Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Castlevania III: Dracula's Curse

Akumajō Densetsu

01.09.1990
16.11.2002
31.10.2008
17.04.2014
26.06.2014
76
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Léta páně roku 1476 znovu vzplanul odvěký svár mezi světlem a tmou, mezi lidmi a dětmi noci s nesmrtelným hrabětem Drákulou v čele. Vojsko složené z těch nejnebezpečnějších stvoření Transylvánie nemilosrdně pustoší zem. Dvojrozměrná plošinovka Dracula's Curse umožňuje do třetice zalistovat v pomyslné rodinné kronice klanu lovců upírů z Belmontu. V příběhu zasazeném 100 let před události první Castlevanie a prožít příběh Simonova praotce, mistra Trevora. Nastal čas chopit se rodinného biče, probít se až k jeho hraběcí milosti. Vzhůru na Drákulův hrad!

V jistém smyslu nebude Trevor na své cestě nikdy bez přátel. V jeho nitru se kromě té jeho najde místo i pro duši přízračného pirátského kapitána Granta, mystickou bojovnici Syphu a Drákulova zapomenutého syna Alucarda, do kterých se může Trevor kdykoliv transformovat. Vampýr, bažinný drak, umrlec vyžadují odlišné techniky, kterými toto trio v jedné osobě disponuje. Tradiční hratelnost zpestřují zbraňové power-upy, pro každý ze tří charakterů jiné, ulehčuje mapa úrovně a občasný výběr ze dvou možných cest dál skrz celkem 17 temně laděných levelů plných arkádové akce.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.