Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pomoc a rady pro nováčky

< >
Dobrý den,
dá se v přehledu her zobrazit i nějaké zatrržítko, že jsem ke hře napsal komentář? Tam, kde nyní je zda hru vlastním/dohrál jsem atd.
Díky :)

UPDATE: Aha, našel jsem možnost zapnout filtr na (Pouze reprezentativní). Nicméně není to úplně ono, co jsem chtěl :)
ahoj lidi, jsem tu nový a potřeboval bych se jen zeptat, jaké jsou podmínky, abych mohl hodnotit cizí komentáře? Zatím mi to nejde :( díky za odpověď
@ripper (27.06.2020 13:19): Je to sice trochu více zaměřeno na poskytování těch informací ze zákulisí hry, ale pořád to je podle mě Let's Play. Dokument si představuji trochu jinak, viz třeba co dělá kanál Noclip na Youtube.
@stepankoby1 (26.06.2020 23:06): Jestli myslíš Poldu, tak máš u obou platforem dohráno. Funguje to tak, že při zadání hodnocení u jakékoli platformy se stránka profilu hry aktualizuje, ale při zaškrtávání položek "Chci si zahrát, Rozehráno, Dohrál jsem hru, Vlastním hru a Sledovat hru" se stránka sama neaktulizuje. Předpokládám tedy, že to bylo tím, i když je to divné, když jsi měl zaškrtnuto dohráno už u PC. Čekal bych, že tam to zatržítko naskočí již při hodnocení.
Jak se přidá "dohráno" k hodnocení na jednotlivých platformách? Na jedné platformě dohráno mám, na druhé nemám. Nikde nevidím, čím by to mohlo jít, přesto vidím několik uživatelů, kteří to používají.
Ahoj, jsem tu zaregistrovaný už pár let, ale až teprve teď jsem se dostal k tomu zde nějakým způsobem přispívat. Včera jsem přidával novou hru a zarazilo mě, že není možnost vložit video. Chápu, že nechcete, aby kdokoliv mohl přidat kdejakou fíkovinu. Videa vkládají pouze správci, nebo jak to je? Je tu možnost, že bych mohl video ke hře přidat sám? Předem díky za odpověď.
@Dunemaster (09.05.2020 19:06): Doporučuji udržovat si seznam na své domovské stránce. Pokud vážně nevíš, tak můžeš zkusit postupně do vyhledávání do políčka tagů zadávat písmena abecedy, a časem najdeš všechny. Nebo projet seznam svých her v pohledu seznamu, pak jsou vidět taky. Je to celé trochu hloupé, ano.
Dobrý den, potřeboval bych poradit jak nastavit ochranu osobních dat pro hraní mého syna. Nemůže přidat přátele a hrát po serverech. Nemám zkušenosti, tak se omlouvám za dotaz
Tak ja už fakt nevím, jestli je to jen komedie, nebo tu debatu myslíte vážně. Normálně ten zdroj uveďte na konec textu té zajímavosti. Žádné fotokopie nahrávat někam nejsou potřeba.
Ahojky, všechny zdravím. Nedaří se mi najít cestu mezi kamioňáky hrající EuroTruck2. Poradímte mi někdo? Díky.
@Dan9K (30.04.2020 15:37): To mi povídej, to je další profesní deformace z kontrol bakalářek a diplomek - kontrolovat, zda je odkaz nejen ve správném formátu, ale taky odkazuje na správné místo. A to ten Kwokyho příklad nesplňuje :-)
@Pluto (30.04.2020 15:34): a přitom, když se píše diplomka, tak se furt preferujou tištěné zdroje. A tady je to najednou naopak. Ale tak nic nebrání případnému kontrolorovi si vyžádat z archivů jednotlivá čísla a zkontrolovat to.
tak jo, tak dík všem :-)

tak sraz bude na mém záchodě, kde to všechno mám. Snad se tam všichni vejdem. Jo a vlastně druhou půlku svých zdrojů mám ve skříni hned vedle tašky s hovnama od kočky. Tak se budu těšít :-)
@Dan9K (30.04.2020 14:38): pokud je zdroj tisteny, tak to jako zajimavost klidne uved a onen zdroj uschovej ... v pravidlech DBH je, ze se Memphis se svou druzinou mohou kdykoliv v nasledujicich 20ti letech stavit na inspekci a zdroj zkontrolovat ... pokud bys zdroj nemohl ukazat, hrozilo by zabokovani uctu a nebo pripadne smazani te zajimavosti
Asi se to tu řešilo stokrát, ale jak je to se zajímavostmi a ozdrojováváním, pokud je zdroj tištěný a není volně přístupný na netu?
Mal by som dotaz ohľadom Call of Duty: Mobile.
Na stránkach hry je uvedený emulátor GameLoop ako oficiálny spôsob hrania hry na PC spolu s ostatnými hrami od Tencentu. Je možné teda uviesť PC ako platformu do profilu hry?
A skôr ako to zavrhnete, aj staré hry od Segy sa na Steame hrajú cez ich oficiálny emulátor. Či?
@musa (24.04.2020 10:17): jak jsem již psal o pár postů níže:

"Zároveň se omlouvám, že mě v prosinci 2019 nenapadlo starý účet jen reaktivovat."

Jinak vyřešeno, Memphisovi děkuji a jednalo se defakto jen o 7 nepodstatných komentářů.
@oldgamer89 (23.04.2020 19:22): proč sis ho nechával zablokovat a při návratu nepožádal prostě o odblokování? Za zeptání člověk nic nedá :). Zkusil bych požádat o sloučení účtů, jestli to jde - vyřešily by se ti komenty na jedno místo se zachováním hodnocení a jako bonus součet bodíků :).
Otázka pro adminy nebo rovnou vedení: bylo by možné přesunout 7 komentářů z mého deset let starého zablokovaného profilu Andre Kiwi na můj účet aktuální? Chci napsat komentář k těmto hrám a nechci, aby měla každá hra 2 komenty defakto od jednoho uživatele.

Nebo rovnou starý účet úplně smazat.. v tomto si nebudu klást nároky a přizpůsobím se. Zároveň se omlouvàm, že mě v prosinci 2019 nenapadlo starý účet jen reaktivovat.

Děkuji za jakoukoliv reakci.
Dotaz: jak můžu ohodnotit hru? Hledám to všude ale nikde není tlačítko podobně jako "přidat komentář"
@TerezkaTerezAzereta (15.04.2020 10:50): @TerezkaTerezAzereta (15.04.2020 10:52): @TerezkaTerezAzereta (15.04.2020 10:54): nech to být, nemá smysl tu psát různé příspěvky s větším či menším sexuálním podtextem, sama jsi si tím "spamováním" do diskuzí naběhla. Když už odpovídáš více uživatelům najednou, tak to piš v jednom příspěvku, jinak zas spamuješ. A kroť trochu tu intenzitu a počet příspěvků, už mě to nebaví číst. Přeji pěkný den ;)
@oldgamer89 (15.04.2020 10:39): Jistě že jsem žena a ne údajně,ale vím že to nemůžu ( bohužel ) nijak dokázat natož ověřitelně objektivně, ale o to nejde.

Tak či tak proč se tady dává jak píšeš "čočka" ( přes držku ) holkám z jakého důvodu a co znamená to z podstaty co to znamená ?. Jako jen protože je někdo holka ?. Co máte za problém s holkama ?? Myslela jsem že tohle je solidní stránka,ale asi jsem se spletla tož holky mají zřejmě smolíka no jen nechápu proč co vám vadí na tom že má někdo místo pindíka pipinku ( prostě že je někdo holka ) já s klukama problém nemám tak proč kluci a holkama ano ?

Vám vadí že holky hrají hry což většina kluků považuje čistá za klučičí záležitost nebo jak to mám chápat fakt to nechápu nedává mi to logiku.
Zajimal by me status toho, co do popisu davat ohledne planovanych budoucich verzich pro jine platformy. Nekde jsem o tom videl zminku... Zaroven se omlouvam, pokud jsem tak nekde ucinil a nema se to...
Jedna technická, mohu nějak upravit velikost obrázku ve svém profilu? Jedná se o obrázky nahrané z internetu pomocí odkazu. Děkuji za ochotu.
@TerezkaTerezAzereta (11.04.2020 14:51): Nahore vlevo kliknes na "hry" a tam se da filtrovat. Vpravo naklikas, co chces (podle toho, co pises, chces "Upresnit zanr", pripadne je jeste zajimava volba dole "Mnozstvi hodnoceni", kde teoreticky chces volbu "Nezalezi"), a potvrdis tlacitkem "Aktualizovat seznam".

Diskutující (11)