Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nocturnal Hunt

65
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > stealth akce *
akce > 1st person akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
01.12.2017 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://nocturnalhunt.com/
Temné lesy v okolí Brašova jsou plné krutých lovců, kteří jsou současně členy tajemného bezbožného kultu. Jeho velekněz připravuje krvavou oběť, kterou se má stát bílý vlk z okolních lesů. Když se do želez chytí bílé vlčí mládě, připravuje se i rituál, při němž poteče vlčí krev. Z okolních lesů až do vesnice doléhá zoufalé a odhodlané vytí a vlčice vyráží po stopách svého mláděte...

Nocturnal Hunt je netradiční stealth akce z pohledu vlastních očí, v níž stanete divokým bílým vlkem pátrajícím po svém mláděti. Stejně jako skutečný vlk dostanete do vínku jemné zvířecí smysly a instinkty, na kterých je hra postavená. Především jde o jemný čich, s jehož pomocí dokážete sledovat i vychladlou stopu nebo objevit předměty, které nevidíte vlastníma očima. Současně dokážete na velké vzdálenosti rozpoznat nepřátele i za pevnými překážkami.

Nocturnal Hunt nabízí několik oblastí s přiměřeně otevřeným světem k prozkoumání a navíc hráčům dovoluje zvolit si vlastní způsob hraní. Milovníci stealthu si mohou dovolit projít hrou bez jediného zabití, jiní se navléknou do kůže vlka, z jehož ostrých zubů neustále odkapává čerstvá lidská krev.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.