Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: Arkham Knight - Harley Quinn Story Pack

63
19 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > bojová
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.10.2015 PCPS4XOne
Vývojáři:
Rocksteady Studios
Oficiální stránky:
https://www.batmanarkhamknight.com
Príbeh tohto krátkeho prídavku sa odohráva pred udalosťami Batman: Arkham Knight, v momente keď sa Harley Quinn dostane do policajnej stanice v meste Blüdhaven. Harley sa snaží za pomoci Penguina nájsť celu Poison Ivy a rekrutovať ju do spolku vytvoreného Scarecrowom. Na to sa však musí vysporiadať nielen s členmi policajného zboru, ale nakoniec aj s Nightwingom.

S Harley Quinn si veľmi neužijete tichý postup. V boji využíva bejzbalovú pálku, ale taktiež môže využiť "Jack-in-the-box", "Snare Trap", ale aj "Mayham Mode", ktorý ju zmení na zabijácku mašinu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 65
Arkham Episodes je série krátkých příběhových DLC ke hře Batman Arkham Knight, situovaných většinou před události hlavní kampaně hry.

V příběhu Harley Quinn Story Pack se věrná Jokerova souputnice snaží na zakázku vysvobodit ze zajetí Poison Ivy, aby ji mohla využít klika kolem Scarecrowa. DLC nám nabídne 2 stealth mise, asi 2 soubojové pasáže a závěrečný souboj, ve kterém se samotná Harley Quinn utká s Nightwingem v boss fightu. Tedy asi půlhodinka herní doby

Charakter Harley Quinn mi svým herním stylem příliš nesedl. Je to hlučný fracek, z čehož vyplývá absence schopnosti tiše likvidovat protivníky. Stealth mise pro mě tak byly podstatně náročnější, protože po každém útoku se naše mladá dáma prozradí, tudíž jsem predator mise docela proklínal a úkoly zvládl až na několikátý pokus. V soubojích jí to naopak odsýpá jedna báseň a řetězení komb jde samo. Utkání s Nightwingem, poté co jsem přišel na fígl jak na něj, je také velmi dobře zvládnutelné,

Harley Quinn Story Pack mi tak přišel z Arkham Episodes jako slabší kousek. Jokerova slečna mi prostě svým herním stylem nesedla, i když se na její pozadí dobře kouká.

Pro: VIzuál Harley Quinn. Zábavné souboje.

Proti: Krétká herní doba. Obtížnější stealth mise.

+15