Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mafia III: Stones Unturned

Mafia III: Na kameni kámen

67
27 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
simulátor > závodní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
30.05.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Hangar 13, 2K Czech (sekundární)
Oficiální stránky:
https://mafiagame.com/cz/dlc/
Stones Unturned je v pořadí druhé příběhové DLC ke hře Mafia III. Příběh se tentokrát točí okolo C.I.A. agenta Johna Donovena. Ten se ochotně spojí s Lincolnem s cílem zavraždit Conora Aldridgeho, který se nedávno objevil v New Bordeaux. John má nevyřízené účty s Conorem, protože Conor kdysi ve válce ve Vietnamu zradil Johna a nechal ho tam napospas jisté smrti.

DLC mimo jiné přidává novou lokaci – subtropický ostrov podobný prostředím Vietnamu, nové nepřátelé a zbraně (RPG a odstřelovací puška), včetně možnosti chopit se stacionárního kulometu umístěného na korbě náklaďáku. Přídavek je pro majitele Season Passu automaticky dostupný zdarma.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 50
Tak Hangar 13 i se svým druhým velkým DLC stále drží stejnou šablonu krátkosti. Příběh Stones Unturned se dá dohrát za dvě hodiny plus je tu opět jeden volitelný quest s lovcem lidí, a jeho zakázky to prodlouží maximálně o půl hodiny. Takže délka v poměru cena výkon nic moc.

Příběh je klasické béčko, ale aspoň hráč dostane vtipného Donovana k ruce, tak super ne? Jenže, na tak malém prostoru ani on nedokáže zázraky. Navíc nové prostředí ostrova je striktně lineární, takže se tu jede hlavně na akci kdy vystřílíme jednu bandu žoldáků, přesuneme se jinam tam to zopakujeme a jedeme zas dál jak po kolejích.

Není tu žádná odbočka ani šance jak sejít z cesty, tudíž po splnění úkolu se vracíme zpátky do města a ostrov už nikdy neuvidíme. Oproti Sinclair Parish v prvním DLC kde se dalo aspoň blbnout na skokáncích, ničit billboardy, kočkovat se s policií a pouštět na ně pasti, prohlédnout si to městečko a okolí, zde ostrov nenabídne nic navíc a zmizí do ztracena.

Ano hráč dostane k dispozici nějaké nové zbraně, oblečení a vozidla. Ale to je tak vše co může využít.

Nehraje se to sice špatně, ale furt se nemůžu zbavit dojmu, že autoři v poměru cena/výkon s cenou dost přestřelili. Ano říkal jsem to už u prvního DLC, ale i tady je na to nutno upozornit, že za plnou cenu to rozhodně nestojí.
+7