LEGO Jurassic World

dětská > akce pro děti
12.06.2015 PCPS3PS4X360XOneWiiU
17.09.2019 Switch
TT Fusion
LEGO Jurassic World je další hra s Lego tematikou od tvůrců Traveller's Tales. Tentokrát se podíváme do známého Jurského Parku, který proslavil film od Stevena Spielberga na motivy knihy Michaela Crichtona. Ve hře si projdeme děj čtyř filmových adaptací - počínaje prvním dílem, až po ten čtvrtý, podle kterého hra nese i název.

Budete moci hrát za známé postavy, které se v sérii objevily a přežijete známe situace. Postav, z kterých budete mít na výběr, je dohromady kolem stovky. Hrát navíc můžete i za některé dinosaury a také za Mr. DNA, což je animovaná postavička z prvního dílu. Hratelnost zůstala nezměněna, takže v první řadě budete řešit puzzle a s jejich pomocí procházet levely, jejichž lokace jsou dostatečně velké a různorodé. Důležitou roli zde sehrává i akce.

ViRus: Asi jsi zkoušel Steam diskuzi? Občas tam lidé napíší, že nějaký achievement má bug.

Moje první a zároveň poslední dohraná LEGO hra. No more, ever!

Chápu, že je to hra určená spíš pro mladší publikum, ale ani v tomto měřítku to podle mě není dobrá hra. Je to nezáživné, furt stejné, ovládaní panáčku přes úzké ochozy je napřesdržku, "souboje" vás jenom zdržují, protože nemůžete prohrát a na to, že je hra určena převážně dětem, jsem velmi často tápal, co přesně po mě hra vlastně chce. Asi to lidi baví kvůli vtipům, zdejší humor však šel mimo mě.

Pokud si někdy budu chtít zahrát něco se svými dětmi, pustíme si Left 4 Dead.

5. bod herní výzvy 2019