Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NHL 20

13.09.2019
kompatibilní
71
23 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Letitá série NHL v ročníku pro rok 2020 přidává mnoho nových věcí, které by hru měly dělat zajímavější a lepší. Do hry bylo přidáno přes 45 nových animací střel i s charakteristickými střelami pro různé hvězdné hráče z NHL (kterými jsou například P. K. Subban nebo David Pastrňák). Brankáři mají nové animace zákroků a také jim byla zlepšena umělá inteligence. NHL 20 dále vyměnilo moderátory z minulých let za nové, kteří by při komentování vedle sebe měli mít i nějaké významné hosty. S novými moderátory přichází i nová grafika televizního přenosu.

Režim NHL Ultimate Team byl rozšířen o mód Squad Battles, oblíbený z FIFA Ultimate Team. Hra také obsahuje nový herní režim Elimination, inspirovaný populárními Battle Royale tituly, v němž se o umístění na příčkách vítězů 81 hráčů utká. V NHL 20 si budeme moci zahrát i za Alumni týmy, ve kterých se nachází bývalí a ikoničtí hráči pro dané kluby z NHL. V Alumni týmech můžeme nalézt i zaniklé týmy NHL. Ve hře se nachází tradičně i česká Extraliga. Ze slovenských týmů se ve hře však nachází jen Bánská Bystrica, a to díky Champions Hockey League, ve kterém tento tým hraje hraje.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.