Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kingdom Come: Deliverance II

Kingdom Come: Deliverance 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Jindřich ze Skalice, hrdina rozsáhlého RPG Kingdom Come: Deliverance se vrací v novém ještě větším dobrodružství z předhusitských Čech. Děj hry navazuje jen pár dní poté, co se Jindřich a pan Jan Ptáček vydali s poselstvím do jiného koutu země. Rozprostírá se před nimi území plné skal a lesů, dnes známé jako Český ráj, s hradem Trosky v době jeho největší slávy. To ale není vše. Jindřich se vydá i do jednoho z nejdůležitějších měst tehdejší střední Evropy, do Kutné Hory, která se svým okolím nabízí dosud neviděné možnosti a lidi všech vrstev tehdejší společnosti. Celkově je tak herní plocha zhruba dvakrát větší než bylo Posázaví v předchozím díle.

Jindřich bude využívat schopnosti, které zná už dřívějška, ať je to jeho šarm a důvtip v rozhovorech a interakci; nebo bojové umění s mnoha ručními zbraněmi, ale i bez nich; základy různých řemesel; nebo různé pokoutní techniky v podobě plížení, či kradení. Přibudou mu také ale nové možnosti v podobě zdokonalování už naučeného, nebo i mnohé další schopnosti pro boj a vlastní produkci, což je např. naučení se kovářství, ale důležité budou i dovednosti pro život ve velkém městě.

Novinkou je využití kuše, zbraně, která do velké míry přepisuje pravidla boje. Dojde ale i na experimenty se střelným prachem a možná i na samotnou, primitivní, střelnou zbraň. Drobných změn ale doznal i boj s klasickými zbraněmi v čele s meči, sekerami, palcáty a halapartnami.

Věrný pes Vořech doprovází Jindřicha i nadále, dokonce se dá i pohladit.

Hra je lokalizována do mnoha světových jazyků a do několika z nich i nadabována. A hned od vydání mluví i česky.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.