Batman: Arkham Knight - Harley Quinn Story Pack

akce > bojová
28.10.2015 PCPS4XOne
Rocksteady Studios
Príbeh tohto krátkeho prídavku sa odohráva pred udalosťami Batman: Arkham Knight, v momente keď sa Harley Quinn dostane do policajnej stanice v meste Blüdhaven. Harley sa snaží za pomoci Penguina nájsť celu Poison Ivy a rekrutovať ju do spolku vytvoreného Scarecrowom. Na to sa však musí vysporiadať nielen s členmi policajného zboru, ale nakoniec aj s Nightwingom.

S Harley Quinn si veľmi neužijete tichý postup. V boji využíva bejzbalovú pálku, ale taktiež môže využiť "Jack-in-the-box", "Snare Trap", ale aj "Mayham Mode", ktorý ju zmení na zabijácku mašinu.

Arkham Episodes je série krátkých příběhových DLC ke hře Batman Arkham Knight, situovaných většinou před události hlavní kampaně hry.

V příběhu Harley Quinn Story Pack se věrná Jokerova souputnice snaží na zakázku vysvobodit ze zajetí Poison Ivy, aby ji mohla využít klika kolem Scarecrowa. DLC nám nabídne 2 stealth mise, asi 2 soubojové pasáže a závěrečný souboj, ve kterém se samotná Harley Quinn utká s Nightwingem v boss fightu. Tedy asi půlhodinka herní doby

Charakter Harley Quinn mi svým herním stylem příliš nesedl. Je to hlučný fracek, z čehož vyplývá absence schopnosti tiše likvidovat protivníky. Stealth mise pro mě tak byly podstatně náročnější, protože po každém útoku se naše mladá dáma prozradí, tudíž jsem predator mise docela proklínal a úkoly zvládl až na několikátý pokus. V soubojích jí to naopak odsýpá jedna báseň a řetězení komb jde samo. Utkání s Nightwingem, poté co jsem přišel na fígl jak na něj, je také velmi dobře zvládnutelné,

Harley Quinn Story Pack mi tak přišel z Arkham Episodes jako slabší kousek. Jokerova slečna mi prostě svým herním stylem nesedla, i když se na její pozadí dobře kouká.

Pro: VIzuál Harley Quinn. Zábavné souboje.

Proti: Krétká herní doba. Obtížnější stealth mise.