Batman: Arkham Knight - Catwoman's Revenge

akce > stealth akce
akce > bojová
24.11.2015 PCPS4XOne
Catwoman sa v tomto krátkom DLC, ktoré sa odohráva po udalostiach Batman: Arkham Knight chce pomstiť Riddlerovi, ktorý je uväznený v G.C.P.D. Preto sa rozhodne vyhľadať jeho tajnú továreň na robotov a zastaviť ich výrobu

S Catwoman si rovnakou mierou užijete akčný a stealth postup. Okrem boja, v ktorom môžete využívať jej povestný bič, sa tak budete aj potajomky zakrádať za nepriateľmi, pričom využiť môžete aj jej unikátnu schopnosť lozenia po strope.

Arkham Episodes je série krátkých příběhových DLC ke hře Batman Arkham Knight, situovaných většinou před událostmi hlavní kampaně hry.

Catwoman se snaží pomstít Riddlerovi a zlikvidovat jeho výrobnu robotů. DLC vám poskytne zejména dokonalý estetický zážitek v podobě pohledů na ladné pohyby a křivky pěkné kočky Catwoman. Avšak s herní náplní je to podstatně slabší.

Příběh začíná úvodní stealth misi, v níž musíte strážím ukrást přístupové karty a samozřejmě je potom ze zálohy vyřídit. Zde mi příliš neseděl kočičí styl, kdy se Catwoman pohybuje po stropě, což mi připadalo nepřehledné a navíc se tímto stylem nedostane úplně všude. A taky se mi zdálo, že eliminace protivníků shora burcovala stráže více než při boji na zemi.

Následuje poměrně monotónní boj s vlnami Riddlerových robotů v areálu továrny. Jednotlivá kola jsou postupně obtížnější díky laserům a elektrickému poli, takže kromě zuřivé produkce železného šrotu z nebohých robotů musíte i uváženě balancovat, abyste nedostali elektrický výboj do vašeho obleku.

A toť vše. Dvě mise jsou opravdu zoufale málo a navíc, podobně jako u Harley Quinn, mi charakter Catwoman příliš nesedl.

Pro: Krásná hlavní protagonistka. Pěkně zpracované lokace

Proti: Krátké. Docela nudné mise. Lezení po stropě.