Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Last Dream: Developer's Edition

Poslední sen - Sběratelská edice

03.12.2015
68
4 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

The Last Dream: Developer's Edition je adventúra s prvkami hidden object hier.
Príbeh rozpráva o tom ako hlavnej postave, Benovi, zomrela pri autonehode žena Elizabeth. Tá sa mu neskôr začne neustále zjavovať v snoch. Jedného rána nájde Ben neobvyklú stopu pochádzajúcu z jeho sna, a ktorá ho privedie na cestu plnú dobrodružstiev a intríg. Cestu vedúcu k jeho žene. Skutočná realita sa začne prepletať s jeho snami, keď bude prekonávať neviditeľné sily snažiace sa ho oddeliť od Elizabeth. Tiež sa spriatelí s malou mačkou, ktorá mu bude pomáhať na jeho ceste. Ako odmenu za pomoc môže dať mačke sedem mačacích hračiek, ktoré sú však skryté po celej hre.

Hra obsahuje 19 miniher a 10 scén s hľadaním stratených častí predmetov.

The Last Dream vo verzii Developer's Edition obsahuje navyše wallpapery vo full HD rozlíšení, artworky a bonusovú kapitolu ako odmenu za dohranie hry. V ČR je hra distribuovaná v českej lokalizácii firmou Špidla Data Processing pod názvom Poslední sen - Sběratelská edice.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 45
Objevil jsem krásu hidden object her! Nebo ne?

Mně se vlastně líbí ta představa poměrně dost jednoduchých adventur z první osoby. Můžu se aspoň chvástat, že jsem to dal na nejtěžší obtížnost.

I to klikání na hidden object věci tu není tak časté a je tu i celkem povedené.

Je tu i spousta prostředí, je to hezky namalované, animace taky ujdou a vlastně mě to bavilo.

Jenže! Ony jsou tam hrané scény! Je tu "zamilovaný" ruský pár, který mluví anglicky a hrozně se nás snaží přesvědčit, jak se milují a přitom z nich úplně kape, že by si ani vodkou nepřipili. Slečna Nataša, tedy pardon Elizabeth, chladná jako Sibiř, pro jistotu vždycky kouká někam úplně jinam, než je její milovaný Ivan, teda....Ben.
Možná proto, že je mrtvá. Ivan, spíš než jako Evžen Oněgin, působí jako zneuznaný prodavač matrjošek, co nyní raději hraje na akordeon v moskevském podchodu.

Jenže teď se mu zdají ošklivé sny a on uvidí šanci, že může zvrátit nepříjemnost, jak to se svojí Ladou narazil do břízy, načež mu jeho Nataša přestala stárnout. Ale on nelení a za pomoci svého kocoura proleze všechny nástrahy snového a kouzelného světa. A i pěkné písničky v srdceryvném závěru se dočkáme. Věřte mi, já tam taky byl, jedl, pil. Nevěsta jak z růže květ, ženich jakbysmet. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.

Pro: Hezké kresby, namluvení, pěkné minihry, hidden object v míře, adventuření v pohodě

Proti: zoufalé herecké výkony a filmečky, zoufalý příběh, závěr jak z ruskolatinské telenovely, příliš rozkouskované, je to vlastně takových 10 miniadventur v jedné

+9