Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Monster Jam

80
1 hodnocení Platformy
Žánr:
simulátor > závodní simulátor *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.11.2007 PCPS3X360
19.11.2007 Wii
Vývojáři:
Torus Games
Oficiální stránky:
http://www.torus.com.au/index.php?page=games&id=53
Jedná se o oficiálně licencovanou závodní hru monster trucků, dle americké TV show pořádané USHRA (United States Hot Rod Association) Monster Jam. Ve hře se nacházejí oficiální stadiony (Ford Field v Detroitu, Hubert H. Humphrey Metrodome v Minneapolis, Citrus Bowl v Orlandu, Florida Edward Jones Dome v St. Louis aj.), kde se tato soutěž koná, i licencované moster trucky (Destroyer, Bounty Hunter, Blue Thunder, Captain's Cruise atd.), kterých je celkem 20.

V pěti různých závodních módech (Freestyle, Track Circuit, Eliminator, Stadium Circuit a Stadium Racing) se, krom kláních na stadionech, závodí i na otevřených tratí (vedoucí lesem, lomem, staveništěm, vrakovištěm letadel nebo v docích). Je nutné se umísťovat na předních příčkách a tím si zajistit místo mezi elitou ve finále na stadionu Sam Boyd Stadium v Las Vegas. Prostředí je plně zničitelné, stejně tak i trucky, které je možné dále upravovat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 80
Musím přiznat, že hru jsem hrál dávno. A s monster truckama jsem hrál jen málo her. Veškeré hry na toto téma byly ne moc dobře propracované. Ani od této hry jsem moc nečekal, ale názor jsem rychle změnil. Hra je totiž překvapivě dost dobrá a realistická.

Různé dech beroucí úkoly v aréně nebo různé fajné závody mimo stadion jsou dost dobré. Na každé trati je spousta překážek a všechny jdou prorazit a zničit. Vadu na kráse mělo pouze to, že zničené objekty prošly často skrz sebe.

Musím podotknout, že během hry uslyšíte metalové a rockové skladby různých interpretů. S takovým nářezem se taková hra hned lépe hraje.

Pro: Grafická stránka, tratě, stadiony, ovladání, zvuková stránka, sountrack

Proti: Objekty procházejí zkrz sebe

+4