Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: Michonne - Episode 3: What We Deserve

kompatibilní
71
47 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Walking Dead: Michonne slouží jako výplň mezi druhou a třetí sérií úspěšné epizodické série The Walking Dead. S dějem hlavní série však nemá nic společného a věnuje se dosud nepopsaným událostem, jež se odehrávají mezi díly #126 až #139 původní komiksové série. Hratelnost zůstala nezměněná a je podobná jako v předchozích titulech od Telltale, takže nechybějí ani známé quick-time eventy.

Ve finále minisérie se schyluje k dlouho obávanému útoku pomstychtivé Normy a její družiny na dům, ve kterém jsou zabarikádované Michonne a Sam s rodinou. Skupina Michonne ale pořád má jednu páku pro vyjednávání, uvězněného Randalla, který může a nemusí být stále naživu. Dojde mezi Michonne a Normou k dohodě a podaří se jim tak odvrátit konflikt? A nezmocní se Michonne už definitivně vzpomínky na její mrtvou rodinu?

Minisérie je složená ze tří epizod – In Too Deep, Give No Shelter a What We Deserve.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • XOne 70
Jakožto fanouška seriálových baletících zhniláků od AMC ( hlavně první 3 série ) a úspěšnému dohrání první, druhé i sérii New Frontier bylo nevyhnutelně sáhnout po trojdílné sérii s Michnne, kteroužto si pamatuji jako skvělé zjevení se svým němým, osekaným doprovodem v závěru tuším druhé nebo třetí seriálové série, kdy to ještě mělo grády.

Tentokrát se krátká série točí, jak už název napovídá, o bad-ass Michone, oháněící se svou krutopřísně ostrou katanou / mačetou na cestě za svým osudem mimo návaznost na předchozí série. Bojuje nejen proti Muertos ale i vlastním představám a nepřátelské komunitě vystřižené z Vodního Světa.

Třetí závěrečná série, stejně jako další dvě, obsahuje 7 krátkých kapitol, které utečou velmi rychle a dá se říct, že nanabízí vesměs nic z toho, co tu už v předchozích vydáních nebylo, bohužel tentokrát se hodně plká a s výjimkou vzájemné konfrontace komunit akce pomálu, zatím u mně Season Two, Final Season si určitě ujít nenechám, Michone dostává 70 %
+6
  • PC 75
Zas takovej propadák to nebyl. Nechci tvrdit, že je to boží, ale jako jednohubka to opravdu funguje.

Michonne je skvělá postava, bavila mne i v seriálu a baví mne i tady. Nakoukneme blíže do její minulosti a seznámíme se s dalšími postavami. Tady musím říct, že postavy mne zaujaly, všechny byly jiné a bavili mne. Ani o jedný nemohu říct, že by mne iritovala a za to skládám poklonu.

Co mi ale hrozně vadilo, byly flashbacky, které se postupem času prolínají i do reálného času. Bože, to bylo utrpení. Nejde o to, že tam byly, ale to jejich provedení a právě načasování se moc nehodilo. Mělo to i vzbuzovat temnější atmosféru, jenže spíše to vzbuzovalo nechuť a akorát to zdržovalo.

Hra bohužel ale obsahuje pár bugů, což prostě u této značky a Telltale se stává, ale nic kvůli čemu bychom nemohli pokračovat dále. Grafika už je trochu lepší oproti předchozím dílům, takže za snahu dávám plus.

Ve výsledku to není vůbec špatná jednohubka, která obsahuje dobrý momenty a hlavně i vzhledem ke kratší hrací době máte pocit, že rozhodnutí opravdu zde mají dopad a smysl.

Pro: postavy, rozhodnutí mají opravdu smysl

Proti: hra má bohužel bugy, flashbacky jsou otravné

+6