Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: Michonne - Episode 3: What We Deserve

kompatibilní
71
42 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Walking Dead: Michonne slouží jako výplň mezi druhou a třetí sérií úspěšné epizodické série The Walking Dead. S dějem hlavní série však nemá nic společného a věnuje se dosud nepopsaným událostem, jež se odehrávají mezi díly #126 až #139 původní komiksové série. Hratelnost zůstala nezměněná a je podobná jako v předchozích titulech od Telltale, takže nechybějí ani známé quick-time eventy.

Ve finále minisérie se schyluje k dlouho obávanému útoku pomstychtivé Normy a její družiny na dům, ve kterém jsou zabarikádované Michonne a Sam s rodinou. Skupina Michonne ale pořád má jednu páku pro vyjednávání, uvězněného Randalla, který může a nemusí být stále naživu. Dojde mezi Michonne a Normou k dohodě a podaří se jim tak odvrátit konflikt? A nezmocní se Michonne už definitivně vzpomínky na její mrtvou rodinu?

Minisérie je složená ze tří epizod – In Too Deep, Give No Shelter a What We Deserve.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • XOne 70
Jakožto fanouška seriálových baletících zhniláků od AMC ( hlavně první 3 série ) a úspěšnému dohrání první, druhé i sérii New Frontier bylo nevyhnutelně sáhnout po trojdílné sérii s Michnne, kteroužto si pamatuji jako skvělé zjevení se svým němým, osekaným doprovodem v závěru tuším druhé nebo třetí seriálové série, kdy to ještě mělo grády.

Tentokrát se krátká série točí, jak už název napovídá, o bad-ass Michone, oháněící se svou krutopřísně ostrou katanou / mačetou na cestě za svým osudem mimo návaznost na předchozí série. Bojuje nejen proti Muertos ale i vlastním představám a nepřátelské komunitě vystřižené z Vodního Světa.

Třetí závěrečná série, stejně jako další dvě, obsahuje 7 krátkých kapitol, které utečou velmi rychle a dá se říct, že nanabízí vesměs nic z toho, co tu už v předchozích vydáních nebylo, bohužel tentokrát se hodně plká a s výjimkou vzájemné konfrontace komunit akce pomálu, zatím u mně Season Two, Final Season si určitě ujít nenechám, Michone dostává 70 %
+6