Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Grand Theft Auto: Vice City - The Definitive Edition

GTA: Vice City - The Definitive Edition, GTA: VC - The Definitive Edition

Grove Street Games •  Rockstar North (původní verze)
61
14 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Remasterovaná verze původní Grand Theft Auto: Vice City z roku 2002. Hra se dočkala změn v podobě nového enginu Unreal Engine 4, vylepšení aspektů podobných doposud nejnovějšímu dílu série Grand Theft Auto V, vyššího rozlišení, lepší navigace a spoustu dalšího. Vyšla v kolekci společně s dalšími remasterovanými díly Grand Theft Auto III: The Definitive Edition a Grand Theft Auto: San Andreas - The Definitive Edition.

Další díl velmi populární série nás zavede do prosluněných 80. let minulého století do fiktivního města Vice City inspirovaného Miami. Město plné neonů, palem, pláží a stylu však stále nabízí spoustu nelegálního obchodu a ražení, kterým se hráč v roli Tommyho Vercettiho bude převážně zabývat.

Ačkoliv hra vyšla nedlouho po minulém dílu, nedošlo k pouhému reskinu, ale nabídla spousta dalších novinek v podobě ovladatelné helikoptéry, motorek, nemovitostí nebo mluvícího protagonisty. Opět se jednalo o velmi kladně přijatý díl série, který doposud patří k nejoblíbenějším.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.