Toren

12.05.2015
kompatibilní

První hra brazilského nezávislého studia Swordtales vás zavede do pohádkového světa, v němž se ocitnete v roli mladé dívky Moonchild. Z jakého důvodu se ocitla právě zde? Nalézt odpověď na tuto a mnoho dalších otázek je největší motivací pro zdolání majestátní dominanty tohoto světa - věže Toren.

Avšak není vše jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Několikrát za celou hru dívce zkříží cestu nebezpečný drak, který nejen že nikdy zcela nezemře, ale neustále se vrací a snaží se vás zničit. Čelit mu budete pouze s mečem a vlastní odvahou. Během hry se kromě boje s drakem můžete těšit i na plnění různých puzzlů, procházení nebezpečných dungeonů a zajímavých lokací. Jistě je vhodné zmínit jednu z největších zajímavostí hry, kterou je netradiční střídání čtyř ročních období po celou dobu hraní.

@FildasCZ (04.06.2020 01:14): Tak to máš o zábavu postaráno. To je jasný, že nemá smysl ztrácet čas hrami, které tě nebaví. Já už to tak taky začala praktikovat, ač jsem dřív hrozně nerada nechávala hry nedohrané.

nadějné dílo, jehož kvality strhává nízky rozpočet. bohužel všechny ty nemotorné animace a nepřesné ovládání zaclání krásnému prostředí a hudbě, zajímavým nápadům a skvelému pacingu.

víc takovýchle hodinku a půl dlouhých prvních her, které ukážou, co studio umí. upřímně doufám, že to využijí ve své příští hře.

Pro: pacing, prosředí, hudba

Proti: nízký rozpočet, nemotorné ovládání