Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

NHL 20

59
5 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > hokej *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
13.09.2019 PS4XOne
Vývojáři:
EA Canada
Oficiální stránky:
https://www.ea.com/cs-cz/games/nhl/nhl-20
Letitá série NHL v ročníku pro rok 2020 přidává mnoho nových věcí, které by hru měly dělat zajímavější a lepší. Do hry bylo přidáno přes 45 nových animací střel i s charakteristickými střelami pro různé hvězdné hráče z NHL (kterými jsou například P. K. Subban nebo David Pastrňák). Brankáři mají nové animace zákroků a také jim byla zlepšena umělá inteligence. NHL 20 dále vyměnilo moderátory z minulých let za nové, kteří by při komentování vedle sebe měli mít i nějaké významné hosty. S novými moderátory přichází i nová grafika televizního přenosu.

Režim NHL Ultimate Team byl rozšířen o mód Squad Battles, oblíbený z FIFA Ultimate Team. Hra také obsahuje nový herní režim Elimination, inspirovaný populárními Battle Royale tituly, v němž se o umístění na příčkách vítězů 81 hráčů utká. V NHL 20 si budeme moci zahrát i za Alumni týmy, ve kterých se nachází bývalí a ikoničtí hráči pro dané kluby z NHL. V Alumni týmech můžeme nalézt i zaniklé týmy NHL. Ve hře se nachází tradičně i česká Extraliga. Ze slovenských týmů se ve hře však nachází jen Bánská Bystrica, a to díky Champions Hockey League, ve kterém tento tým hraje hraje.


Poslední diskuzní příspěvek

Rapier: Já se to chystám koupit už od roku 2016, ale furt si říkám že až další rok ... No snad bude na next gen konz už trochu větší změna :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.