Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Agatha Christie: The ABC Murders

72
10 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.02.2016 PC
23.02.2016 PS4XOne
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.agathachristie.microids.com/
Další hrou podle románu Agathy Christie je detektivní adventura The ABC Murders, v Česku známá v knižní podobě jako Vraždy podle abecedy.

Ve hře se ocitáte v roli slavného detektiva Hercula Poirota a řešíte podivuhodnou sérii zločinů spáchaných v abecedním pořadí. Vše začíná okamžikem, kdy Poirot obdrží dopis, podepsaný A.B.C. Neobvyklý dopis oznamuje vraždu. V uvedený den je skutečně zabita A. Ascherová z Andoveru a na pultě její trafiky leží rozevřený abecední jízdní řád, známý pod zkratkou ABC. Následuje další vražda, tentokrát Betty Bernardové na pláži v Bexhillu a pak třetí, lorda Carmichaela Clarka v Curstonu. Každá z vražd je předem ohlášena anonymním dopisem a vedle mrtvého je nalezen abecední jízdní řád.

Hra nabízí řadu zajímavých vyšetřovacích metod, které využíváte k dopadení vraha. Pomocí dedukce, časové osy, výslechu podezřelých a řešením množství hádanek pátráte po skutečném viníkovi a účastníte se neobyčejného příběhu s překvapivým koncem.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.