Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Profil

Takže holahou dobrý den, přezdívám si P3arCZ a dalo by se říci, že jsem vášnivý hráč her, které mu zrovna příjdou pod ruku a které hodnotí podle sebe jak na něj působila a ne podle nějakých daných ''profi'' standardů, jak by se hra měla hodnotit.

Herní začátky:
K prvním hrám jsem se dostal v docela mladém věku, kdy jsem tehda ještě jako pozorovatel bedlivě sledoval moje rodinné příslušníky hrát stařičké klasiky jako např. Winter Challenge, Summer Challenge, Prince of Persia, Duke Nukem 3D a spousta dalších. Těmto stařičkým klasikám jsem se poté později věnoval i já na vlastní pěst, protože jsme doma v té době nedisponovali nějak výkonným strojem a tak jsem trávil čas u těchto starých klasik a to možná vysvětluje to, proč tak mladý člověk má dosti přehled v hrách staršího data.

Hraní dneska:
Dneska už samozřejmě disponuji o něco výkonnějším strojem a můžu si dovolit i novější hry, takže jsem se opravdu nezasekl někde na úrovni pravěku, co se her týče. Akorát přehlížím ty dnešní tzv. mainstream hry, které sice mohou působit pěkně a reálně jako nějaký film, ale po technické stránce by se dalo tvrdit něco jiného. A takové hry automaticky přehlížím.

2013 - bod zvratu:
Přesně 3. 7. 2013 mi to nedalo a po několika letech sledování převážně herních videí doprovázené něčím komentářem (známe pod pojmem let's play) jsem se odhodlal k tomu si to taky vyzkoušet a zůstal jsem u toho do teď. Hrou se snažím daného diváka provést, tak aby si z videa něco odnesl, poučil se o hře něco a při nejmenším aby se i pobavil. U dnešních let's playerů mi chybí ta autenticita a snažení se vžít do role herní postavy. Ti si jenom sednou za monitor pustí si Fraps a myslí si, že je to tak strašně cool točit ty videa, vůbec nedají do toho kousek sebe a myslí si, jak nebudou slavní. O popularitu by danému člověku jít vůbec nemělo. Proto si to snažím kompenzovat tím, že se snažím ve videích být autentický a předejít nedostatkům zmíněných výše. Nechci na sebe dělat nějakou hloupou reklamu, ale kdo by měl zájem mojí tvorbu posoudit, tak můžete do mojí herní cimry nakouknout zde