Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Freedom Force vs. the 3rd Reich

Freedom Force vs. Třetí Říše

73
59 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
08.03.2005 PC
Vývojáři:
Irrational Games
Oficiální stránky:
http://www.freedomfans.com/ffvttr/
Pokračování taktického RPG Freedom Force se superhrdiny v hlavní roli. Hra má 3D grafiku a komiksovou stylizaci.

Hrdinové ve sdružení Freedom Force se přesvědčí, že s časem není radno si zahrávat. Padouch Nuclear Winter se pokouší ukrást jaderné hlavice a rozpoutat konflikt mezi Sovětským svazem a Spojenými státy a Freedom Force mu v jeho snažení zabrání - za cenu toho, že se octnou v alternativní dimenzi, kde Hitler vyhrál světovou válku. Pro superhrdiny by neměl být problém napravit tuto chybu. Podaří se jim porazit superpadouchy z Osy a zachránit realitu?


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Po delší době jsem narazil na titul, který mě nadchl svým originálním námětem a výbornou hratelností. Nečekal bych, že mě hra s komiksovými hrdiny bude bavit. A ona vskutku baví. Není nad to, vzít do party hrdinu, vyrvat ze země na ulici sloup či auto a hodit jej na nepřítele :)
+7
  • PC --
Rozhodně zajímavá hra, která neurazí. Bylo zajímavé vybrat si některé postavy a moc se mi líbily jejich příběhy, po grafické stránce nemám moc co vytknout, to samé platí o hratelnosti. Jediný problém je snad relativní krátkost. Ale hra to vynahradí více či méně více než slušnýmy momentky.
+3 +5 −2
  • PC 85
skvělá hra s komiksovým námětem... příběh by mohl být klidně dělší (i když zaujme ;), ale možnosti volné bitvy proti více hráčům a celková hratelnost tomu přidá své :)

Pro: hratelnost, komiksoví hrdinové, slušný příběh, nízké hw nároky

Proti: fádní distributor v čr :D