Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Akční

< >
Kdybyste měli rozhodnout, které pokračování Medalu byste chtěli, co byste vybrali raději - Airborne 2, či Pacific Assault 2?

Já miluji Airborne, jelikož mi přijde jako naprosto podhodnocená hra s parašutisty! Btw, v jaké hře můžete hrát za paragány??
Zkoušel jste někdo demo Trepang 2? Zjímalo by mě co si o tom myslíte. Jak řekl GmanLives - The FEAR Sequel We Never Got. Na Steamu hratelné demo.
@PRIVATE MARTIN (21.12.2019 14:04): Žádný z těch pěti projektů nemám vyzkoušený, ale vypadají rozhodně zajímavě.

Co jsem dojel WolfenDoom - 1996, hrál jsem nějaké další mody do Wolf3D, kde se mi hodně líbil projekt Ipank7000‘s – Mapset 1, ten jsem celý dojel. Je i druhý díl, kde mám dokončenu jen Ep 1.

V Doom II mám rozehrán podruhé The Proving Grounds, což je fakt perfektní megawad.
WolfenDoom existují tři verze konverzí. Ta australská, která převádí svět Dooma do Wolfensteina. Pak ty projekty z konce devadesátek, kde šlo o svět Wolfensteina v Doom II. To byla série snad 20 kampaní. No, a to nejnovější, co máte na DH jako WolfenDoom Episodes.

@PRIVATE MARTIN (21.12.2019 08:53): Nejspíš proto, že je to hodně dobrá konverze.

@PRIVATE MARTIN (21.12.2019 10:16): WolfenDoom od Laz Rojas je pro Doom II. Tedy i ten Artic Wolf.
tak Wrath: Aeons in Ruins refundován. čekal jsem leveldesign podobný Arcane Dimensions (tj. velké propracované a detailní mapy, plné zajímavých secretů), ale tohle je velká bída... obtížnost je xmíchu, na Hard se ani nezapotím a u nepřátel by to chtělo trochu vlastních nápadů a nekopírovat jen to, co už jsme viděli jinde. a když už, tak to alespoň vylepšit...
@Rapier (14.11.2019 16:23): Zahraj si tú Master Chiefovu Kolekciu. V jednotke ťa naučia mieriť a potom sa to už bude zlepšovať. A kopu ľudí sa naučilo hrať konzolové FPSky na Call of Duty 4.
A ako hovorí nižšie kolega konzolista, chce to len trochu tréningu.
@Rapier (14.11.2019 16:23): musíš se to naučit, pak to už jde od hry ke hře líp. Samo když to zabalis ještě driv nez se něco naučíš nepůjde ti nikdy. Jsi jako chirurg, obrovský cit v prstech a to chce netrénoval, jinak ti pacient zemře:)
Za chvíli budeš dávat headshoty jak myši:)
Normálně nechápu jak to Ti konzolisté dělají v akčních hrách. Já mám problém něco trefit puškou nebo pistolí v Battlefield 4 a to často i na lehce se pohybující cíl.
Oni tam běží se stejným gamepadem jako mám v ruce, udělají otočku s výskokem/přemetem nebo tak něco, případně se jen tak na vteřinku, dvě zastaví a bum (headshot, K.O.) a běží dál jako by se nechumelilo. To budou asi všichni číteři, jinak to snad ani není možné! :)

To samé se scout nebo attack heli: zamířit celou heli s kanony/raketami na běžící/jedoucí cíl aniž bych do něčeho vrazil, neztratil výšku, apod. je masakr. Už s tankem nebo BVP je to solidní výzva a to se pohybuji jen po matičce zemi. :)

Na PC no problem s myší a klávesnicí ale na konzoli to je brutální challenge. Připadám si jak Alenka v říši divů.
@Samariel (15.10.2019 17:40): Battalion 1944, to je v podstate zmodernizovaný CoD2 mulťák. Vlani som to skúšal keď vyšiel Early Access, ale bolo to dosť zabugované. Teraz v auguste bol vraj nejaký veľký update, tak už by to mohlo byť lepšie. Ale ťažko povedať. Daj vedieť ak by si to skúšal, sám som zvedavý kam sa to pohlo.

A potom ešte Day of Infamy a Hell Let Loose, prípadne Red Orchestry. Dobre hodnotené, ale nič pre mňa.
Mohl by mi někdo poradit jak zprovoznit MP v Crysis 2? On už asi není podporován a mě MP hodně bavil, už když jsem hrál betu.
Díky za tipy (v zásadě mě z toho zaujal Borderlands 2 - i když to bych si měl nejspíš asi zahrát BL1 a BL2...).
@marwel (03.08.2019 16:17): Dle jeho logiky: Pop není pop, když se nedostane do top 10 billboard, ale jak to dokáže metal, není to tedy metal. Total na hlavu.
Jinak to Mám uplně stejně. Load and Realod není nutně uplně blbý, jen takový nudný. Vůbec si nic z toho dvoj alba nepamatuju, kromě fuel.

Od černýho alba to stálo za vyliž kule, ale hardwired není vůbec zlý. Spit out the bone je jedna z jejich nejlepších skladeb za hoodně dlouhou dobu.
@7c (03.08.2019 13:04): Metallica urcite metal je, vyjma Load a Reload alb, to je spis hard rock. Ze je poslouchaji masy na tom nic nemeni. Ja mam rad prvni dve alba plus sem tam neco z nasledujicich trech, ale po Saint Anger jsem od nich nic neslysel a nemam o to zajem.
@Kunick (03.08.2019 12:50): Samozřejmě, že to tam tematicky sedí, akce, válka, zbraně, výbuchy, dobrovázené výbušným riffem a agresivníma vokálama. A pochopitelně, že se mi ta hudba líbí, ale osobně bych vybral něco možná krapet rychlejšího. To nic nemění na tom, že editor toho traileru neodvedl good job. Bud nevybral tu hudbu sám, ale nějakej fan na vyšší pozici, který měl málo času na to to rytmycky zkoordinovat a sesynchronizovat, nebo prostě dělá svoji práci špatně.
@Fritol (03.08.2019 12:11): Nejsi snowflake? Urážlivej spratek ti vyhovuje líp? :D. Kde jsem řekl, že můj názor je jediný správný, ergo, když se to nelíbí mě, se to musí nelíbit všem? Fritole, zdá se mi, že jsi poněkud vyfritolovanej tam nahoře.

Moderní hip/hop a vůbec vše, co je dneska cool a frčí je určeno pro masový konzum, tedy aby byla popular, musí také odpovídat nárokům dnešní, převážně, mládeže, což znamená udělat onen výtvor jednoduchý, plochý, bez nápadu, co nejvíc edgy a co největším nádechem narcisicmu a ega.

Jestli tě zajímá, jaký hip popík se mi líbí, hodim ti odkaz do "Kultury". Apropo, Eminem v traileru na MW2, to byla dobrá volba!

Diskutující (12)