Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Chip 'N Dale Rescue Rangers 2

Chip to Dale no Daisakusen 2

92
6 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
leden 1994 NES
18.04.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Capcom Co., Digital Eclipse Software (PC verze, PS4 verze, XOne verze)
Příběh začíná po událostech z prvního dílu, kdy Rychlá Rota dostala svého úhlavního nepřítele Tlusťocha do vězení. Tomu se ovšem podaří za pomoci jeho kumpánů uniknout. Zanedlouho poté je ohlášena údajná bomba v místní restauraci a naši hrdinové se jako obvykle ujmou řešení problému. Hlášení je ale falešné a slouží pouze jako odlákání pozornosti od krádeže Faraonovy Urny. Za touto krádeží stojí samozřejmě opět Tlusťoch.

Hráč s ujme role Chipa nebo Dalea. Změny jsou ve druhém díle minimální a týkají se spíše grafické stránky hry a vylepšených boss fightů. Zbytek členů Rychlé Roty opět během hry hráči různými způsoby pomáhá. Co-op multiplayer na jedné konzoli je taktéž přítomen.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • NES 90
Chip and dale dvojka je co se tyce grafiky lepsi nez predchudce hlavne pak level s duchy je dobry a western city hudba je skvela po celou dobu hry uvodni melodie je klasika animaku bossove nejsou tezky na zvladnuti hra se da dohrat cca za 40 minut aspon podle me

Pro: Hra je to zabavna a chytlava

Proti: Kratkost levelu

+5