Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

12.11.2020
84
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Miles Morales je pokračování komiksové akce Marvel's Spider-Man. Nejedná se však o plnohodnotný druhý díl, ale o kratší příběh z pohledu nové hlavní postavy ve stylu Uncharted: The Lost Legacy.Tentokrát si v akci zahrajeme za Milese Moralese, který si po jeho kamarádovi Peterovi Parkerovi oblékne jako další oblek Spider-Mana a bude se v něm pokoušet o udržování pořádku v ulicích.

S Milesem, který byl podobně jako Peter pokousán geneticky modifikovaným pavoukem, se podíváme do prostředí zasněženého Harlemu ve vánočním období a v něm budeme bojovat v černo-červeném obleku Pavoučího muže s novými nepřáteli. Příběh se tentokrát bude točit okolo války mezi energetickou společností Roxxon a high-tech armádou, vedenou tajemným Tinkererem. Do příběhu však zásahnou i jiné známé kladné i záporné postavy ze spidermanovského univerza, jako Milesova matka Rio či sám Peter.

Po stránce hratelnosti se opět jedná o open-world akci s dynamickým soubojovým systémem, v němž se Miles od Petera odlišuje řadou nových schopností. Například se v akci dokáže zneviditelnit a zmást tak své soupeře, či je omračovat za pomocí energetického výboje.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.