Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Games: Summer Challenge

1992
1993
78
126 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Rok po Winter Challenge vychází i letní verze olympijských her. Jelikož hry vyšly rok po sobě, jsou si velmi podobné.

V Summer Games si vyzkoušíte Kajak, Skok o tyči, Skok vysoký, Hod oštěpem, Jízdu na koni, Lukostřelbu, 400m přes překážky a Cyklistiku. Opět je zde trénink, bez kterého většinu disciplín nezvládnete. Nebo máte možnost rovnou zkusit samotnou olympiádu, kde si projdete popořadě všechny disciplíny.

Ovládání je stejné jako v minulém roce. Zapotřebí je jak síla, tak šikovnost a také kvalitní klávesnice, která vydrží vaše snažení. Graficky je hra o něco málo hezčí a zvuk zůstal na stejné úrovni.


Poslední diskuzní příspěvek

@RomcaT (30.12.2019 17:33): jo pár takovejch už tu bylo, třeba Dalinghost, nebo jak se jmenoval, trolling je to jasnej, ale že se to tak “líbí” taky moc nechápu. Ale i oldgamerovy další komentáře jsou ve stejnym duchu a pluska má podobný. Lidi to asi chtěj :)

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Klasika naší stařičké 486 :o)). Jedna z prvních sportovních her, co jsem hrál (samozřejmě s kolegou "zimní hry"). Hratelnost vydrží opravdu dlouho, hlavně pokud to člověk hraje s přáteli - o zábavu je postaráno. Doporučuji ale nakoupit více klávesnic, ten enter dostává zabrat :o).

Pro: Hratelnost, zábava i pro více hráčů.

Proti: Enter to nevydrží věčně :-)), některé zvuky (ale je to rok 1992, tak jen menší mínus).

+17
  • PC 80
Ať se propadnu do Východního Něměcka, jestli jsem tuhle letní "olympiádu" nesmažil do zblbnutí za cenu celkového vítězství za cenu zničení tlačítka enter při dodání atletům maximální rychlosti.

Na tehdejší dobu pecka, miloval jsem parkur, vodní slalom nebo skoky do výšky,, zato příšerně jsem nesnášel dráhovou cyklistiku, než jsem se naučil, jak vybírat zatáčky v druhém a třetím kole :-). Nakonec se i na nejtěžší úroveň povedlo ukořistit zlaté medaile a mohl jsem s klidným srdcem odinstalovat s mé stařičké 386ky :-)

Rozhodně hodnotím v lepším nadprůměru.

Pro: Zábava, spousta disciplín, hratelnost

Proti: chudák enter

+11
  • PC 85
Tyjo tak tadyto je uplňe super počítačová hra, tu sme hrály s bratrancem na počítači 386 jako děcka pořád, nejlepší my šly luky a šípy vtom sem byl mistr, ale koňí skoky my vůbec nešly, to byl jeden pád za druhym anebo sem neskákal a objížděl to a pak mi to neuznaly. A pak se tam skákalo přez tyčku a s tyčkou a taky házelo tyčkou to bylo fajn a lehké ale boužel jak se běhalo a jezdilo na kole, tak to mě moc bolela ruka protože se muselo furt mačkat Enter rychle a dlouho. A to kolo mně nebavilo jelikoš my tam ten řidič ke konci začal ujížďet do strany a pak spadl.
Super je že sme tuto super počítačovou hru hrály strašňe moc roků a ten Enter to vydržel a ta klávesnice, co je skoro stejňe stará jako já je pořád fungujicí.
A pak si vspomínám ještě na zimu to bylo podobné akorát tam nebyly tak dobré souťeže a taky mňe bolela ruka, ještě víc.

Pro: luky a šípy, dostávání medajlí, posilovna ruky

Proti: koňí skoky, ježďení na kole dokola na okruhu, bolení ruky

+9 +11 −2