Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Batman: Arkham City - Harley Quinn's Revenge

70
79 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
akce > bojová
akce > stealth akce
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
29.05.2012 PS3X360
05.06.2012 PC
18.11.2012 WiiU
18.10.2016 PS4XOne
Vývojáři:
Rocksteady Studios, Warner Bros. Games Montréal (WiiU verze), Virtuos (PS4 verze, XOne verze)
Příběh tohoto placeného DLC se odehrává dva týdny po událostech v Batman: Arkham City a jak už název vypovídá, točí se kolem Harley Quinn, která je do Jokera beznadějně zamilovaná a nyní chystá pomstu. Zformovala proto starou Jokerovu armádu, převzala místní železárnu jako své centrum, unesla úředníky z GCPD a do toho se ještě muž s netopýřím logem na prsou dva dny neozývá. Proto na scénu nastupuje Batmanův věrný přítel Robin, který má zjistit, o co tady vlastně jde.

Jak už bylo zmíněno, hráč mimo Batmana bude moci v příběhové části konečně hrát i za Robina. Robinovy pohyby jsou stejné jako v jeho Challenge misích, ale konečně bude možnost vyzkoušet si je i v příběhové části.

Harley Quinn's Revenge je také součástí GOTY edice Batman: Arkham City, která má v Evropě být dostupná 7. září 2012 (což je mimochodem až tříměsíční prodleva po USA). Herní doba tohoto stahovatelného obsahu se pohybuje okolo dvou hodin.


Poslední diskuzní příspěvek

Kovi81: jo ten jsem taky našel, ale pak jsem našel ten tvůj a bylo to ze stránky nintendo.wikia.com =D

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Toto DLC mám jako součást GOTY edice ze Steamu.

DLC se odehrává pouze v Ocelárnách. S Batmanem si chvilku nad nimi polétáte a na konci poběháte v nové budově. Ale více prostoru má Robin, se kterým se pohybujete pouze v té nové budově. Takže hodnotit mechaniky je zbytečné, když je to stejné jako v AC. Nové jsou pouze pohyby a udělátka Robina, které jsou jako výzva také v původní hře (alespoň v GOTY jsou přímo).

(Následující spoilery se týkají hlavní hry.) Hra je rychlá, krátká, jednoduchá. Příběh jako epizodka k CA fajn, ale žádné nové nápady oproti AC. Jako vedlejší misi můžete ničit balónky. A i tentokrát si poskoci (kteří mají tentokrát nový make-up se smutným výrazem, slzou a smuteční páskou na ruce) mezi sebou povídají (nebo s rukojmím), takže si mj. můžete vyslechnout názory na smrt Jokera, na Robina nebo co budou dělat teď, když je Joker mrtvý.

Někteří si stěžovali na problémy s hrou. Mně se nevyhnuly. Je to krátké, tak to dohrajte na jeden zátah a snažte se nic nezkazit a neumřít. Já jsem předčasně vyřadil v souboji muže, který měl informace, a po opakování hra spadla při prvním pokusu o autosave. Stejný problém měli jiní (v jiných situacích). Tak jsem rozehrál novou hru (další save-pozice). DLC bylo přístupné rovnou, tak jsem ho pak dohrál bez problému, i když jsem hru vypnul a znovu zapnul. Kromě toho mi párkrát zazlobily textury. Nic závažného, jen se asi dvakrát pár stěn nezaostřilo.

S Robinem je zábava mlátit kolem sebe, ale Harley jako hlavní záporák moc nepředvedla.

Pokud máte toto DLC v GOTY edici nebo je zrovna ve slevě, je to fajn.

Pro: Nezklamalo, výborné propojení s hlavní hrou

Proti: Nenadchnulo, bug znemožňující dohrát DLC, pokud ji neodehrajete na jeden zátah

+11
  • PC 70
Tohle dlc se podle mě povedlo. Možná nepatří úplně k těm nejdelším, zato trošku zvedá obtížnost od hlavní kampaně. Alespoň mě se to tak zdálo.

Harley Quinn je jako postava skvělá, a Tara Strong odvedla při dabingu skvělou práci, ostatně stejně tak jako u plné hry. Líbí se mi i provedení Harleyných thugs. Říkám si, jestli se na tom nepodílel nějaký ten módní návrhář.

Robin konečně není k smíchu, tak jak tomu je v komiksech (kdy se divím, že se na té pozici vystřídalo tolik charakterů). Pokud znáte komiksy, tak ze všech Robinů použili vývojáři Tima, který je charakterem Brucovi asi nejblíž. Pokud něco zamrzí, tak absence více charakterů. V tomto dlc jsou vlastně jen dvě hratelné Batman a Robin + Harley Quinn jako hlavní padouch. Chápu, je to cena za krátkost příběhu, ale líbilo by se mi, kdyby do toho zasáhl i Dick Grayson coby Nightwing. Ten i s tímto dlc zůstává postavou hratelnou jen v aréně.

Často se hře zazlívá slabý Boss fight. I když nepatří mezi herní špičku, musím říct, že mě bavil mnohem víc, než závěrečný v plné hře. Navíc se dá předpokládat, že zhruba takto by se Harley zachovala. Od ní se nedají očekávat veliké zvraty, přesto je občas vynalézavá.

Závěrem povím, že tohle dlc se mi líbí a mezi dlc patří k tomu lepšímu. Já bych ale přeci jen chtěl víc.

Pro: Obtížnost, Dabing, Harleyniny rváči

Proti: Je toho málo

+8