Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

MATCHO

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Max byl odmalička záhadným dítětem, neb už od svých tří let trpěl nevysvětlitelnou nemocí, která v něm hromadila určitou energii a když už toho bylo příliš, vždy to vyústilo v nepěkné následky. Zatímco vždy byla jen hrozbou pro jeho blízké okolí, čelí lidstvo podstatně závažnějšímu problému, kterým je mimozemská invaze. A jak se zdá, tak právě Maxova nemoc je klíčem k řešení celé téhle situace. Max tak může pomoct nejen lidstvu, ale i sám sobě a přijít své situace jednou pro vždy na kloub.

Matcho je spojením first person akce, spoj-tři logické hry a 3D plošinovky. Po hráči tedy požaduje jak rychlé reflexy, tak i prsty, ale také zapojení mozkových buněk, neb robotické nepřátele lze likvidovat jen díky jejich spojování dle stejných barev a nechybí tak ani možnost řetězit v soubojích komba, což je možné právě díky zmíněné nemoci hlavního hrdiny. Jde však také o humorně laděnou příběhovou hru, tudíž ve vší té frenetické akci je prostor i pro cutscény a tvůrci nabízí několik možných zakončení.

Jelikož jde o dílo českých vývojářů ze studia FiolaSoft, není tak divu, že hra nabízí jak anglický, tak i český dabing a co víc, hra také sdílí stejné universum jako jejich předešlý počin BLACKHOLE (2015). Ač jde o hru točící se hlavně kolem barev, respektive barevných nepřátel, tak se nezapomnělo ani na barvoslepé a hra pro ně nabízí speciální režim.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.