Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

< >
@samorost (17:57): nikdy jsem nerekl, ze z toho mam radost a co je nejdulezitejsi, nikdy jsem na to nepomyslel ani v dobach, kdy jsme si "sli po krku" .. obecna o vsem a zaroven i nicem skoncila kvuli nim a mraky lidi se tu kvuli nim hadalo do krve ... junior mi tady nize (@Gordon (13.12.2019 16:40)) sice pripisoval jiste zasluhy, ja ale s diky odmitam, ja se s nima kvuli jejich traskavym nazorum jen hadal, svuj svetonazor jsem bez priciny na forum o hrach nikdy nevnasel ..

nicmene bavi (resp. nebavi) me tady jiste schematicke mysleni - ty si jako myslis, ze tim, ze tady ma nekdo ucet X dni, Y tydnu a Z let, ze mu jako vznika nejaka automaticka imunita a narok na to, ze se bude chovat jako jester a jeste ho za to budeme poplacavat po ramenou, pac je tady roky ? to fakt ne
@Jab (18:10): Ale ano, je. Jako člena zdejší komunity mě docela zajímá, proč je někdo náhle „odejit”, myslím, že by se to mělo vědět. Navíc Coldplaz rozhodně nebyl nějaká pětidenní čudla. Když je vyhozen člověk, který je zde léta, určitě to vyvolá vlnu zájmu, což je konečně vidno z této zdejší diskuze. ;c)
@ntz (13.12.2019 16:38): Máš v tom tradičně zmatek, ale tak hlavně že máš z odchodu těch kluků radost...

Jinak, co se týče Coldplaze, musí se nejspíš jednat o naprosto kolosální případ. Admini se tváří tajemně jako krtek ve špajzu, stupeň utajení jako u atentátu na Kennedyho, nuž, jsem rovněž zvědav, co se z toho nakonec vyklube a proč ohledně této události panuje tak mocné informační embargo. Bude to určitě něco zcela mimořádného a dechberoucího... ;c)
V skutočnosti bol zabanovaný len a výlučne preto, aby admini ublížili Klimicovi. Sadistické kreatúry indeed.
@Shoggot (11:21): Předběžné závěry z vyšetřování naznačují, že se zabanoval sám. Všechny záznamy jsou však nešťastnou náhodou zničeny.
@Klimic (04:36): Myslíš, že si admini záměrně vyberou uživatele s nejzajímavějšími příspěvky a jakožto příliš schopní se stanou nepohodlnými a dostanou ban?
@Zx Atari (05:28): Mně tam ještě vyskočila hláška "Townsmen is no longer available for purchase", takže ten Memphisův skript nejspíš bere z Humble všechny hry, včetně těch, co se tam už neprodávají.
Memphis, 2 hodiny
Townsmen
: Humble Store

Funguje to odkazovani spravne? Kdyz na to kliknu, nehodi me to na profil hry v Humble, ale primo na hlavni stranu.
Já si celou dobu říkal kam se poděly prima komentáře coldplaze ze sportu, který čtu nejvíc a teď se tu s prodlevou dozvím, že tu dostal ban?? To je nějaká výsada tady banovat uživatele, který se fakt dobře čtou a mají co říct k tématu? Jako jeho fakt škoda. V kultuře jsem taky od něj sem tam viděl zajímavý link.

Jinak tak trochu tuším proč se tu dělají drahoty s odůvodněním proč tu dostal ban dlouholetý uživatel.. Sazim boty, že si zase nějaký bonzáček jeho ban vyplakal, tak snad se teď bonzáčkovi spinká lépe :))
Tak dobře, já vám to prozradím, coldplaz se prostě trošku hrubě vyjadřoval k nováčkům na DH, tak dostal, co zasloužil...
Jako ja bych to shrnul tak, že kdyby Mazar1234, nebyl domácí povaleč a vyrazil na sraz taky, tak by věděl.

Budiž to poučení pro všechny:

"Choďte na DH srazy, tyhle zážitky vám budou všichni závidět."
@mazar1234 (13.12.2019 20:45): Tomu rozumím, ale myslím, že je bezpochyby přání minimálně jednoho ze zúčastněných, aby se prozatím věc držela v mlčení, nadřazené poučování převážně dospělých lidí, co už je neakceptovatelné chování.
@Shoggot (13.12.2019 20:32): Na druhej ruke, či ako to angláni hovoria, by sa mohlo pripomenúť čo je ten finálny delikt, napr. ja netuší čo konkrétne sa stalo aj keď z minulých infošiek si niečo viem domyslieť, ale to sú len domnienky,

Pripomenúť by sa to malo už len z princípu !opakovanie je matka múdrosti!, aby bolo jasné čo je neakceptovateľné. Len aby to bolo jasné každému.
@Dan9K (13.12.2019 20:29): Ono je taky možné, že dotyčný porušil uplně základní společenská pravidla, která snad ani není třeba připomínat.
A na mrtvoly je prostě někdy lepší zapomínat.
že nic není, je to důležité, aby každý z nás věděl za a) čeho se vyvarovat, b) jestli nejde o zvůli vládců. A navíc mě těší, že se po mrtvolách neslehne zem, a že se na ně nezapomíná :-)
@Jab (13.12.2019 19:09): +1 On je zjavne osobne zainteresovaný ešte niekto, kto nemusí stáť o to, že whatever svinstvo Coldplaz danému človeku spravil je tu prevedené na objekt senzácie sentimentov lokálneho bulváru. :)
kdyz uz jsme u toho, ale z jiste party, kterou jsem kdysi v dobach velikeho valceni, kdyz existovala diskuse o vsem a zaorven o nicem, nazyval 3 musketyri (samorost, coldplaz, mvp23, ..), tak z teto party zbyva uz jen dartanan, neb vyse 3 jmenovani gentlemani uz jsou na onom svete (navzdory sve nesmrtelnosti v knizni predloze) ..
Kdybyste někdo chtěli přidávat J2ME hry, tak s Ronikem jsme dali dohromady tabulku těch nejzásadnějších kousků. Je toho docela dost. :)

Diskutující (16)