)
Výzva SPLNĚNA!


Herní výzva 2016
Ve své době jsem o Herní Výzvě ještě netušila, respektive jsem si ji všimla dva měsíce před koncem a zapojení do té další byla jistota. Někdy se k tomu alespoň sama pro sebe vrátím.
1. Hra, jejíž název začíná na stejné písmeno jako vaše přezdívka na DH. - Něco na M
2. Hra vydaná v roce 2016. - Něco vyberu...
3. Jedna ze 100 nejlépe hodnocených her na DH. - Vyberu něco, co v top 100 s jistotou v roce 2016 bylo
4. Hra od českého vývojářského studia. - Vidím to na něco od Amanita Design
5. Hra dohraná za jediný den. - Nebude problém
6. Oblíbená hra vašeho dětství/mládí. - Že bych si konečně zahrála celý Soldier of Fortune?
7. Hra z vašeho nejméně oblíbeného herního žánru. - Hmm, hm... Sport nebo závody?
8. Hra z kategorie Freeware. - Také nebude problém
9. Hra vydaná nejpozději v roce 2006 - To by šlo, ráda se vrátím ke starým herním peckám
10. Hra, která je u daného vývojářského studia jejich prvotinou. - No to jsem zvědavá!