Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Akční

Tohle by klidně mohlo být neoficiální pokračování Bloodu a nikdo by asi nic nenamítal. Nepřátelé, zbraně, gore - jen možná kdyby tam nebylo tolik té anální hnědé v barevné paletě...ale jinak to vyzerá naozaj zajímavě.
zkoušel jsem demo Cultic (aka HROT wannabe) fakt luxusní, Blood vibe z toho stříká na všechny strany. nasral mě ale respawn za zády a nepřátelé občas trochu moc splývají v té nekonečné hnědi. nechce to někdo přidat?
Zdravím a pěkný den přeju. Mám tady námět na akční hru, ale není to teda nic pro slabé nátury, pokud neradi umíráte ani se tím nezabývejte. Hra se jmenuje Speed limit a na ps4 store je demo které nemúžu dát ani na easy. (na microsoft.com je demo pro pc). Když zapnete obtížnost arcade tak dostanete 3 životy a připomínalo mi to splatterhouse takove ty stare arcadove hry co vás donutí nebo umřete a pak to není hra ale boj o přežití a to je pak křik a láska vjednom. (ja jdu pokračovat vám sem chtěl dát tip)
@Gordon (23.05.2021 15:39): Štítky vyřeší i HL3 :) Ale vážně, ještě se štítky moc interně neřešily, ale předpokládám, že jejich účelem bude i žánrové zasazení, tedy zmíněný western, sci-fi, fantasy, středověk,... Asi podobně, jako na Steamu, ale výrazům, jako je třeba "nenáročné, kultovní, s výborným soundtrackem :)" bych se vyhnul. Všechno se ale ještě bude řešit.
A proč takové tabulky nejsou na DH?! Vyřeší to štítky? Vyjde HL3? Nikdo neví.
Přáli byste si:

a) Call of Juarez 4
b) F.E.4.R
c) Medal of Honor: Airborne 2 
d) No One Lives Forever 3

Já rozhodně Call of Juarez.
Nový gameplay z Lost Soul Aside. Čekám, kdy taky některá z těch ačkových čínských her třeba i vyjde místo neustálých gameplayů bez informací jen... :D Ale tohle by teoreticky mohli oznámit za dva dny na té čínské PS konferenci, když je to exkluzivita.
@Dunemaster (14.02.2021 07:42): Xbox exkluzivita, to se ještě dělá? Každopádně ten komiksový vzhled původní Třináctky je úplně někde jinde. Nechápu, že to ti vývojáři nevidí. Furt se tu komiksovou grafiku snaží vylepšovat a jde jen o cell shading a ne o komiks. Jsem zvědavý, jestli ještě někdy vyjde něco, jako XIII.
@Garret (27.01.2021 23:20): vypadá to dobře! Hlavně ten srp a kladivo. :)

Líbí se mi :
Ručně tvořené levely inspirované skutečnými lokacemi s důrazem na dobové detaily. Každý level obsahuje socialistické krámy, které jsou dnes k vidění už jen v museu nebo u babičky na půdě**.

** Pouze ve východním bloku
@PRIVATE MARTIN (31.12.2020 14:50): no, je to rozhodně lepší přístup, než třeba u Hellbound, kde pánové sice vydali plnou hru, ale postupně do ní přidávají nepřátelé a další level s dalšími vylepšeními, takže vlastně vydali jen neoficiální EA
může někdo přidat HROT? už má stanovené datum vydání první epizody na 29.1.

"Epizoda 1 bude obsahovat 8 levelů, 16 druhů nepřátel, 9 zbraní, 4 souboje s bossy, New Game+ a režim arény."
@Gordon (29.12.2020 23:46): To je pravda, ale jelikož uvedl "Něco jako svého času Medal of Honor: Allied Assault", tak se každý, kromě tebe, dovtípil, že mu jde především o singleplayerovou kampaň. Každopádně jako "zajímavou válečnou akci pro PC, ideálně inspirovanou reálnými událostmi druhé světové" si nepředstavím zrovna Verdun nebo Tannenberg, které jsou inspirovány bitvami z první světové :)