Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Fridge is Red

27.09.2022
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Fridge is Red je antologie psychologicky laděných hororových povídek, jež jsou nějak spojeny s titulní ledničkou. Začínáte jako muž uvězněný v pokoji s ledničkou, která jakmile se na ní přestane dívat, popojde o kousek blíž k vám. Je možné, že až se k vám dostane, tak vás sežere, přesto ale musíte propátrávat pokoj a najít způsob, jak uniknout.

Hra obsahuje šest krátkých příběhů s odlišnými tématy, hratelností a prostředím. Ať už bloudíte po nemocničním areálu, jste uvěznění ve výtahu, účastníte se podivného pohřbu v kostele nebo vyjedete v otřískaném auťáku na zasněženou silnici, jste svědky znepokojivých situací, surrealistických výjevů a hororových lekaček, jež mají něco do činění s traumaty hlavního hrdiny. Na dění nahlížíte z pohledu první osoby a vše je vyvedeno v retro vizuálu inspirovaném érou prvního Playstationu, přičemž zrnitost a artefakty v obraze zase upomínají na ohrané VHS záznamy.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.