Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

« Novější Starší »
Když už nová témata, tak by mohly aspoň nějak souviset s hrami. Deskovky myslím nejsou úplně mimo, téma Esport my tu chybí zásadně.

Jinak dám si minutku ticha za legendární diskuzní vlákno. Pravidelně jsem nesledoval, ale po každém banu jsem se šel trochu dovzdělat o mentálních poruchách. Bylo to fajn.
Stejně mi ale přijde trochu blbý řešení (ikdyž ho chápu) kompletně zrušit jakoukoliv politickou diskuzi. Jasně, DH je "web o hrách", ale lidi co tu postujou tu postujou hlavně kvůli těm ostatním lidem. Už se tu za tu dekádu tak nějak "známe". Když se ve světě něco zajímavýho stane a má to něco do činení s politikou, tak by mě zajímaly názory ostatních na DH. Já sem nechodím jen kvůli "hrám", ale hlavně kvůli zdejší komunitě. Tohle řešení mi trochu připadá jako throwing baby out with the bathwater. Ale chápu že se ty hádky a urážky už přejedly a nechtělo se to moderovat.
@SilentWolf (14:42): Zase je recht, že se to dá šoupnout už jinam. Do toho všeobecně o hrách nebo do kultury. Ale to už je opravdu na celkovou reorganizaci témat, která nějakou dobu potrvá.
Jsem zvědav, jak se to zrušení diskuze projeví. Trochu ze bojím zaplevelení Kultury, ale uvidíme později.

Ze zatím navrhovaných diskuzních témat jsem pro Vědu a techniku a Koníčky (kam bych zahrnul i domácí mazlíčky). Neříkám, že bych je využíval, ale kam jinam o těchto věcech napsat? Mě samotného žádné nové téma nenapadá. I když možná Deskové hry, kterým jsem v poslední době trochu propadl. Ty by se daly sice strčit do Všeobecně o hrách, ale své téma by si podle mě zasloužily.
@M.a.t.t. (12:20): tak spadá do toho vše - od výběru správného stylistického přípravku na vlasy a vodičky proti akné po kariérní rady a pomoc s nákupem věcí, nesouvisejícími z počítači. Cokoliv, co není o pamětech a ramkách :D . Je to tak ohebné, že tam půjde i ta politika protlačit.

A na warforu je, pokud vím, i právní poradna.. :D :D ale to už by bylo asi trochu moc.

@mattesak (12:21): nechci fňukárnu :D vždyť se tady ale řešily nedávno kočky, nákup auta, čaje, rumy. Stejně drtivou většinu každodenních problémů pokrývá spolehlivě emimino. :D
Nějakou poradnu bych asi založil. Když se dotaz nebude týkat hardwaru ani softwaru. A politické diskuze bych prostě zatrhl úplně a kdo je někam bude cpát tak mazat.
@Memphis (08:20): Potlesk, tohle se mělo udělat už dávno. Jinak žádný jiný vlákna bych které se nijak netýkají her bych nezakládal, sport a kultura myslím stačí.
Já jsem pro založení diskuze Dungeony, kam se ty prastaré kobkařiny odfiltrují, a diskuze RPG zůstane jen pro skutečné rpg :))

(ale Věda a technika, a Cestování, by byly velmi fajn)
@ntz (09:30): https://www.databaze-her.cz/diskuze/srazy-uzivatelu-dh/#p_255248 Ti nestaci?

Mno fajn, takze zruseno. Pritom stacilo, aby vcera Ntz drzel usta a byl by klid. Banuje a rusi se tu moc pekne, ale ten podelanej box s diskuzema porad nejde rozdelit... To, ze tu proste jsou antipatie mezi lidma, nezmeni zruseni "tematu". Jen to bude bouchat jinde. Mno nic, jdu si nahodit dalsi Pussynky, at je zas co mazat.....

Jo a navrhuju " O ničem a o všem" :)
@mattesak (09:03): :D ... O vsem a zaroven o nicem predstavovala prostor pro zajmy/konicky/hobby urcitejch lidi ..

navrhoval jsem uz drive sekci `Linux' nebo `Hrani na Linuxu', nepochodil jsem .. Ale v podstate Linux by mohl spadat pod `Software' (ma to popisek `neherni software')

myslim si ale, ze by se hodila nejaka sekce, kde by se lide mohli dohodnout na nejakejch soukromejch a neoficialnich `hernich' setkanich, napriklad po netu, ze si zasmazi neco spolu a tak podobne .. Ja jsem jiz drive nabizel, ze mam k pateri na 1Gbit internetu pripojenou VPS (linuxovej server, na kterem bezi openvpn s verejnou adresou ipv4/ipv6), ktera se da pouzit pro pripojeni do VPN (openvpn) jako virtualni switch, na kterem se lide mohou potkat a zasmazit si spolecne a kde odpadaji vykonostni a bezpecnostni problemy spojene napr. s hamachi apod ...
@Memphis (08:20): Například cestování (občas se zde píší nějaké tipy na výlety a krajiny, nebo jen pěkné fotky a videa z cest - takže proč to nemít v jednom vláknu). A možná rozšířit kulturu na kinematografii, hudbu a literaturu.
@Memphis (08:20): "Díky za pochopení."

Hodně štěstí s tím pochopením, to ještě bude banů. :) Jestli to je dobré rozhodnutí nevím, osobně si spíš myslím, že se prostě tenhle odpad přesune do jiných diskuzí, ale tak zkusit se to asi musí.
@Memphis (08:20): Taky s tím rozhodnutím souhlasím. To, že si tam skupina lidí řeší své emoce, akorát vrhá špatný stín na DH, zvláště, když sem přijde nějaký nováček a na tu diskuzi narazí.
Dobré rozhodnutí rozpustit ten politický kroužek. Politika dělí lidi. Všichni jsou chytří až na půdu a hovno z toho. O co povznesnější je zabíjet stovky lidí ve hrách a mít klid.
@Tulareanus (22.04.2019 15:43): :))

Právě to tam padá jak němci do bunkru (ač, jde o kratší věci), takže mám motivaci přidávat profily i komentáře. Toto mě po přestávce zase baví.

@PRIVATE MARTIN (22.04.2019 15:41): A všichni víme jak to skončí. Zbydou poslední dva, Memphis a MCZ, a Memph odebere admin práva druhému přeživšímu a vynese poslední ban.

A vlastně, když jsem u toho, vrátí se tedy pluska od Ringa?
DH hlásí 10 let od registrace! Uteklo to rychle.

Hrané a dohráné hry raději počítat nebudu :). Ani počet zajímavých osob, na které jsem zde, i následně mimo síť, narazil.

Diskutující (12)