WWF in Your House

WWF in Your House: There goes the Neighborhood!

Přímý nástupce arkádové mlátičky WWF Wrestlemania: The Arcade Game, kde původní hratelnost zůstala zachována na stejné úrovni, změn doznala pouze nabídka zápasníků, kterých je zde k dispozici místo původních osmi rovných deset (The British Bulldog, Goldust, Bret Hart, Owen Hart, Hunter Hearst Helmsley, Ahmed Johnson, Shawn Michaels, The Ultimate Warrior, The Undertaker, Vader) a několik nových prostředí. Jako hráč se tedy podíváte krom tělocvičny také například do vězení, do gentlemanské usedlosti, na rockový koncert nebo i do vzdáleného orientu.

Vítaným zpestřením je také možnost hry až 4 hráčů na jednom zařízení. O herní komentáře se postaral majitel společnosti Vince McMahon společně se zápasníkem Curtem Hennigem, známým i pod jménem Mr. Perfect.

Hra vyšla rok po svém předchůdci WWF Wrestlemania. Principiálně se jedná o tu samou hru, ale s trošku jinou grafikou a jinými bojovníky, kterých je nyní 10. K původnímu Undertakerovi, Shawn Michaelsovi a Bretu Hartovi přibyli nyní ještě Vader, Owen Hart, Ahmed Johnson, British Bulldog, Goldust, Ultimate Warrior a Hunter Hearst Helmsley (dnes známý jako Triple H). Každý z nich má navíc své vlastní custom prostředí.

Jak bylo řečeno výše, jde prakticky o stejnou hru v jiném kabátku, ale z nějakého důvodu mi přijde o dost horší. Zdá se mi, že zápasníci pomaleji reagují na zvolený pohyb, animace mi přijdou méně plynulé a i ta grafika mi připadá méně atraktivní. Dále ze hry zcela zmizela hudba, která mi k této arkádě v prvním díle skvěle seděla.

Co se týče herních módu, tak ke klasickým bojům o interkontinentální titul a o WWF titul přibyl ještě nejlehčí mód WWF season, který spočíval pouze v porážení soupeřů jednoho na jednoho. Naopak finále o WWF titul pak byl v podobě boje proti 10 soupeřům (postupně, maximálně 3 najednou), ale z nějakého důvodu se nejedná postupně o všech 10 různých zápasníků, ale klidně může přijít nějaký wrestler znovu a to dokonce i v případě, že s ním ještě bojuji a tím pádem je v ringu dvakrát.

Dále do hry přibyly občas objevující se symboly pro bonusy nebo postihy, které způsobí přidání energie, omráčení soupeře apod. Mně osobně se tento prvek moc nezamlouvá, ale celé je to bráno jako arkáda, takže budiž.

Ze zápasů naštěstí zmizel prvek "Second wind", kdy po výhře soupeř ještě na poslední chvíli vstal s minimem životů a klidně mohl nakonec ještě vyhrát.

Suma sumárum. Dle mého názoru se jedná spíše o méně povedené pokračování, které mi bohužel vůbec nepřirostlo k srdci tak, jako jeho předchůdce.

Pro: Více zápasníků, více prostředí

Proti: Horší hratelnost, méně líbivá grafika