Klasika naší stařičké 486 :o)). Jedna z prvních sportovních her, co jsem hrál (samozřejmě s kolegou "zimní hry"). Hratelnost vydrží opravdu dlouho, hlavně pokud to člověk hraje s přáteli - o zábavu je postaráno. Doporučuji ale nakoupit více klávesnic, ten enter dostává zabrat :o).

Pro: Hratelnost, zábava i pro více hráčů.

Proti: Enter to nevydrží věčně :-)), některé zvuky (ale je to rok 1992, tak jen menší mínus).

Ať se propadnu do Východního Něměcka, jestli jsem tuhle letní "olympiádu" nesmažil do zblbnutí za cenu celkového vítězství za cenu zničení tlačítka enter při dodání atletům maximální rychlosti.

Na tehdejší dobu pecka, miloval jsem parkur, vodní slalom nebo skoky do výšky,, zato příšerně jsem nesnášel dráhovou cyklistiku, než jsem se naučil, jak vybírat zatáčky v druhém a třetím kole :-). Nakonec se i na nejtěžší úroveň povedlo ukořistit zlaté medaile a mohl jsem s klidným srdcem odinstalovat s mé stařičké 386ky :-)

Rozhodně hodnotím v lepším nadprůměru.

Pro: Zábava, spousta disciplín, hratelnost

Proti: chudák enter

Tyjo tak tadyto je uplňe super počítačová hra, tu sme hrály s bratrancem na počítači 386 jako děcka pořád, nejlepší my šly luky a šípy vtom sem byl mistr, ale koňí skoky my vůbec nešly, to byl jeden pád za druhym anebo sem neskákal a objížděl to a pak mi to neuznaly. A pak se tam skákalo přez tyčku a s tyčkou a taky házelo tyčkou to bylo fajn a lehké ale boužel jak se běhalo a jezdilo na kole, tak to mě moc bolela ruka protože se muselo furt mačkat Enter rychle a dlouho. A to kolo mně nebavilo jelikoš my tam ten řidič ke konci začal ujížďet do strany a pak spadl.
Super je že sme tuto super počítačovou hru hrály strašňe moc roků a ten Enter to vydržel a ta klávesnice, co je skoro stejňe stará jako já je pořád fungujicí.
A pak si vspomínám ještě na zimu to bylo podobné akorát tam nebyly tak dobré souťeže a taky mňe bolela ruka, ještě víc.

Pro: luky a šípy, dostávání medajlí, posilovna ruky

Proti: koňí skoky, ježďení na kole dokola na okruhu, bolení ruky