Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kingdom Come: Deliverance – A Woman's Lot

Kingdom Come: Deliverance – Ženský úděl

85
13 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.05.2019 PC
11.06.2019 PS4XOne
Vývojáři:
Warhorse Studios
Oficiální stránky:
https://www.kingdomcomerpg.com/
Kingdom Come: Deliverance - A Woman's Lot je v pořadí čtvrté a poslední rozšíření pro hru Kingdom Come: Deliverance. Ústřední postavou ovšem tentokrát není Jindřich, hlavní představitel základní hry. Tvůrci totiž tímto rozšířením plní sliby z Kickstarterové kampaně a na scénu uvádějí ženskou hrdinku a psího společníka.

Příběh rozšíření se odehrává ve Skalici. Hráč se ujímá postavy dívky Terezy, jedné z vedlejších postav z původní hry. V její kůži hráč může prožít samostatnou úkolovou linii, ve které zjistí, co předcházelo událostem ze začátku základní hry. Ty pak může pozorovat z jiné perspektivy. Dále do hry přibyla nová vedlejší linka, v níž musí Jindřich pomoci Johance s jejími vizemi a zjistit, co za nimi vězí.

Rozšíření taktéž přidává nového psího parťáka Vořecha, který Jindru věrně doprovází na cestách, může mu pomoci v boji, či dokáže vycítit nebezpečí a tím umožnit Jindrovi, aby se vyhl banditům. K Vořechovi se též nerozlučně váže nová vlastnost psovod, jejíž úroveň rozhoduje, jako moc Jindru Vořech poslouchá.


Poslední diskuzní příspěvek

[přesunuto z komentářů] Rozšíření není moc dlouhé, zato dost zábavné. :-) Mrkněte na webku http://kcd.cloud

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 90
Je to iba DLC, takže adminom to bude stačiť:
Nebola to síce púť až do Kompostely, ale iba do Užic, no vykonal som ju naboso, pešo. Po ceste som pomohol žobráčke, vyhol sa zabitiu a vraždám, zlepšil vzťah so psom, zlepšil plat chudobe a na záver sa pomodlil za mier v kraji. Som hriešnik, ale budujem Boží štát na základe sv. Augustína.
+15 +16 −1