Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Akční

Ahojte.
Bratránek se poohlíží po nějakých leteckých arkádách na PC, no a mě kromě série Air Conflict, Wings of War a Crimson Skies nic moc víc nenapadá. Máte nějaké tipy na dobré kousky?

PS: Pokud mají i češtinu/slovenčinu tak tím líp. ;-)
@Dan9K (02.03.2023 19:26): To by mohl být velmi propracovaný simulátor, kdy by se třeba trenér nečekaně nedostavil na zápas, protože měl včera 20 piv a 30 zelených a pejskovi někdo taky něco hodil do pití, případně pes by se vrátil z vítězného zápasu s tetováním Ortelu a veterinář by vše nahlásil, pokud by nedostal 20 géček pika. Takovej Život není krásný manažer.

@Red (02.03.2023 19:38): Hmmm, tak to zní jako kultovka, taková ta hra, ke které by se člověk vracel po mnoho let.
Já si opravdu představuju takovýho českýho Postala, co by by ty čokly s jejich páníčky ale i kokoty za volantem, feťáky, jehovisty, dezoláty, taxikáře, žebráky, rulíčkáře, blokující hůlkoplaze, směnárníky, oprsklou mládež, cyklobuzny a podobnou verbež řádně srovnal.
apologet sexuálních deviací je příjemně překvapen, kolik existuje her s vražděním pejsků. Já si v podstatě pořádně vybavoval jen toho starýho Wolfensteina a Tombr Raidery. Jen jestli existuje i nějaká taková česká hra :-) oni to jinde ve světě asi tak nehrotěj.

Vaše představa hry je moc pěkná, nabízí se třeba i takové psí zápasy. Bylo by to něco jako NFS Underground spojený s fotbal manažerem, člověk by se staral o svého miláčka, natřel ho novou barvu, dokoupil hroty nad oči a plánoval strategii.

Takovejch skvělejch potenicálních her, který pořád narážej na nějakou morálku :-)
@Red (02.03.2023 18:02): Haha! Ano, přesně, něco jako boomer shooter z dystopické ČR, kde by občané pod vlivem nějaké psí obdoby agresivnější toxoplasmy uctívali obří Čubu a hráč musel definitivně sjednat pořádek, počínaje městskými parky (hovna a lebky různých plemen jako collectibles). Po tom bych se vrhnul jak pes.
To koukám, kolik tipů jsem dostal, je to zajímavé, že, taková obecná reminiscence konkrétního druhu nepřátel... Ještě mě napadá Call of Duty série, v Modern Warfare a World at War jsou pěkně nepříjemní němečtí ovčáci! Jen se mi tedy za takové retro kusy nechce dávat 20 éček, ostatně i 10 éček by byla malá zlodějina.
@adam.kulhanek (02.03.2023 12:02): Áno, na ten quest som zabudol, tam je ich najviac. To, čo som ja opísal, je random encounter, čiže ho teoreticky ani mať nemusíš. Raz ma napadli len tak dva divé psy a raz to bol tuším jeden s murfree broodom. V hre som inak strávil cca 170H, čiže som to mal dosť prešmejdené a niektoré encountery sú až xtý raz, keď prechádzaš cez to isté miesto.
@Tulareanus (01.03.2023 16:30): Tak na útočící psy v přírodě jsem fakt v RDR2 zatím nenarazil a to jsem prakticky před koncem. Ale teď jsem si ještě vzpomněl, že tam je i vyloženě jeden nepovinný quest v Butcher Creek, kde na zabíjení psů dojde.