The Games: Summer Challenge

sportovní > nezařazeno *
1992 PC
1993 SegaMD
Rok po Winter Challenge vychází i letní verze olympijských her. Jelikož hry vyšly rok po sobě, jsou si velmi podobné.

V Summer Games si vyzkoušíte Kajak, Skok o tyči, Skok vysoký, Hod oštěpem, Jízdu na koni, Lukostřelbu, 400m přes překážky a Cyklistiku. Opět je zde trénink, bez kterého většinu disciplín nezvládnete. Nebo máte možnost rovnou zkusit samotnou olympiádu, kde si projdete popořadě všechny disciplíny.

Ovládání je stejné jako v minulém roce. Zapotřebí je jak síla, tak šikovnost a také kvalitní klávesnice, která vydrží vaše snažení. Graficky je hra o něco málo hezčí a zvuk zůstal na stejné úrovni.

Lepší hru s tematikou letní olympiády jsem nehrál. Což je trošku smutné, že se nikomu za ta léta nepodařilo vytvořit něco alespoň trošku podobného.

Klasika naší stařičké 486 :o)). Jedna z prvních sportovních her, co jsem hrál (samozřejmě s kolegou "zimní hry"). Hratelnost vydrží opravdu dlouho, hlavně pokud to člověk hraje s přáteli - o zábavu je postaráno. Doporučuji ale nakoupit více klávesnic, ten enter dostává zabrat :o).

Pro: Hratelnost, zábava i pro více hráčů.

Proti: Enter to nevydrží věčně :-)), některé zvuky (ale je to rok 1992, tak jen menší mínus).