Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

« Novější Starší »
@Chuck (21.02.2019 23:41): hezký. :)

I když tak úplně nesouhlasím s řadou věcí v jeho profilu, vyjádřil svobodně svůj názor na věc a to se cení. Koukám, že za svou kariéru na DH napsal celou řadu komentářů a určitě i zakládal nové profily, zajímavosti, apod, tedy přispěl k rozvoji DH aby se nestalo to co se stalo a co ho donutilo se vyjádřit.
@Walome (22.02.2019 09:25): Prosím tě přestaň tady moralizovat, morální majáku!

Ale potrestat někoho měsíce poté, co tu nenapsal ni čárku, se mi líbí. To má grády. :)
@SilentWolf (22.02.2019 08:58): tak jasně že je to debilní, ale já nevím proč se tady furt snažíte všechny vychovávat jak kdyby vám do nich něco bylo. Jsou to cizí lidi na internetu, jejich chování je jejich vizitka a dokud neporušujou pravidla, tak co.

On tuším porušil, tak mu dejte nějakou sankci, ale proč tu řešit jestli nadává/nenadává, řešit jeho osobnost atd, vždyť je to snad ještě horší a víc povýšenecký něž někomu nadávat na netu do debilů (což může jako nadávku vnímat fakt jen hodně přecitlivělej človíček).

Starejte se všichni o sebe a nehrajte si na morální majáky.
@SilentWolf (22.02.2019 06:20): Je to cholerik, ale jinak hodný chlapec (alespoň tak mi bylo řečeno na nedávném DH srazu, kde jej někteří znají osobně). Ono ty diskuze zde... Já jsem vlastně rád za některé takové "nové" diskutéry a jejich "proud vědomí". Jiným to třebas nastaví zrcadlo a seznají, jaké blbosti kraviny tu píší často i ve stavu naprostého klidu.
@Memphis (13.02.2019 19:59): zase s tím budu otravovat, ale nedá mi to. Budu to tento rok chtít rozehrát a fakt rád bych si to tady odškrtl a okomentoval. Mohli byste udělat vyjímku? Díky.

z redditu:
https://store.steampowered.com/app/933480/Enderal_Forgotten_Stories/

Easily one of the best RPGs I've ever played, right up there with Morrowind and Witcher 3. The characters, the story, the original soundtrack... All of them are outstanding. Now the barrier to entry is even lower with steam handling the install!

(Requires you to own vanilla Skyrim but no DLC required)
@Eru (13.02.2019 19:00): Je to jediný transparentní způsob co máme (který nevyžaduje nějaké vlastní počítadlo či něco podobného) - ale ten cíl s tím tak trochu počítá, jinak by byl asi o něco vyšší.
Teda,kdyz jsem nad tim poradne zauvazoval, tak jeste pred Shoggym (promin) bych rad RXQ79rudaxe :o)
@Gordon (10.02.2019 22:29): tak jde o prezentaci daného uživatele - a u některých, pokud se to potka s nějakou vlnou měnění profilovek na něco divného, to muže dopadnout docela divoce se bojím :D
Já jsem díky článku zjistil, že Drektův avatar je celá postavička a nikoliv hlava Artoriase z Dark Souls. V kolika omylech žiju... :D
Whoa, jsem se díky Kunickovo rozhovoru koukl do top stovky a zjistil že tam jsem taky, paráda. :-)
@Sai (10.02.2019 17:50): Tak zní plán. Samozřejmě záleží na ohlasech a ochotě uživatelů se "veřejně odhalit". Zatím jde jen o pilotní díl a bude třeba vyladit spoustu detailů, ale předpokládám, že se brzo začne pracovat na dalších.
Koukal jsem na ten nový čánek "Hrajte jako Drekt" a docela zajímavý. Možná by se v budoucnu mohl rozvinout nějaký blog o jednotlivých zdejších uživatelích formou např. měsíční zpovědi "významnějších" lidí (podle bodů, zásluh, přidání her atd.). Nevím, kolik lidí by to zaujalo, ale mě osobně třeba jo.

Diskutující (15)