Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mafia III: Faster, Baby!

Mafia III: Přidej, kotě!

65
29 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
simulátor > závodní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
28.03.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Hangar 13, 2K Czech (sekundární)
Oficiální stránky:
https://mafiagame.com/cz/
Faster, Baby! je první příběhové DLC ke hře Mafia III, opět se ujmete role Lincolna Claye, k němuž se připojí jeho sestra ve zbrani Roxy Laveau, abyste společně odstranili zkorumpovaného šerifa, jenž terorizuje aktivisty, kteří bojují za práva občanů na okraji města.

Hra rozšiřuje obsah o dosud neviděnou část města New Bordeaux, nové postavy a další automobilové honičky nebo závody v nových autech.


Poslední diskuzní příspěvek

Bylo to fakt krátký, ale ty tři mise jsou supr, napsaný taky solidně. Za plnou cenu ne, ale za těch 5 eurobucks v pohodě. Rozhodně lepší než…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Faster, Baby! dlc to se tváří jako první velké placené rozšíření, které přichází s novou oblastí města Sinclair Parish a jeho venkovem. Do toho vážné téma, kdy si místní vládce šerif „Slim“ Beaumont prosazuje nadvládu a zvlášť trnem v oku jsou mu černoši. Což se má změnit s příchodem Lincolna Clayie.

Téma které zní rozhodně zajímavě, jen jeho převedení do hry je poněkud odfláknuté. Jinak totiž nelze zhodnotit pouhé tři mise příběhu, které hráči zaberou tak maximálně hodinu a půl, i s dokončením pak jedné vedlejší po dohrání hlavní linie příběhu.

Po dohrání tu tak není co moc dělat. Je tu sice nová činnost, kdy se dá pěstovat tráva a rozvážet po městě, ale k tomu jsem se nedostal, protože než vyroste produkt tak to nějaký čas trvá, pak se tam nabízí i nějaké vylepšování za vydělané peníze, ale to už mi přijde jen jako minihra, kdy se někdo bude věnovat tomuto zahradničení.

Samo město Sinclair Parish nevypadá špatně, jen je plné ramp které slouží k velkým skokům a ničení billboardů. Je škoda, že je opět víc toho nenabídne a slouží jen jako kulisa, pro honičky s policií. Ty nejsou špatné, jen je zde více policistů a vozidel než jsem dohromady viděl za celou původní hru, což působí komicky.

Ve finále působí DLC v poměru cena/výkon neslavně. Kdyby aspoň nabídlo více misí a využilo více nové město, bohužel takto nelze doporučit.
+16