Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Super Mario 3D World

90
2 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.11.2013 WiiU
Vývojáři:
Nintendo Entertainment Analysis & Development, 1-UP Studio (sekundární)
Oficiální stránky:
http://supermario3dworld.nintendo.com/
Stejně jako jeho předchůdce Super Mario 3D Land, i Super Mario 3D World přináší linearitu 2D dílů série Super Mario do třetího rozměru. Oproti předcházejícímu dílu se změnila platforma, přibyli noví nepřátelé a představily se 3 nové power-upy (Super Bell, Double Cherry a Lucky Bell). Zvětšil se také počet hrdinů, za které bylo možné hru procházet. Kromě bratrů Maria a Luigiho, může hráč zvolit Toada, princeznu Peach nebo Rosalinu. Každý z hrdinů pak má odlišné vlastnosti, jako rychlost, délka skoku apod. Ve speciální minihře se pak hráč ujímá role Captaina Toada. Hra také nabízí multiplayer až pro 4 hráče najednou.

Zápletka hry se výjimečně nezabývá záchranou Princezny Peach. Hlavní záporák série, Bowser, se tentokrát pokusil polapit princezny z království Sprixie. Sprixiové připomínají svým vzhledem malé víly a vysvobození jejich sedmi princezen je hráčův hlavní úkol.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.