Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Nocturnal Hunt

01.12.2017
58
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Temné lesy v okolí Brašova jsou plné krutých lovců, kteří jsou současně členy tajemného bezbožného kultu. Jeho velekněz připravuje krvavou oběť, kterou se má stát bílý vlk z okolních lesů. Když se do želez chytí bílé vlčí mládě, připravuje se i rituál, při němž poteče vlčí krev. Z okolních lesů až do vesnice doléhá zoufalé a odhodlané vytí a vlčice vyráží po stopách svého mláděte...

Nocturnal Hunt je netradiční stealth akce z pohledu vlastních očí, v níž stanete divokým bílým vlkem pátrajícím po svém mláděti. Stejně jako skutečný vlk dostanete do vínku jemné zvířecí smysly a instinkty, na kterých je hra postavená. Především jde o jemný čich, s jehož pomocí dokážete sledovat i vychladlou stopu nebo objevit předměty, které nevidíte vlastníma očima. Současně dokážete na velké vzdálenosti rozpoznat nepřátele i za pevnými překážkami.

Nocturnal Hunt nabízí několik oblastí s přiměřeně otevřeným světem k prozkoumání a navíc hráčům dovoluje zvolit si vlastní způsob hraní. Milovníci stealthu si mohou dovolit projít hrou bez jediného zabití, jiní se navléknou do kůže vlka, z jehož ostrých zubů neustále odkapává čerstvá lidská krev.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Herní výzva 2018 - 3. "Lidem vstup zakázán"

Nocturnal Hunt je kraťoučkou stealth akcí, kde se ujímáte role vlka. Probouzíte se a zjišťujete, že vaše vlčí mládě zmizelo. Všude v okolí jsou číhající lovci, a tak je více než jasné, kdo v tom má prsty. Pouštíte se tak po pachových stopách, během toho můžete sbírat sběratelské předměty nebo si ze hry udělat výzvu. Je libo hrou prosvištět pod 15 minut? Bez zabíjení lovců? Nebo naopak s vyzabíjením všech? A co ještě přitvrdit? Co zabít všechny bez toho, aniž by si vás kdokoliv všimnul. Variant je spousta a jak hrou projdete je pouze na Vás. Můžete ji projít jednou nebo v sobě objevít soutěživého ducha a snahu pokořit jeden odobní rekord za druhým.

Jinak hra nic nového nenabízí. Graficky je celkem pěkná, hudební podkres není špatný a atmoasféra se povedla. Lovci moc inteligence nepobrali, vše závisí na jejich zorném poli. Stealth je poměrně zábavný a vidina záchrany svého vlčího štěněte je slušnou motivací. Hodnotím jako mírně nadprůměrnou hříčku. Pokud se rádi překonáváte nebo hledáte zajímavý zážitek do hodiny, může Nocturnal Hunt posloužit.

Pro: Atmosféra, hudba, grafický styl, originalita, znovuhratelnost

Proti: Bugy a nedodělky, krátká herní doba, umělá inteligence nepřátel

+9