Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Little Nightmares: The Residence

Little Nightmares - The Residence DLC

22.02.2018
23.02.2018
18.05.2018
kompatibilní
79
21 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ne

Little Nightmares: The Residence je třetím a posledním stažitelným přídavkem ke hře Little Nightmares ze série Secrets of the Maw.

Malý chlapec Runaway Kid se tentokrát dostává do Ladyiny soukromé residence. Útěk před stínovými nepříteli a řešení smrtících hádanek bude jediným způsobem, jak přežít tento luxusní dům strachu a odhalit temná tajemství The Maw.

Základní principy hratelnosti z původní hry a předchozích dvou dílů Secrets of the Maw zůstaly zachovány. Runaway Kid je opět "vyzbrojen" pouze baterkou, kterou bude muset odrazit všechny noční můry a vyhnout se pastem v knihovně.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Spíše než hopskání se třetí přídavek soustředí na adventuření. A nejde mu to vůbec špatně! Je tady pár příjemných hádanek, u kterých je důležité pořádně se rozhlédnout a prozkoumat detailně okolí. I díky tomu se tady herní prostor smrsknul a nejde tedy jen o to neustále utíkat vpřed. 

Akčnější finále si bere inspiraci u alanovýho wejka a jeho hrátek s baterkou, jedna scéna s paní domu mi vehnala husí kůži až do rektálu a zakončení je smutné, kruté, zvrácené. 

Skvělé!
+7