Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 je přímým pokračováním RPG titulu z roku 2004, Vampire: The Masquerade - Bloodlines, postavené na stejnojmenných pravidlech papírové hry na hrdiny vycházející ze světa World of Darkness. Dnes již kultovní titul byl začátkem konce studia Troika Games, nicméně tehdejší designér Brian Mitsoda (Alpha Protocol, Torment: Tides of Numenera) se vrací, po šestnácti letech, s novou vizí.

Tentokrát se ovšem děj odehrává daleko na sever od Los Angeles, konkrétně v Seattlu ve státě Washington. Město postavené na ruinách po velkém požáru (1889) s rozsáhlým podzemím nabízí perfektní lokaci pro upíry. Vzhledem k jejich počtu lze ovšem počítat se spory, které pomalu přerůstají i do očekávané války klanů. A právě jen na základě dobře zvolených aliancí a paktů lze získat výrazné postavení, o které zde většina z upírů usiluje.

Klanů by měl být dostatek, tvůrci počítají i s tím, že po vydání některé do hry přidají. Dovedností je mnoho, své zkušenostní body můžete utratit za lepší využití střelných zbraní, zbraní na blízko, páčení, hackování počítačů, svádění, výřečnost a další užitečné vlastnosti.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.