Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BioShock 2: Minerva's Den

78
51 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.08.2010 PS3X360
31.05.2011 PC
13.09.2016 PS4XOne
29.05.2020 Switch
Vývojáři:
2K Marin, 2K Australia (PC verze), Blind Squirrel Games (PS4 verze, XOne verze), Virtuos (Switch verze)
Oficiální stránky:
http://www.bioshock2game.com/
Minerva's Den je stažitelné singleplayerové rozšíření s vlastním příběhem, nezávislým na tom z původní hry. Původně mělo vyjít pouze na konzole, ale 2K se po nepříznivé reakci PC hráčů rozhodli toto DLC vydat i na jejich platformu.

V tomto příběhu se hráč ujímá Big Daddyho zvaného Subjekt Sigma, který utrpí zranění a ztrátu paměti při pokusu proniknout k centrálnímu počítači Rapture. Důvod jeho návštěvy je hráči neznámý a slouží tak jako hlavní příběhový tahoun.

Vylepšený arzenál v podobě Ion Laseru nebo plasmidu Gravity Well (kapesní černá díra) bude pomáhat krotit nové typy nepřátel, kteří se postaví Sigmě do cesty. Se třemi novými oblastmi k prozkoumání se hrací doba pohybuje kolem čtyř hodin.


Poslední diskuzní příspěvek

Phoenix: No, FPS... BioShocky beru spíše do kategorie her na příběh kladoucích důraz. Ostatně, řadou hráčů je (zvláště u prvního dúlu) vytýkán…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
Zub času je sakra znát a prvních pár kroků může působit lacině, jakmile se ale začne rozjíždět klasická biošočí hratelnost se zajímavým příběhem doplňujícím celé universum o dost podstatný prvek, chytne Minerva za koule a drží až do samotného konce. Čtyři hodiny utečou jako voda a melancholický pocit po dohrání je důstojnou tečkou za vzestupem a pádem Rapture.
+15