Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Walking Dead: Michonne - Episode 2: Give No Shelter

kompatibilní
70
46 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Walking Dead: Michonne slouží jako výplň mezi druhou a třetí sérií úspěšné epizodické série The Walking Dead. S dějem hlavní série však nemá nic společného a věnuje se dosud nepopsaným událostem, jež se odehrávají mezi díly #126 až #139 původní komiksové série. Hratelnost zůstala nezměněná a je podobná jako v předchozích titulech od Telltale, takže nechybějí ani známé quick-time eventy.

Druhá epizoda se odehrává okamžitě po finále první, ve kterém se Michonne, Pete a jejich nová známá Samantha ocitli uvěznění v plovoucím městečku vedeném drsnou velitelkou Normou. Nakonec se jim podaří utéct a uprchnou do rodinného sídla Sam, Norma ale neodpouští a vydává se se svou družinou po jejich stopě. Michonne navíc víc a víc balancuje na hranici mezi příčetností a psychózou a vzpomínky na její mrtvé dcery se jí zjevují čím dál častěji...

Minisérie je složená ze tří epizod – In Too Deep, Give No Shelter a What We Deserve.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • XOne 70
Jakožto fanouška seriálových baletících zhniláků od AMC ( hlavně první 3 série ) a úspěšnému dohrání první, druhé i sérii New Frontier bylo nevyhnutelně sáhnout po trojdílné sérii s Michnne, kteroužto si pamatuji jako skvělé zjevení se svým němým, osekaným doprovodem v závěru tuším druhé nebo třetí seriálové série, kdy to ještě mělo grády.

Tentokrát se krátká série točí, jak už název napovídá, o bad-ass Michone, oháněící se svou krutopřísně ostrou katanou / mačetou na cestě za svým osudem mimo návaznost na předchozí série. Bojuje nejen proti Muertos ale i vlastním představám a nepřátelské komunitě vystřižené z Vodního Světa.

Druhá série, stejně jako další dvě, obsahuje 7 krátkých kapitol, které utečou velmi rychle a dá se říct, že nanabízí vesměs nic z toho, co tu už v předchozích vydáních nebylo, pozitivem bylo méně plkání a více Michone v akci. Výše zmíněné osekávání doprovodných Chodců předvedeno v praxi, vedlejší postavy padají jako hrušky - 70 %
+5