Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Last of Us Part II

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
Prozatím neoznámeno
PS4
Vývojáři:
Naughty Dog
Oficiální stránky:
https://www.thelastofus.playstation.com/
I'm gonna find… and I'm gonna kill… every last one of them.

The Last of Us Part II je dosud nejambicióznějším počinem studia Naughty Dog a jedná se o přímé pokračování post-apokalyptického bestselleru The Last of Us. Děj se odehrává pět let po událostech prvního dílu – nyní již devatenáctiletá Ellie se vydává na cestu pomsty, která zpochybní naše představy o dobru a zlu. Zatímco ústředním motivem předchozího dílu byla láska, tím aktuálním je nenávist.

V troskách Seattlu se utkáme jak s lidskými nepřáteli, tak jejich infikovanými protějšky. Budeme mít k dispozici celý arzenál zbraní, a to jak těch střelných, tak těch chladných. Kradmý postup je totiž opět nedílnou součástí hry. Munice je jako šafránu a přímý střet s protivníky příliš nebezpečný.

V hlavních rolích se vrací Ashley Johnson a Troy Baker jako Ellie a Joel. Za scénářem stojí Neil Druckmann, který napsal i první díl, a nově Halley Gross, která se podílela na televizních seriálech jako Banshee (2013) či Westworld (2016).


Poslední diskuzní příspěvek

Marcusss: odpočívat mohli i tak, ta hra už je hotová. odklad je kvůli distribuci krabiček, které by to nestihly na pulty spolu s digi verzí.