• XOne 70
Jakožto fanouška seriálových baletících zhniláků od AMC ( hlavně první 3 série ) a úspěšnému dohrání první, druhé i sérii New Frontier bylo nevyhnutelně sáhnout po trojdílné sérii s Michnne, kteroužto si pamatuji jako skvělé zjevení se svým němým, osekaným doprovodem v závěru tuším druhé nebo třetí seriálové série, kdy to ještě mělo grády.

Tentokrát se krátká série točí, jak už název napovídá, o bad-ass Michone, oháněící se svou krutopřísně ostrou katanou / mačetou na cestě za svým osudem mimo návaznost na předchozí série. Bojuje nejen proti Muertos ale i vlastním představám a nepřátelské komunitě vystřižené z Vodního Světa.

Třetí závěrečná série, stejně jako další dvě, obsahuje 7 krátkých kapitol, které utečou velmi rychle a dá se říct, že nanabízí vesměs nic z toho, co tu už v předchozích vydáních nebylo, bohužel tentokrát se hodně plká a s výjimkou vzájemné konfrontace komunit akce pomálu, zatím u mně Season Two, Final Season si určitě ujít nenechám, Michone dostává 70 %
Zas takovej propadák to nebyl. Nechci tvrdit, že je to boží, ale jako jednohubka to opravdu funguje.

Michonne je skvělá postava, bavila mne i v seriálu a baví mne i tady. Nakoukneme blíže do její minulosti a seznámíme se s dalšími postavami. Tady musím říct, že postavy mne zaujaly, všechny byly jiné a bavili mne. Ani o jedný nemohu říct, že by mne iritovala a za to skládám poklonu.

Co mi ale hrozně vadilo, byly flashbacky, které se postupem času prolínají i do reálného času. Bože, to bylo utrpení. Nejde o to, že tam byly, ale to jejich provedení a právě načasování se moc nehodilo. Mělo to i vzbuzovat temnější atmosféru, jenže spíše to vzbuzovalo nechuť a akorát to zdržovalo.

Hra bohužel ale obsahuje pár bugů, což prostě u této značky a Telltale se stává, ale nic kvůli čemu bychom nemohli pokračovat dále. Grafika už je trochu lepší oproti předchozím dílům, takže za snahu dávám plus.

Ve výsledku to není vůbec špatná jednohubka, která obsahuje dobrý momenty a hlavně i vzhledem ke kratší hrací době máte pocit, že rozhodnutí opravdu zde mají dopad a smysl.

Pro: postavy, rozhodnutí mají opravdu smysl

Proti: hra má bohužel bugy, flashbacky jsou otravné