Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Little Nightmares

Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > plošinovka
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.04.2017
Vývojáři:
Tarsier Studios
Oficiální stránky:
http://www.little-nightmares.com/
V roli malé hrdinky Six se snažíme dostat z tajemné lodi Maw, kterou obývají různá podivná stvoření a příšery. Ty se snaží především najít něco k snědku a Six je sousto k pohledání. Ta je pak tedy nucena využít nejen svého důvtipu, ale i malého vzrůstu, aby se při útěku z tohoto vězení nestala něčí svačinou.

Jedná se o 3D logickou plošinovku, ve které bude třeba pro další postup řešit prostorové puzzly. Kupříkladu jak získat klíč ke dveřím, který leží na nejvrchnější polici knihovny? Pomůže vám však fakt, že Six dokáže na spoustu věcí vylézt, či vyšplhat, a je schopná s některými menšími objekty manipulovat. Je třeba si však dát pozor! Nebezpečí neskýtají jen monstra, před kterými je nutné utéct, nebo se skrýt, ale zemřít můžete i při špatném zacházením s předměty.

Podpořte Databázi a kupte si hru na Xzone.cz … nebo přes Heureka.cz

Poslední diskuzní příspěvek

Maximus
Maximus

Kto si to kúpi na GOGu, tak k tomu dostane zadarmo aj skvelú plošinovku INSIDE. https://www.gog.com/game/little_nightmares


Nejlépe hodnocené komentáře

Prozatím ke hře nebyl napsán žádný komentář.