Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pomoc a rady pro nováčky

Jste si jistí, že funguje počítadlo na achievement Nepřítel spánku? Přihlašovala jsem se raději i přes anonymní režim, aby to bylo opravdu ručně a po 2/24 tam zas skočilo 0/24 místo trojky :(
Vypadá to, že mi nejede DH na domácí síti, jen na mobilních datech/hotspotu:
Forbidden You don't have permission to access / on this server.
Apache/2.4.29 (Ubuntu) Server at www.databaze-her.cz Port 443 

Edit: Vyřešilo se to samo.
Jeden rychlý dotaz! I přesto, že jsem zde poměrně dlouho, tak jsem to ještě nezkoušel a až nyní jsem si všiml! Když si zaškrtnu Sledovat hru například třeba u Mafie, tak mi budou chodit upozornění, když někdo napíše komentář, vzkaz nebo to je úplně jinak? Díky za odpověď! :)
dotaz, dá se nějak snadno přesměrovat příspěvek v diskusi do jiného diskusního vlákna, nebo to musím dělat manuálně?

Jsem zrovna napsal příspěvek do všeobecně o hrách a hodil by se spíš do všeobecně o DH, tak jsem si říkal, že bych reagoval a abych byl on topic, tak tu reakci dal rovnou do jiné diskuse. Jenomže to bych musel tu reakci (myšleno ono oslovení + čas) vzít, dát ctrl X, což navíc nefunguje (leda, když dá člověk před tu reakci aspoň mezeru a pak je tam možná zase riziko, že se to dotyčnému neukáže jako reakce do pošty, čili si toho ani nevšimne) a pak to vložit do té jiné diskuse, že?
@Niktorius (08.07.2022 01:11): Obecně platí, že kompilace s malými zásahy nebo bez zásahů do her tu jako profily nenahazujeme. Tedy v tomhle případě je správný postup založit profily pro chybějící hry z téhle kompilace a Capcom Beat 'Em Up Bundle nezakládat.

Co se týče dat vydání, tak je to tak, jak píšeš - jako datum vydání na platformě X uvést první datum, kdy tam hra vyšla samostatně nebo v kompilaci. Samozřejmě, u některých her je toho hodně a nic se neděje, když ti něco unikne, při kontrole to schvalující doplní :)

Tedy přesně jak píše @Luksa (08.07.2022 10:16) :)
@Niktorius (08.07.2022 01:11): Bundly coby herní profily, co vím, nenahazujeme a vytvářejí se profily jen pro ty jednotlivé hry, pokud tu chybí. Pokud hra vyšla poprvé pro danou platformu v bundlu, stačí přidat coby datum vydání platformy datum vydání toho bundlu, ať už u přidání nových nebo editací stávajících profilů.
Jak se při nahazování her stavíme k různým bundlům?

Například Capcom Beat 'Em Up Bundle - na Steamu je to samostatná hra, ale jde o kompilaci několika emulovaných arkádových her se společným front-endem. Tj. pokud to chci požádat o přidání, mám vyplnit formuláře nejen pro všechny ty hry (co tu nejsou) samostatně, ale i pro ten bundle jako takový? Nebo bundle nenahazovat?

Další věc je, že tyto arkádové hry vyšly na různé domácí platformy právě jako součást různých bundlů. Tak když budu nahazovat hru XY, mám jako datum vydání třeba na Xboxu uvést 1. datum, kdy vyšla v rámci nějakého bundlu?
@musa (29.06.2022 08:19): Chtěl bych přidat sérii Tokyo Xtreme Racer (Shutokou Battle v japonském originále). První dva díly pro Dreamcast vyšly v Evropě pod názvem Tokyo Higway Challange a Americe právě jako Tokyo Xtreme Racer. Třetí díl Tokyo Xtreme Racer: Zero zase vyšel v Evropě jenom pod názvem Tokyo Xtreme Racer. Dále Tokyo Xtreme Racer 3 a Tokyo Xtreme Racer: Drift  vyšel pouze Japonsko, Amerika. Naopak další Drift vyšel pouze v Evropě a pod názvem Kaido Racer. A regulérní druhý díl Driftu už opět vyšel Amerika i Evropa pod Tokyo Xtreme Racer: Drift 2 a Kaido Racer 2.

Takže při ponechání Tokyo Xtreme Racer by byl z téhle hlavní linky (když vynecháme díly zcela jinak pojmenované jako např.  Street Supremacy nebo Import Tuner Challange) jinak nazvaný jenom ten první Kaido Racer.
@Atreides (28.06.2022 13:57): Dle pravidel by měly být primární ty evropské názvy (respektive UK), na druhou stranu bych ale v tomto případě asi upřednostnil spíše konzistentnost. Data vydání ale udávat ta evropská. Co na to ostatní z DH týmu?
Ahojte. Měl bych menší otázku ohledně výběru názvu při přidávání nové hry.

Mám v plánu teďka ještě během festivalu aktivity přidat jednu herní sérii. Problém je, že zatímco v americkém regionu měla série po celou dobu stejný název tak v Evropě jej měnila opakovaně a to i několikrát. A do toho ještě některé díly vyšly jenom v Americe a jiné zas jenom v Evropě.

Tak se chci zeptat, jestli se teda držet pokynu z přidávání, že jako primární název titulu využívat ten Evropský a do alternativních přidat ostatní názvů her anebo kvůli lepší konzistenci názvů se držet toho jednotného amerického.
Ahoj. Měl bych dotaz k přidávání her. Chci přidat jednu starší hru (konkrétně Zorro, ale týká se to i jiných her), která vyšla na různé platformy s tím, že na jedné platformě (Atari) má hra některé obrazovky/části trochu jiné a s jiným postupem než na ostatních platformách. Principiálně se ale jedná o tu samou hru. Měl bych pro hru vytvořit dva profily nebo jen jeden a informace o odlišnostech zmínit v textu? Všiml jsem si, že u některých her se to tu řeší prvním způsobem u jiných tím druhým. Jaký je zde nyní obecný konsenzus pro takovou situaci? Díky.

Edit: A asi si rovnou odpovím. Když tak procházím ostatní staré hry, kterých se zmíněný problém/vlastnost také týká, tak jsou všechny v jednom profilu, tak já to tedy taky tak udělám.
Ahoj, stala se mi dost nemilá věc a upřímně mě to dost naštvalo.:-(

Zresetoval se mi postup achievementu Zatracená loajalita, přitom nechápu, jak je to možné. Ještě při přihlášení včera (27. 3.) bylo počítadlo 344 dní a 14. dubna jsem měl mít rok. Přitom dneska jsem se opět přihlásil, takže denní přihlášení 27. 3. i 28. 3., přesto je počítadlo 1/365. :-(

Jak je to možné a jde s tím něco dělat? Nějak to nastavit? Samozřejmě můžu doložit screenshotem.
Zdravim, chci se zeptat, zdali je možná změna přezdívky (jména účtu)? Prošel jsem snad celou databázi a nikde nic o tom nenašel. Předem díky :-)
@rikuhahl (26.02.2022 21:08): Všechna videa, která jsou komentovaná, jsou let's playe. Kdybychom měli rozdělovat ještě komentované gameplaye, zbytečně bychom se do toho zamotali. Takže všechny Vortexy, Hreje nebo Gamesy dávat taky do let's playů.

@veselykralicek (26.02.2022 22:06): Je super, že přidáváš videa, jen tě poprosím, když přidáváš gameplay, který je rozdělen na víc částí, přidej jen tu první. Na ty další se zájemce prokliká přes YouTube. Nediv se, že ti budou ty další části smazány.

Nejlepší je najít kompletní walkthrough (ten do kategorie gameplay patří), který samozřejmě pro každou hru k dispozici není. Nechceme však, aby hry měly třeba deset v podstatě stejných videí. Vem si třeba 200 hodinová RPG typu Kingdom Come: Deliverance nebo The Witcher 3: Wild Hunt, která by těch videí měla přes stovku. Určitě uznáš sám, že by to bylo značně nepřehledné.

Je spousta her, které žádné video nemají, takže je dost prostoru. Nejlepší je se vrhnout na nově přidané hry.
@rikuhahl (26.02.2022 21:08): Jo, to chápu, na Vortex koukám, když přemejšlím, jestli do té hry půjdu nebo ne. Jejich videa mají nějakou informační hodnotu pro hráče, kteří si hru chtějí koupit. Na rozdíl od nějakých skřeků předpubertálních výrostků, názvosloví jsem neřešil.

Ale jak říkám, přidával jsem na DH nějaký videa (ve snaze získat nějakej tajnej achievement - což jsem asi špatně vyhodnotil, že za to nějakej bude), tak jsem to nechtěl dávat do špatné škatulky..
@veselykralicek (26.02.2022 20:46): Jde hlavně o ten zvuk. Gameplay by měl být s původním zvukem a bez komentáře hráče. Let’s play pak má navíc ten “komentář” se vším, co k tomu patří, takže je hráč třeba i někde na kraji obrazovky vidět, a případně je i původní zvuk upraven, nebo vložen např. úplně jiný “soundtrack” apod.

Existuje i komentovaný gameplay, který je asi někde na pomezí. Sám si ho představuju tak, že je to ideálně zasvěcený komentář ke hře a má nějakou jazykovou i informační úroveň, jako například dělají v Retronation, nebo ve Vortexu.

A ještě jeden můj osobní pohled. Pokud se chci podívat na hru, abych si jí koupil, nebo začal hrát. Tak se vždycky snažím koukat na gameplay, protože je to narozdíl od let’s playů, trailerů, nebo různých fanouškovských videí to, co budu hrát sám a to je pro mě nejdůležitější zjištění.

@ripper (26.02.2022 21:04): Byls rychlejší ;)
@veselykralicek (26.02.2022 20:46): Jestli to dobře chápu tak Gameplay je pouze průchod hrou, zatímco do let's playe dáváš svůj komentář v průběhu hraní, ale třeba to chápu úplně blbě :), jsem ze starší generace a tak mi spousta pojmů utíká.
Ahoj, teď jsem přidával nějaký videa do databáze.

Můžu se zeptat, jaký je vlastně rozdíl mezi kategoriemi Gameplay a Let's Play?
@ripper (26.02.2022 16:41): Možnost vybrat si, jestli chceš s whitelistem hru přidat bez schválení nebo ji poslat na schválení, není. Ale vzhledem k tomu, že zrušené hry, hry bez data vydání a totální konverze musí schvalováním projít i pro přidavatele na whitelistu, můžeš jako workaround u her, které bys chtěl nechat zkontrolovat, zaškrtnout, že se nezná datum vydání (i když ho reálně mají) a napsat ho třeba do poznámky.
@Gordon (26.02.2022 16:46): Asi si nerozumíme. Není problém počkat, když si nebudu jistý. Právě na to se ptám. Pokud budu na whitelistu, budu to moct poslat do standardní fronty ke schválení?

Na druhou stranu, občas bych to okamžité přidání rád využil, když budu mít pocit, že jsem tam neměl co zkazit ani tam není nic složitého. K přidávané hře si držím otevřených několik panelů v prohlížeči (obchody, trailery, gameplay, recenze, atd), abych to mohl nacvakat, až bude schválená. A čekat týden nebo dýl a mít pořád v prohlížeči všechno otevřené je občas otravné. Takže funkci whitelistu bych určitě občas využil.
@ripper (26.02.2022 16:41): A je opravdu takový problém těch pár dní počkat, když si nejsi jistý? Mě jednou hra čekala snad i třicet dní, ale jaksi nevidím důvod, proč by měla být zveřejněná okamžitě.
Splnil jsem achievement Legendární přidavač a můžu prý požádat o zapsání na přidávací whitelist. Tak by mě od někoho znalého zajímalo, jakým způsobem to pak funguje. Můžu se při přidávání hry do DH rozhodnout, jestli půjde do moderátorské fronty, nebo zda se rovnou zveřejní? A pokud si vybrat nemůžu a vždy se rovnou zveřejní, zkontrolují ji časem moderátoři i tak? Protože bylo by fajn být na whitelistu a nemuset čekat dny až týdny na schválení, ale u některých titulů bych tu kontrolu vážně ocenil, ať už předem nebo poté. Jak to probíhá, je tam možnost si vybrat? Díky za info.
Hodí se na DH přidat profil pro Museum of Other Realities? Nebo je to příliš neherní? (Některé ty exponáty jsou myslím lehce interaktivní). Když jsem nad tím tak přemýšlel, tak třeba Mountain, Everything nebo Dear Esther mají také k hrám daleko a spíš jsou uměleckým vyjádřením autora, a na DH jsou. Ale nemám na to jednoznačný názor. Hlavně se mi nechce trávit čas vytvářením profilu, aby mi ho potom nějaký moderátor zamítl. Takže se raději dříve ptám :)
Je na DH možnost sledovat vývojáře? Že když vydají novou hru a někdo ji přidá, že by vyskočila notifikace?
Chtěl jsem přidat nový profil pro Tiny Tina's Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure. A pak jsem zjistil, že je to v podstatě úplně to samé jako Borderlands 2: Tiny Tina's Assault on Dragon Keep, jenom samostatně spustitelné (plus pár lehkých změn). Takže teď bych byl rád, kdyby mi někdo zasvěcený poradil - mám vytvářet separátní profil, nebo doplnit název a upravit popisek u toho stávajícího? A pokud editovat stávající, tak jaký Rozsah se pak použije - samostatná hra, nebo rozšíření, když to bude zahrnovat oboje?
Děkuji všem co mi odpověděli a ještě snad už poslední dotaz. Dá se tu u komentářů rozkliknout vlákno diskuze kdo co ke komentu napsal?
@RydikGame (31.01.2022 07:18): Myslím, že na tuto kategorii se dobře hodí plošinovky. Často se hraje za nějakého "panáčka", který teoreticky mluvit může, ale obvykle nemluví. Já jsem si tam dal remake jedné staré hry jménem: Montezuma's Revenge, zde můžu stoprocentně potvrdit, že tomu tak je. Jinak, co mě tak napadá, tak hry jako Limbo nebo Creaks jsou také bez jediného dialogu, teda alespoň mám takový pocit.
Ahoj trochu si lámu hlavu nad hrou do kategorie Ticho jako v Hrobě na HC do herní výzvy 2022 tak jestli můžete nějaké tipy budu rad, něco co by člověk jako titul neměl přehlédnout? díky
@rikuhahl (06.01.2022 23:09): JJ rozumím, určitě mám v planu tituly co jsem nehrál a zkusím to na HC mód rád hraji hry o o výzvě vím už 3 roky hlavně z Vortexu ale nikdy jsem do toho nešel i když jsem chtěl a tenhle ročních už jsem se rozhoupal :) spíž jsem nechápal ten systém a jak co přidat proto jsem se ptal, a rok je dlouhá doba záleží i co bude vycházet, když zvolím titul špatně že nebude odpovídat kategorii to se dozvím až na konci? nebo v průběhu výzvy díky a ať se daří všem
@RydikGame (06.01.2022 22:29): otázky k výzvě směřuj ideálně do té diskuze Herní výzva. Můžeš si tam dát hry, které jsi už dohrál, ale asi sám cítíš, že to není ta správná výzva. Ideálně bys tam měl hrát hry, které neznáš a nehrál jsi je, ale nikdo to k tomu nemůže nutit. Stejně tak tě nebude kontrolovat, jestli jsi hru opravdu dohrál, je to hlavně o tvé cti a svědomí.
@Red (06.01.2022 22:14): Aha jsem myslel zda to není napojené aspoň na achivementy ze steamu, ano vyzvu jsem přijal a je tam 10 řádku pro každou kategorii takže tam stačí napsat jen titul? a muže to byt hra kterou jsem už hrál ale pro splnění výzvy v tomto roce si ji zahraji znova? A v sekci pro nováčky se mužů asi zeptat jaké tituly jsou idealní na ty kategorie tam se to asi bude řešit?
@RydikGame (06.01.2022 22:08): Až přijmeš výzvu, tak budeš mít ve svém profilu něco takového: http://prntscr.com/26ad8zl . V pravé části obrazovky je Upravit - na to klikneš a dostaneš se do rozhraní herní výzvy, kde budeš vyplňovat hry, zaškrtávat splnění a případně odkazy na komentáře.

Žádná technická kontrola zda jsi hru hrál či dohrál není.
@Crash (06.01.2022 20:24): Děkuji hry ze Steamu už jsem naportoval, A tet se zeptám když do kolonky kde mám ve výzvě napsané třeba ta 10 jak mám dohrát hru kde se lítá, tak tam napíšu jen Fly simulator a pak se pozná jak že jsem ji opravdu dohrál moc nechápu ten mechanizmus? zatím si stím pohraji a zkusím nějak manuálně přidat hry třeba z Epicu, a ještě jednou díky za info
@RydikGame (06.01.2022 18:58):  Ahoj. Tady je nápověda k importu her ze Steamu ale na tu si už asi přišel. Aby ti ten import her fungoval, musíš mít na Steamu profil nastavený jako veřejný, to je asi ten problém, proč ti to nefunguje. Z GOGu ani Epicu si hry sem bohužel nenaimportuješ, ty si do knihovny musíš přidat manuálně na profilu hry.

Co se týká Herní výzvy tak základní info najdeš na webu výzvy, doporučuji přečíst hlavně pravidla. A pokud jsi na tom webu v sekci "Jak na to" přijal výzvu, tak zde na databázi by si ve svém osobním profilu, měl nyní vidět sekci Herní výzvy, kterou si pomocí tlačítka Upravit můžeš vyplnit: vypsat si tam hry, které plánuješ hrát v jednotlivých kategoriích, popř. zaškrtnout co už máš splněno. Pro dotazy k herní výzvě je tu samostatná diskuze, tam se pak můžeš ptát na další konkrétní věci. A jestli ti není něco jasné, tak se klidně dál ptej.
Ahoj jsem tu nový a dost se strácím, nejde mi přidat seznam her ze steamu podle ID i když ho zadám nenajde to hry? je tato funkce pořad funkční? potom jsem zkoušel najit info k výzvě 2022 zde na foru ale je tu tolik komentu a dotazu že jsem nenašel co jsem hledal. Proto se ptám jak funguje ti pridávání her když mám hru třeba na Epicu nebo na gogu? A taky i když je hra na Steamu to tam mám zadat odkaz na tu hru? omlouvám se vůbec to nechápu děkuji :)
@Naginata (17.12.2021 20:23): @Fritol (17.12.2021 20:45): 007: Quantum of Solace na PS2 je určitě na samostatný profil, tam to je určitě jiná hra.

Burnout je za mě spíš zmršený port než samostatná verze.

Splinter Cell 3DS bych klidně přidal k Chaos Theory. Ocarinu jsme tuším neřešili, ale tam to je podobné a spíš nám proklouzla.

U zbytku bych asi počkal, až budeme mít víc jasno, jak budou vypadat podprofily, což by snad mohlo být ještě letos.
@Gordon (17.12.2021 21:54): Jo, sorry, máš pravdu. Ronik ten tvůj návrh dost podrobně rozepsal ještě na několik stránek, už si to všechno přesně nepamatuju. No, tohle stejně bude ještě k diskuzi až uvidíme nějaký první výsledek, což je na adminech.

Otázka je, jak to chceme řešit teď u těch her, co Naginata vypsal.
A co to tady cely smaznout tu databazi a zacit od zacatku? :)

No ne, hele, pusobi to vsechno tak neresitelne :)
@Gordon (17.12.2021 20:52): Tohle ale z velké části podprofily řešit nebudou. Když jsou ty hry naprosto jiné, tak by měly mít samostatné profily i za přítomnosti podprofilů. Třeba nelze sloučit PC/konzolové a handheldové verze u drtivé většiny her. Neměly by být zastřešené pod jedním profilem a sdílet celkové hodnocení.
@Naginata (17.12.2021 20:23): V první řadě se řídíme dle mobygames. Když mají verze rozdělené tam, tak by měly být rozdělené většinou i tady. Neplatí však, že když mají verze sloučené tam, tak jsou sloučené i tady. Moby je jako databáze docela nespolehlivý shit vlastně, osobně se tím děsně nerad řídím. Spíš je všechno určeno k diskuzi. Problém je, že o konzolových hrách nikdo zas tolik diskutovat ve správě obsahu nechce. Tohle i osobně vidím jako dost velký problém DH týmu, že tam je většina lidí "master race", případně měli v rukou leda tak PS4. O handheldech škoda mluvit.

Ty NFS jsou rozhodně k diskuzi. Už jen změna enginu je dle mě zásadní pro nový profil.

James Bond by asi měl být rozdělen, to se mi jeví spíš jako chyba při migraci, náhodou dokonce má chyba.

Ten Burnout je diskutabilní opět. Možná bych se přiklonil k rozdělení.

Warrior Within nemá uvednou PSP verzi, protože se jmenuje jinak a nikdo to při migraci neřešil. Nicméně má nové úrovně na PSP, tak nevím, jak moc je to zásadní. Opět k diskuzi.

Duke Nukem na N64 možná zaslouží vlastní profil, protože multiplayer je vedle enginu další zásadní věc imo. Wolf to samé, tam je rozdělení Xbox verze správné.

Snake Eater je na 3DS "remake" asi jako Ocarina of Time. Osobně bych možná i byl pro sloučení, včetně té Zeldy, ale mám pocit, že jsem to někdy řešili a rozhodlo se ji nechat rozdělenou. V tom případě by se měl rozdělit i Snake Eater ale.

Splinter Cell by se měl přidat, ta 3DS verze je zdá se totožná s PS2.

Bylo by fajn, kdyby se k tomuhle vyjádřil i zbytek týmu, případně i správců a nezůstalo to zas klasicky bez povšimnutí.
Asi se to už tady řešilo, ale já jsem teď trochu zmatený, protože mi není jasná hranice, kdy je verze hry na jiném systému porta kdy jde o celkem jinou hru.

Need for Speed: Porsche 2000 na PC a PS1 jsou skoro úplně jiné hry, každá má jiný engine, grafiku a tratě kromě pár vozidel a módu kariéry nejsou v ničem podobné.
Need for Speed: Hot Pursuit 2 na PC a PS2 mají podobné tratě a auta, ale PS2 má pár tratí navíc a běží na jiném grafickém enginu a okruhy jsou detailnější. Policie se taky chová odlišně.
007: Quantum of Solace na PS2 je TPS na jiném enginu a obsahuje mírně odlišné mise.
James Bond 007: Nightfire na PC a ostatní konzole jsou úplně jiné hry, takže tam není o čem mluvit.
Burnout Legends na PSP a DS mají stejná auta tratě a podobný mód kariéry, ale kvalitou jsou obě verze na úplně jiné úrovni. 
Prince of Persia: The Two Thrones má na svém profilu uvedenou PSP verzi, ale Warrior Within nemá.
Duke Nukem 3D má na svém profilu všechny porty kromě N64, který obsahuje split screen, nové zbraně a upravené levely, ale taky odstranil citlivý obsah.
Return to Castle Wolfenstein tady má samostatný profil i pro PS2 a Xbox verzi i když mají téměř stejnou single player kampaň až na jednu extra misi na začátku. Xbox verze obsahuje nové nepřátele, zbraně a co op aa na PS2 jsou některé levely mírně upravené a obsahuje upgrade systém.
A nejsem si jistý, jestli 3DS porty Metal Gear Snake Eater a Splinter Cell Chaos Theory jsou nové hry.
Zdravím, existuje tu nějaká funkce nebo diskuze, kam se dají psát požadované hry které tu chybí? Něco jako na titulky.com?
Ahoj, jde nějak do filtru her (vlastní výběr) přidat filtraci dle konkrétního vývojáře? Není na to třeba nějaký skrytý parametr, který by se dal přidat do URL adresy? Vím, že se dá prokliknout k seznamu her přímo ze stránky vývojáře, ale ty se pak dál už nedají filtrovat a často tam "zavazí" hromada DLCček atd. Zkoušela jsem tam naivně přidat parametr rozsah=1, ale bez úspěchu.
Zdravím, existuje tu nějaká funkce nebo diskuze, kam se dají psát požadované hry které tu chybí? Něco jako na titulky.com? Myslím že to je dobrá funkce, aspoň se zde doplní věci které mají od lidí nejvíc požadavků.
@Peach (16.07.2021 13:59): Obecně jsme nicméně Enhanced/Remasterům spíše nakloněni, záleží ale na mnoha věcech - nakolik je nová verze odlišná, zda třeba vznikla dost dlouho po originálu, dělal na ní jiný tým anebo je nová verze značně kontroverzní a tudíž bude dostávat jiná hodnocení.

Nemělo by například smysl mít WarCraft III a Reforget pod jedním profilem, protože by se tam míchaly vysoká hodnocení originálu a nízká remasteru (či co to je) a výsledné hodnocení by tak bylo naprosto nevypovídající. Nebo třeba druhý Age of Empires tu má oba své remastery, mj. protože každý má vlastní sadu datadisků.
@Ronik: Díky. Přidala jsem. Kdyby se schvalovateli zdálo, že je popisek příliš krátký, tak mohu doplnit, ale nechtěla jsem opakovat, co je napsáno u hlavní hry, a hlavně je to jen cca 4 hodinové DLC.

Obecně se mi moc líbí, že to zde není zaspamováno všemi různými Director's Cuty, Enhanced a Ultimate edicemi jako na jiných zahraničních databázích her a využívá se pro tento účel alternativního názvu. Jen to někdy může vyvolat takto zmatené situace. Japonci to prostě rádi zesložiťují, viz Dark Souls II a Dark Souls II: Scholar of the First Sin.
Ahoj, mám dotaz k přidávání her do DB. Není mi jasné, kdy DLC do databáze jako rozšíření patří a kdy ne. Konkrétně Final Fantasy VII Remake EPISODE INTERmission (ano, takto to formátují), který je prezentován jako DLC, obsahuje 2 standalone kapitoly hry oddělené od hlavní kampaně, ale pokud vím, tak se už nedá koupit samostatně a dodává se k PS5 upgradu původní Final Fantasy VII Remake, který je pojmenován jako Final Fantasy VII Remake Intergrade.

Tak zkrátka nevím, jestli to přidat jako rozšíření bokem. Final Fantasy VII Remake (kam toto DLC nejde dostat) má stránku hry společnou s Final Fantasy VII Remake Intergrade jako alternativní název hry.
Poraďte mi někdo prosím jak do kontaktů na profilu přidám Discord jako hyperlink, stejně jako Steam. Pokud vím, tak na Discordu nemají profily uživatelů žádný odkaz.
Zdravím. Poradil by mi prosím někdo, proč mi nefungují některé odkazy v profilu (třeba odkaz na ČSFD, některé odkazy na komentáře u herní výzvy etc.)? Normálně zkopíruju odkaz, vložím ho sem a pak když na něj kliknu, tak se zobrazí pouze bílá obrazovka...
Ahoj, jsem zde nový od včera. Moc se mi líbí tato databáze. Mám pár let čsfd, tak jsem rád, že existuje i taková databáze pro hráče. Děkuji moc a přeji hodně zdraví všem :)
@Eru (18.06.2021 15:37): kde bych to našel? Myslíš takový to okýnko, pod přihlašovacími údaji? To jsem tuším, zapnutý měl, resp. uložený v paměti prohlížeče. Ale stejně jsem se pořád odhlašoval a přihlašoval manuálně..