Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: Arkham Origins - Cold, Cold Heart

22.04.2014
76
32 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

V tomto příběhovém přídavku pro Batman: Arkham Origins, odehrávajícím se týden po událostech základní hry, se Batman poprvé setká s jedním ze svých velkých nepřátel, s Mr. Freezem. Mr. Freeze z novoročního večírku pořádaném Brucem Waynem unese Ferrise Boyla, filantropa a ředitele společnosti GothCorp. Nyní je tedy na Batmanovi, aby Boyla zachránil a zjistil, kdo to ten tajemný Mr. Freeze vlastně je...

Tento, zhruba tříhodinový přídavek, situovaný do jižního Gothamu, kromě hlavní příběhové kampaně, obsahuje i několik vedlejších úkolů točících se okolo Anarkyho, nový oblek zvaný XE, který Batmanovi umožňuje tavit led a s ním spojené gadgety, jako termální batarangy a rukavice.


Poslední diskuzní příspěvek

@Garret (05.04.2015 18:33): Nn, máš hlavní kampaň a pod tím je hned nabídka Cold, Cold Heart. Takže se to hraje samostatně, není potřeba rozehrávat kampaň, nebo naopak v rozehraný kampani není problém spustit samostatně DLC kde si ukládá postup do svého slotu.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 75
Půl roku po vydání Origins vyšlo jediné DLC co má smysl kupovat a hrát. Nový protivník v podobě Mr. Freeze a jeho příběhové pozadí proč se stal zločincem je zpracováno poutavě a zajímavě. A tam kde je spousta ledu, nesmí chybět ani záporák tučňák.

Led a mrazení to hraje důležitou roli, objeví se zde nový typ mrazící zbraně, tak Batman musí záhy získat svůj nový speciální oblek, který protivníky opravdu slušně zahřeje. A to nejen díky rozžhaveným rukavicím Temného rytíře. K tomu se přidá i záchrana obyvatel kteří skončili pod silnou vrstvou ledu.

Příběh pěkně odsýpá, a za tři hodiny můžete být hotovo. Je tu pár vedlejších aktivit, kromě zmíněného zachraňování lidí, je tu hledání oblastí kde jsou Anarchyho značky a zneškodnění několika zločineckých band.

A to je tak celé co může malý kousek Jižního Gothamu nabídnout. Pěkné zpestření do doby než vyjde nový Arkham Knight.
+9