Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Akční

< >
@Jumas (28.06.2020 20:48): Jo, jo, a se dnes na svinovském vlakovém nádraží bavil s trafikantkou o LEVELu, a říkala, že kde jsou ty časy kdy k časopisu byly CD/DVD. Dnes se mi zdá, že se z LEVELu stala taková Gamasutra. Recenzí pomálu a času kdy Doom 3 měl recenzi na 6 A4 stran, jsou nenávratně pryč.

Ale asi dospěli čtenáři, kteří chtějí znát "insiderské" záležitosti.
@Samariel (28.06.2020 20:29): Já toho nehrál a taky se z toho nehroutím. Nejen Half-Life 2, ale ani jedničku. Že bych ale něco hrál jen kvůli tomu, že je to nějaký zásadní kousek, to fakt nehrozí. Buď mě hra zaujme a zahraju si ji, případně jí alespoň umístím do "Chci si zahrát", anebo mě nezaujme a dál se o ni nezajímám. Za ty roky už přece jenom dokážu odhadnout, co mě bude bavit a co ne. Někdy se trefím lépe a někdy hůře, ale časy, kdy jsem hrál téměř vše, co bylo na CD nebo DVD u časopisu, už nehrozí.
Ak myslíš posledný Unreal Tournament, tak áno, ten opustili kvôli Fortnitu. Ale hrať sa tuším ešte dá.
Nevíte někdo jak to je s Unrealem? To se na to Epici, po úspěchu Fortnite, vykakali?
Dohrotoval jsem to demo a teda nic moc. Kdyz uz je to z ery vlady jedne strany, chtelo by to vice odkazu, vic interakce, snad bude nejake audio.. rozhlas s budo pisnema atd.. takhle je to jen quake v nic moc prostredi a ti enemaci tada taky nic moc. Ten kun...wtf.. Ale tak je to jen demo a jeden lvl.. potencial to ma. Zalezi kolik do toho tvurce investuje "invence" :)
Když už tady probíráte ty české hry. Synovec mě nedáno na PC ukazoval novou českou hru vy vývoji. Něco jako Mafia odehrávající se za komunismu v Praze, jezdilo se tam autem, byla tam SNB. Jen nevím název.
@leebigh (15.06.2020 23:09): jsem fanoušek Thiefa. Tohle mě totálně uniklo. Díky za tip! Docela by mě zajímalo zdali tam půjdou hrát mise bez zabití (pokud to nebude cíl mise) jako v originál Thiefovi. Vypadá to dobře.

EDIT: zírám oni mají demo na steamu, tak to musím rozhodně zkusit! Demo Thief 1 jsem hrál kdysi min 10x, neboť mě chvíli trvalo proč hra končí v okamžiku kdy získáš kýžený předmět. :)
@leebigh (04.05.2020 11:34): "HROT je single-playerová retro FPS zasazená do Československa po jakési pohromě v roce 1986. Ta doba byla strašná a stejně strašná je i tato hra."

Instabuy. Upřímnost se cení a vypadá to jako mix Quake a Stalin Subway :)

Diskutující (8)