Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
21 let / Pomáhání pocestným / ČR - kraj Praha

Momentálně rozehráno


Herní výzva 2019

 1. "Lovec trofejí" - Game Dev Tycoon - HARDCORE

 2. "Čapkův odkaz" (komentář) - Detroit: Become Human - HARDCORE
  Hry Davida Cage mám rád. Miluji interaktivní filmy a přijde mi, že David Cage je jeden z mála lidí, jejichž hry jsou doopravdy interaktivní *mrk mrk na Telltale*. Detroit je jeho poslední hra, kterou jsem bohužel nehrál...
  Verdikt: Geniální hra, která mi okamžitě přirostla k srdci! 10/10

 3. "Herní kutil" - Spore / The Sims 4 / Playboy: The Mansion / NHL 19- HARDCORE

 4. "S humorem jde všechno lépe" - The Bard's Tale / Grim Fandango Remastered / Sam & Max Hit the Road -HARDCORE

 5. "Adaptace" (komentář) - Indiana Jones and the Fate of Atlantis - HARDCORE
  Jako malý jsem věděl, že jsou hry (Indiana Jones and The Emperor's Tomb a Indiana Jones and the Staff of Kings), ve kterých vystupuje jako hlavní hrdina, celosvětově známý dobrodruh Indiana Jones, ale až nedávno jsem se dozvěděl, že jedny z úplně prvních her o tomto archeologovi byly point'n'click adventury, což je můj neoblíbenější žánr! Proto jsem se v rámci Herní výzvy rozhodl, že sáhnu po tomto titulu!
  Verdikt: Fajnová adventura, která mě hodně překvapila, ve smyslu technického zpracování (více konců, tři různé styly hry, více možností řešení puzzlů), až si říkám, proč takové adventury nejsou i dneska? Jinak jsem se náramně bavil! 8/10

 6. "Severní vítr" (komentář) - Hitman - HARDCORE
  Na Hitmana jsem narazil díky předplatnému PS+ a jelikož jsem slyšel, že to je celkem vydařená hra, tak jsem se rozhodl, že si ji alespoň vyzkouším.
  Verdikt: Hra mě hned během okamžiku neskutečně chytla a vzbudila ve mě další zájem o tuto sérii! 8/10

 7. "Hra roku" - God of War - HARDCORE

 8. "Hrátky s časem" - Polda 4 / F.E.A.R. / TimeShift / Max Payne

 9. "Historie se opakuje" - Call of Duty 2 / Kholat / Assassin's Creed: Syndicate / Vietcong / Call of Duty: WWII / Blitzkrieg 2

 10. "Barevný svět" - Sherlock Holmes: Secret of the Silver Earring / Call of Duty: Black Ops / Penumbra: Black Plague


Profil

"Není to pocestný? Je to pocestný!"

Očekávané hryBlacksad: Under the Skin
Crash™ Team Racing Nitro-Fueled
Death Stranding
Desperados III
Shenmue III
The Sinking City
Imagis

Hráno v roce 201901. [►] NHL 19 (PS4)
02. [✗] Assassin's Creed: Odyssey (PS4)
03. [✓] Detroit: Become Human (PS4)
04. [✓] Until Dawn (PS4)
05. [✓] Resident Evil 2 (PS4)
06. [✓] Hitman (PS4)
07. [✗] Xenonauts (PC)
08. [►] Shadow Tactics: Blades of the Shogun (PC)
09. [✓] Indiana Jones and the Fate of Atlantis (PC)
10. [✓] Skyhill (PC)
11. [✓] Hitman: Blood Money (PC)
12. [✓] Call of Duty: Modern Warfare Remastered (PS4)
13. [►] The Bard's Tale (PS4)
14. [►] Way of the Samurai 3 (PS3)
15. [►] Game Dev Tycoon (PC)


Co bych o sobě řekl?


Baví mě ve volném čase hrát videohry, sledovat filmy, či vytvářet cokoliv ze dvou již vyjmenovaných věcí. Baví mě psaní, ale nečtu, jelikož jsem si ze všeho toho hraní zkazil oči! Hraji na PC, ale poslední dobou spíš více na konzoli. Jsem od narození PSkář.

Můj pařanský život začíná v době, kdy jsem staršímu bratrovi koukal přes rameno, když hrál Mafii, Age of Empires 2, Call of Duty 2, GTA 2, či Maxe Paynea. Spolu jsme třeba hráli Bulánky a vím, že jsem prohrával, tak jsem jako malá krysa, šel bonzovat mámě, že mě brácha nenechává vyhrávat... Sám jsem poté hrál třeba Nového Robinsona, Báječné dobrodružství, hry se Scooby Dooem či hry s Ferdou mravencem.

Poté jsme dostali první konzoli PS1 a to jsem poznal Tekkena 3, Tony Hawka Pro Skatera 4, Lilo & Stitch, Crash Team Racing (které nefungovalo), a mnoho dalších her. Na tuto konzoli mám však nejméně vzpomínek, což je ironické, když vezmu v potaz, že jsme k němu neměli memory card.

Více se však pamatuju na PS2! První hrou byl This is Football 2003, dále potom Driver 3, Getaway Black Monday, Terminátor 3, Tekken 4, Pán Prstenů: Třetí Věk, Black, . Bratr poté z Anglie přivezl Need For Speed Underground, které fungovalo pouze pár týdnů a poté z nějakého důvodu nefungovalo... Poté jsme měli několik demo cédéček, kde jsem narazil na Ratcheta & Clanka, to demo jsem furt hrál dokola, přičemž jsem ho nikdy nedohrál, ale hrozně jsem si tu hru přál mít! No a po letech jsem si na tuto legendární konzoli nahromadil takovou menší, skromnou sbírku.

Ach, to jsem si zavzpomínal...