Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Mafia III: Sign of the Times

Mafia III: Znamení časů

72
30 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
simulátor > závodní simulátor
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.07.2017 PCPS4XOne
Vývojáři:
Hangar 13, 2K Czech (sekundární)
Oficiální stránky:
https://mafiagame.com/cz/dlc/
Sign of the Times je v pořadí třetí a zároveň poslední příběhové DLC ke hře Mafia III. Lincoln se tentokrát zaměří a došlápne si na jeden šílený kult s názvem The Ensanglante, který je zodpovědný za sérii několika rituálních vražd v New Bordeaux. Nicméně společně s otcem Jamesem nejdříve pátrají po zmizelé ženě Anně, kterou chtějí osvobodit za každou cenu, než bude příliš pozdě.

DLC oproti původní hře a předchozích DLC působí do značné míry jako psychologický thriller z šedesátých let. Kromě intenzivních přestřelek na hráče čeká také detektivní část, ve které se například hledají stopy pomocí černého světla, prozkoumávají různé objekty v okolí či se analyzují těla obětí s cílem nalezení důležitých indicií. Novinkou jsou i nové lokace, které hráč průchodem DLC navštíví. Přídavek je pro majitele Season Passu automaticky dostupný zdarma.


Poslední diskuzní příspěvek

Taky parádní, o něco delší než Faster Baby. Ty DLC se mi líbí, hodně dobře napsané a filler nula, plus i nějaké ty nové mechanics.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.