Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Doom Eternal

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
20.03.2020 PCPS4XOneSwitch
Vývojáři:
id Software, Panic Button (Switch verze)
Oficiální stránky:
https://bethesda.net/en/game/doom
Doom Eternal je pokračování úspěšného rebootu Doom z roku 2016.

V roli drsného Doom Slayera navážete na konec předchozího titulu. Peklu se podařilo otevřít portál na Zemi a jako neohrožený válečník budete odrážet útoky nepřátelských monster. Nicméně Mars nepřijde zkrátka ani v tomto titulu, podíváme se například i na vesmírnou základnu na měsíci Phobos, který rudou planetu obíhá.

Hratelnost zůstává víceméně stejná. Pomocí hromady zbraní za doprovodu metalových riffů vybíjíte v arénových soubojích nespočet nepřátel. Nicméně dostáváte novinky v podobě harpuny, pomocí které se přitahujete k nepříteli, dvojité úskoky do všech stran, plamenomet přimontovaný k vaší výstroji nebo vysouvací čepel pro ještě brutálnější "glory kills" neboli efektivní dorážení monster.

Větší změnu představuje multiplayer, kdy se můžete sám nebo i s několika přáteli jako monstrum připojit do rozehrané kampaně jiného hráče a zkusit mu ztížit postup hrou. Samozřejmě je to volitelné nastavení a lze vypnout.

Jak je u id Software zvykem, hra je vytvořena na nové verzi enginu, id Tech 7.


Poslední diskuzní příspěvek

Bursoft: Spíš si ukousli (slíbili) krapet větší sousto. Doom (nový) působí v porovnání s tímhle dílem (alespoň dle toho co víme) přesně jako…