Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

http://dbher.cz/dp316218

"Kdo dneska uvádí pravé údaje.."

Já myslím, že tohle je to nejpodstatnější sdělení toho příspěvku.

@FildasCZ (06.07.2021 14:30): Mimochodem, pročítání soukromých zpráv, ke kterému se uchylujeme opravdu výjimečně, opravdu není v rozporu se zákonem, nejsme Česká pošta.
@FildasCZ (06.07.2021 14:30): Akože čakal som všeličo, ale na "používateľ sa choval výsmešne a arogantne voči administrátorovi od ktorého niečo chcel" dať argument "to som nebol len ja, to bola aj priateľka!", to znie fakt super.
"tak se nechovej, jak ženská prosím tě ( bez urážky)" neurážaš mňa, ale urážaš ženy vo všeobecnosti

Prečo ma neprekvapuje, že tvoje vnímanie slova "fér" znie veľmi naklonené Fildasovskému klanu bez výhrad? :)

A neviem, kde sú vlastne body 1. a 2. , keď to začína bodom 3., ale pravdupovediac to asi ani nechcem vedieť.

Je to ale fakt už škoda riešiť, ale zhrňme si to ty niečo chceš, teda oprava vyžaduješ, ale dôkazné bremeno stojí na tebe, ale vyžaduješ od druhej strany, na ktorej "pôde! sa dané prečiny stali a ktorá má reálne dôkazy, aby sa ti zodpovedala? Ale my sme Sherlockovia Holmesovia a to nie je tvoj problém, ako sám píšeš. Mimochodom verejne si to tu začal riešiť ty. :)

Inak sa mi páči, ako my sme tí zlí a arogantní, zatiaľ čo ty si ten slušný:
- "peciálně k tobě diskový mluvčí, když si mě přehazuješ s Jumasem. I když si méně arogantní"
- "tak se nechovej, jak ženská prosím tě ( bez urážky)"
- "pokud není z vás VIP někdo srab a má koule"
- "nebo jestli máte odvahu a jste takový hrdinové, jako tady"

a ten spodný príspevok neriešim radšej vôbec, ale H34D ti istotne ráz porozpráva o tej vymazlenej protekcii, čo dostáva. :)
@Tulareanus (03.07.2021 14:55): Ok speciálně k tobě tiskový mluvčí, když si mě přehazuješ s Jumasem. I když si méně arogantní. Nebo se mi to možná zdá.

Tak za prvé navrhnul jsem to nejen já, ale i partnerka to za prvé a za druhé.

My dva spolu se bavíme realně, a nebo jak, nebo máš speciální schopnosti, že hned víš, že víš, jak to myslím ? Já mám pocit, že ne, tak se nechovej, jak ženská prosím tě ( bez urážky)

Nabídl jsem fér jednání pro Memphise a nic se nekonalo. A ano autorizace je sakra velký argument, proto aby vrátil věci, tak jak jsou. ;) . A nebo alespon partnerku. Protože, jak už bylo psáno ty účty nikdo nepoužíval..kromě té od partnerky

3) Jsem to chtěl vysvětlit, protože já sám si to nevysvětlím, jak je tohle možné. A jak už jsem x150 zminoval. Nevím k čemu mi by to bylo a proč bych bych otravoval lidi z rodiny k čemu omg ?! .

A na víc Memphis psal a znovu to ignoruješ, že v jeden čas ani nevím, který jsem se údajně přihlasíl ze všech účtů. Nevím, jak údaje mám jen ke svému, ale když požádám partnerku, tak možná i k jejímu, kdyby je dala. A třeba bratr, kdyby si vzpomněl by mi to dal od otčíma, ale vzhledem k tomu, že o mé rodině nic nevíš, tak nemáš tušení, jak to funguje v početné rodině a je velmi nechutné, že si z to děláš srandu.

Takže na tohle nedokážu odpovědět.

4) Přítelkyně píše v mužském rodě, kde ? To by mě zajímalo nějaká situace ? A pokud ano. Víš, že to není můj problém ? Pane Sherlocku Holmesi. To, jak kdo píše. Já píšu, taky jak se mi zlíbí a ne každému se to líbí a co jako ? To je fakt hloupý argument.

Opět a znovu jeden podělaný telefon :D a vzhledem k tomu, že ty ani Jumas a někteří, co na mě zbytečně útočí nechápou určité věci, tak nemá smysl vysvětlovat, protože jsem to chtěl normoš řešit, ale Memphis neprojevil jednou snahu. Má to prostě na párku.

Absolutně zbytečné kecy :) já jsem jasně vysvětlil, proč jsem to založil a proč bych se k tomu nepřiznal ? Proboha ? Když je to pravda, ale nebudu se přiznávat k něčemu o čem bud nevím, a nebo jsem neudělal. Logicky.

Fildas musel ? Fildas nic nemusel a to si zjistil na základě toho, co je tam napsané v údajích a nebo sis to vycucal z prstu ? Tobě nikdy neříkali nikdy nevěř věcem, co si nejde ověřit. Všichni chceme být mladí, mladší, hubenější. Nebud tak naivní ;)

A pokud se nemýlím, tak začla dodělávat výšku při práci ty génie, jenže to by se někdo musel zajímat, že jo !!! To bys taky mohl vědět, že lze, když už jí tu napadáš bez ni ;) A dokonce, i když je ti 50, tak můžeš. Nevím ,jak na Slovensku, ale tady u nás ano. Můžeš docela dost věcí. Jenže vy se pořád řídíte tím, co vidíte někde v logu, ale už se nezeptáte těch lidí.

Ano lidé mezi tím mají i jiné ženy. ex tady má taky účet, jak zajímavé a taky jsem jí ho zakládal a zajímavé, že bloklá není :) a to nemluvím ještě o pár :). Však jsem to psal Memphisovi.

Kdybych zmínil to VIp věděli by jste o jaký účet se jedná a to já fakt nepotřebuji. Bingo.. A ano otravoval ji, taky v té době pak přestala chodit na databázi, a proč jsem to neřešil, protože jsem to nevěděl a pak už to nemělo smysl to řešit, protože už jsme spolu nebyli.

Protože si přeposíláte zprávy, lustrujete, co kdo komu píše soukromě , a to je opravdu v rozporu se zákonem.

At už jsou stránky Memphise, jak chtějí. To at se na mě nezlobí.

Tím bych to uzavřel. Jestli má zájem nebo pokud není z vás VIP někdo srab a má koule může dát číslo a partnerka či já zavolá a budeme u toho oba a nebo jestli máte odvahu a jste takový hrdinové, jako tady. Můžeme se sejít v Brně, Zlíně, či v Praze, protože se pohybuji po ČR, tak jak si žádá práce.

Oprava ve spodním příspěvky o řezáni rodiči*.

Ta první věta tam být nemusí nechal jsem se unést tím co si. Fakt, kdybych nevěděl, že je mu něco přes 30, řekl bych, že je mu 15 a hází s ním puberta. A nebot se chová, tak arogantně, protože tu má VIP obranu, co z toho ?

Asi bych měl využít ten blok, o kterém mi, kdy si řekl Say. Tohle není totiž rozumná diskuze z jeho strany, ale jen hnus a nekázen. Taková ta ovečka, co si ráda hodí kamenem.
Absolutně jsem ztratil chut se k tomu už vyjadřovat, ale proč se nepobavit, že když Memphis vynáší zprávy, co mu píšu :)

@H34D (03.07.2021 15:10): Ty si byl vždy takový namyšlený člověk. Ono to je dost o výchově a tu si moc neměl. Takže není to tak ani o řezání rodičů, ale o nějaké pokoře a respektu k lidem což tys nikdy nějak neměl, ale neboj nejsi sám.

Dost by mě zajímalo, kde berete ty letopočty, kde komu kolik je :). Ono jestli jsem to tam nehodil prostě náhodně, že jo. A nebo jestli si to tam nenastavila dle svého, že jo. Kdo dneska uvádí pravé údaje..

Ale, co se vůbec bavím s takovým člověkem, co nemá pokoru a to je ti něco přes 30. Síla docela.


@strejdafido (03.07.2021 23:34):  Tak nejsou bratři, jako bratři :). Někdo má jednoho otce někdo dva někdo tři atd.

Někdo nemá nic.@JohnCZ (03.07.2021 15:34):  :D Ty vždy vyplnuješ pauzu, aby se neřeklo jedinou znělko, a nebo kecá. Jak nějaká vtipná groteska.@Naginata (03.07.2021 13:32): Dokonce jsem jich udělal víc než tvrdí Memphis, ale nemám k nim přístup, takže nechápu, jak je možné to, co se tu píše, ale koukám, že je možné vše, takže ano 20-30 účtů třeba i 100, když se to tak vezme. Dožití tak 1001 let.@special_plan (03.07.2021 12:58): Takový post neexistuje :) , protože jak už jsem zminoval účty byli, kdy si vytvořeny rodině a přibuzenstvu a bylo to už zdůvodněno. Takže stop paranoie ;)
tak jsem zase prosral loajalitu, za to může stěhování, ach jo. No a ještě prošvihnu tuhle super kauzu :-)
@Charllize (03.07.2021 15:52): Ó, děkuji, že si přispěchal právě včas, abys mě veřejně umravnil a morálně to tady zachránil, ty hrdino. Doufám, že máš ze svého příspěvku stejně dobrý pocit jako já z toho mého.
Ešte, by som dodal, že fildas memphisovi férovo navrhol, nech mu dá Memphis svoje telefónne číslo, na ktoré mu s jeho "priateľkou" zavolajú, aby sa im mohol Memphis ospravedlniť. Okrem toho, v celej žiadosti využíval výsmešný tón a tváril sa, že memphis je ten "blbý".To je naozaj krásny postup ak od niekoho niečo chcem.
Ale zhrňme si to:

- 10 účtov, ktoré sa v krátkom časovom slede prihlásili pred 101 dňami počas lockdownu z Fildasovej IP na DH.
- Priateľka, ktorá rada píše aj v mužskom rode. A tvári sa, že s Fildasom sa nepoznajú a aj tak komunikujú.
- 8 Rodinných príslušníkov, ktorým fildas zakladal účty v rozmedzí niekoľko mesiacov (lebo založiť si účet na DH je náročný proces vhodný pre kvantového fyzika)
- Fildas musel zakladať priateľke účet, keď mala nejakých 14-15, keďže to bolo vyše pred 7 rokmi a ona je vraj "študentkou vysokej školy" a fildas vraj mal medzitým nejakú inú bývalu, ktorej zakladal účet až potom.
Čo ma vedie k tomu, že stále nevieme aké mysteriózne negatívne skúsenosti mali s nejakým tajomným VIP. Nehovoriac o tom, že ak boli nejaké negatívne skúsenosti, prečo to Fildas vtedy neriešil s Memphisom alebo s tým VIP?

A v listovaní týchto nelogickostí a hlúpostí by sa dalo pokračovať...
A je to venku...  Naginata na to kapnul, nema cenu uz tu hru hrat dal. Ja jsem Fildas a ty ostatni ucty jsem taky ja. Prosim za odpusteni, uz se to nestane :(
Super kauza dnes, díky za ni. Myslím, že problém by mohl být v tom, že Fildasovi sourozenci jsou zároveň i ty jeho partnerky a jsou to asi fluidní transgendeři, kteří mají nárok na to, aby mluvili jednou v ženském a jindy v mužském rodě. :D

Když to vezmu vážně, tak argumentace admin týmu je dle mého neprůstřelná, ban oprávněný. Pravidla jsou v tomto napsány jasně, Fildas hned v prvním příspěvku přiznal, že účty založil on.

Nejvíc vtipná je rétorika Fildase, točí se tu na slovech jako je "soud" a "argument", ale sám žádný argument nepřinesl. Už jen obrana typu "dokaž mi, že..." je tak nějak lidsky nedůvěryhodná.

Fildasi, nikdo není zvědavý na tvoji random pichnu, nebo sestřenku (což může být pro tebe jedno a to samé), která by někomu v telefonu ex post potvrdila tvůj smyšlený příběh. Tomu se neříká argument. :)
@FildasCZ (03.07.2021 12:47): Nehnevaj sa, ale z tých zmätočných slohov, ktoré si sem dnes zavesil, si môže nezainteresovaný užívateľ, ktorý vôbec netuší, čo sa vlastne stalo (ako napríklad ja), vyvodiť iba jeden záver. Buď ti práve predpísali nejaké psychofarmaká, alebo si ich po dlhodobejšom užívaní vysadil.

Ak sa ti stala krivda a chceš ostatných presvedčiť, že máš pravdu, takto to asi nepôjde. A toto neber ako útok, je to len vyjadrenie názoru.
@JohnCZ (03.07.2021 12:42): Jo a můžeš mi říct, proč bych to dělal mám ti snad poslat společnou fotku ? Ok dej mi fb pošlu ti společnou fotku :D. Jenže opět nic, jako u Memphise, kdy jsem mu psal i partnerka a místo čísla nic. Ostatní tu partnery mohou mít, ale já ne. Diskriminace... Fakt..

A třeba, co bych z toho měl ? Kde bych na to bral čas ? Já hraji hry partnerka taky začátek konec. Místo, abych už byl pryč, a nebo slyšel rozumné řešení či argument nevidím absolutně nic jen výmysly :) a paranoi.

A když jsem nabídl řešení to se ignoruje. Tohle je typické u tohohle národa.
@Red (03.07.2021 11:14): To je irelevantní :), protože jsem tu jen já a partnerka, kterou tu blokli. Ovšem jsem rád, že se tu bavíte. A vytvářite domněnky :). Čekal jsem víc profesionality a nějakou omluvu a ne ještě hanění ve VIP salonku :).

Kdybys taky nekecal Sherlocku :) za prvé, jako partneři jsme i oba doma :) . A opravdu nevím či si nevybavuji, že bychom se přihlašovali po sobě, ale i to se můžeš stát na pc je to přehlednější, jak na mobilu. Pokud si pamatuji byla tam vždy nějaká pauza. Pokud odepisovala partnerka z mobilu je to možné. Protože bud jsem hrál já, a nebo ona.


@Jumas (03.07.2021 11:19): Co, kdybys přestal lhát ? Ono, když člověk se pohybuje po celé ČR, tak to není jedna IP, a jak už jsem psal ten Váš nesmysl, jak se aktivují všechny neaktivní účty z ničeho nic je docela na blázinec :)

On člověk je momentálně 400km daleko, ale má stejnou IP adressu ahaa,,, Tak tu o karkulce.

A nemluva o tom ignoranství toho, když jsem tu nabízel, že moje partnerka nemá problém se prokázat :) po telefonu.

A to nemluvím o té paranoie, že si tu někdo myslí, že jsem konvice..
@Jumas (03.07.2021 10:38): Tys to nepochopil je 12,12 a řeším to asi už tak dva týdny a slušně a nemám asi už sílu. Je to, jako házet hrách o skálu. Pokud máš zájem se zajímat, tak se zamysli nad tím, proč lidé chtějí po někom zakládat účty. A proč myslíš, že ty účty jsou pak neaktivní.

Je to asi, jako když babička chce založit fb a není tam, ha, to je překvapení vid :)

Děda chce email ze kterého ročně pošle 5 zpráv třeba.

Bratři chtějí účet, protože je to zajímalo Ha a už je to nezajímá. Byl to můj nápad. Ono asi logicky, logicky ! Stačí používat logiku věci. A ne mě tu napadat a házet kamenem.


Kdyby tu lidé nebyli paranoidní z dob konvice, tak by jim došlo, že kdyby chyby, a bylo to vyloženě moje účty a ne někoho jiného, tak tu dělám peklo, a nebo mínuskuji apd. Jenže ono se nic takového neděje, že :)

Aha já o ip adrese nic nevím, ale nedokážeš vysvětlit, proč mě Memphis obvinuje z nesmyslu, který nechápu, kde se vzal ... Jako, že za xy let se v jeden moment přihlásili všechny účty.

A nechceš mi vysvětlit i to, proč mi někdo haknul účet na originu, který byl 15 místný ? A origin místo blokace účtu mi resetoval heslo a napsal mi to ? Co myslíš ?

Děkuji pěkně :)

Jsem strašný padouch no, že jsem před lety založil účty lidem, co jsem znal a do ted byli neaktivni a najednou se všichni v jeden den aktivují :D. Sorry, ale tohle je fakt moc i na mě. partnerka tu diskutuje snad od minulého roku, nebo od kdy :) zase jí úplně nesleduji pokaždé. I když na ní reaguji. A jak jsem psal tady všem není problém autorizovat mojí partnerku. :). Jenže ono raději to chcete zamést pod koberec, protože víte, že mám pravda.

@Charllize (03.07.2021 11:24): Já je tehdy založil, ale nechápu, proč tady tvrdí takové nesmysl, že jsem v jeden den zaktivoval všechny účty ? Jako opravdu, jak kdy a proč nechápu. Jsem tu momentálně jen já a moje bloklá partnerka :).

Nerozumím tomu a nikdo nechce se mou mluvit nikoho to nezajímá. Vlastně si vymýšlím, i když nabízím možnosti, jak docílit k pravdě :), že je chyba jinde.

Jak je tohle možné netuším, ale vím, že často někdo někomu hakne účet atd., ale hromadné přihlášení ?

Nestačilo napsat můžeš napsat hmatatelný důkaz, že ona nejsi ty, ale ona ? Nebo něco takového ? A né tady takhle po mě házet ? Psal jsem dejte mi telefon někoho tady jeden telefon omluva a jedeme dál a budu dělat, že se to nestalo.
@musa (03.07.2021 10:29): To nevím, kde bereš, co píšeš :). Máš hmatatelný důkaz ? Nemáš u soudy neobstojíš :), protože jsem tu jen já a momentálně přítelkyně v práci. A nabídl jsem fér řešení a Vy jste to do ted ignorovali, ale bavíte se tím :), jak zajímavé.

A po x158 píšu, že nechápu, kde berete ten nesmysl, že se přihlásilo po 10 letech všechny účty, co jsem založil. To je prostě sprosté obvinění. A ano zakládal jsem to rodina a známí, tehdy :),. To, že to ty to necheš akceptovat není můj problém přeci. To, že něco ti přijde jinak neznamená, že je to nenormální. Když někdo je na kluky, tak je špatnej ? Takhle ty píšeš :)@ZephyrCZ (03.07.2021 10:33): Partnerka mu napsala email do ted ignor :). Napsal jsem mu at pošle číslo, že mu osobně zavolá :) nemá zájem. Tak, co je tohle za jednání ? Tak on mi blokne partnerku. Jako myslíš, že mám ženský hlas, a nebo mu pustím nějaký automat ? Nebo netuším ? Partnerka se mu představí autorizace proběhne on se omluví odblokuje případ vyřešen.

A pokud se někdo hromodně přihlásil, tak to fakt neovlivním. Tomuhle já fakt nerozumím. Já mám svůj účet partnerka taky, ale píšu tu dneska asi po 8x.

Tak, jako fb, tak jako steam, když se přihlásím odjinud se mě zeptá, zda jsem já ja, a nebo zda jsem si vědom apd.

Nedávno mi origin napsal, že mi někdo haknul hesli a museli ho resetova a jak ? Moje heslo na originu je asi 15 místné.

Jak píšu nabídl jsem mu řešení poprvé ignor nic, partnerka psala nic po druhé nic a ted po třetí a ještě jsem terčem, že vlastně jsem si vymyslel partnerku, jako vážně ? To mám dokazovat ještě, že mám ženskou ?

Jako tenkrát tomu šaškovi, že mám steam účet, kde mám 2000 her ? A nebo, že jsem si koupil nějakou origu hru, protože mi nevěřil ted nevím jeho jmeno. Tohle je prostě křivda.
Po nedávnem dohrání Detroit: Become Human mám tendenci za tím vším vidět Androidy. :)
@JohnCZ (03.07.2021 10:45): Jo ? Tak mi dokaž :), že kecám. Takové kecaly mám strašně rád. Ono to to chce nejdřív důkazy. A já mám nejen důkazy, ale i argumenty. Tak nebud ovce ;), která háže kamenem. A hlavně nejsem paranoik. Vím, kdo jsem já a kdo je má partnerka :).

A jestli si takový srabotka, tak mi dej číslo a večer ti s mladou zavoláme :). To, že tady je nějaký špatný systém. Za to já fakt nemohu. A takový špatný systém má leckdo i veleslavný t-mobile, a nebo amazon atd.

Ovšem, co já tu budu argumentovat. Jen sis hodil kamenem. :). Takové já mám v paži.


@Steve (03.07.2021 09:31): Ok zkusím všem odpovědět :). Není porušení založení účtů, ale mít stejné účty to znamená dualita :). A pokud je to problém, tak proč tu není nastaveno jeho zabezpečení, jako jinde ? Nebo ověření ? To je, jako moje vina. ? Ano v té době to bylo hodně populární a založil jsem to v té době, ale sorry je to hodně let a nedokážu říct jestli to bylo v řádech dnů měsíců.

Mohu s 100% říct, ale že mám 8 bratrů 2 bratránky 1 sestřenku :). A bydleli jsem v obřím rodinném domě :).

A nějak jsme nic neřešili. Ano každý máme své "úchylky" :). A vzhledem k tomu, že jsme měli nemilou zkušenost s jedním VIP členem, tak jsme zvolili jinou komunikaci.

Ano skoro jsem nedýchal.@Tainaru (03.07.2021 09:53):  Ano je to tak. Bydleli jsme na vesnici a je to už hodně let dozadu, ale stále jsem rodinu navštěvoval. A je to tam takhle dodnes. Pokud někdo něco stahuje, tak člověk musí čekat a nebo si koupit prémium účet.

A o tom já tady mluvím. Nemám potřebu si tu nic vymýšlet. Nevím, co bych z toho měl.

@jvempire (03.07.2021 10:13): Tady jde o to, že jsem to založil před lety a založil jsem mamce, bratrům apd :), kdo se zajímal o hry. Byt někteří krátce na to už se tomu pak nedostali k DH, ale třeba tu a tam si něco zahráli. Byl doma xbox, ps, pc, atd.

A letos se partnerka rozhodla diskutovat pod účtem, co jsem jí založil :), ale bavíme se tady, tak trochu jinak :).@musa (03.07.2021 10:29): Já jsem to vysvětloval :) a je to holý nesmysl. Nevím, kde se tenhle nesmysl. Vzal účty jsem založil, kdy si ! Ale používám jen svůj a partnerka svůj snad minulý rok a letos. Nechápu, co je na tom k nepochopení. Dokonce jsem nabízel i realné důkazy, ale Vy to chcete zamést pod koberec :) !!!

Jak bych se asi dostal k účtům, ke kterým proboha nemám hesla a ani emaily ? :) evidenci si nevedu. Pokud sám dotyčný mě nepožádá. A jak sám přiznáváš účty byly neaktivní :D. I partnerka nechápe, o co Vám jde.

Nemá problém s kýmkoliv mluvit.
@Charllize (03.07.2021 10:52): Ta představa, že žije se svými bývalými a současnými přítelkyněmi, kamarády a příbuznými a nutí je přihlašovat se po sobě na DH je teda víc znepokojující.
@Charllize (03.07.2021 10:52): To se zeptej jeho. Terezzka, nebo jak se ten uživatel původně jmenoval (aktuálně Mesiáš z pouště), si zakládá mulťáky neustále, ale s jinou IP. A to i v době, kdy ten předchozí ani nemá zablokovaný a občas si odpoví na své dotazy sám :)
@ZephyrCZ (03.07.2021 10:56): Taky mi to přijde vtipné, ale docela to fungovalo. Dotyčný se vždy nějak přiznal k pochybení a na nějakou dobu to ustalo :D Jestli jsem to pochopil správně, tak šlo o nějaký o erotický obsah :)
@Tainaru (03.07.2021 10:51): Představa, že mi zabuší na dveře správkyně baráku s tím, že jestli jsem to já, kdo tu stahuje teď ten warez, tak ať toho okamžitě nechám, my přijde šílená. Šíleně vtipná.... :D
Hmm, a proč by to vsechno dělal? Proč by si zakládal deset účtu? K čemu? Je blázen? 
Zadne benefity z toho neplynou.
@ZephyrCZ (03.07.2021 10:33): Inu, v posledních letech už jenom rozesílá e-maily těm, kteří jsou v podezření, ale předtím to tak opravdu bylo :D
Jak ten systém u nás funguje, opravdu nevím, ale asi to má něco společného s tím, že provider má jenom omezené pravomoci a z rozvodné skříně na půdě si to pak zase přebírá jiná parta. Během minulého roku jsme navíc dělali rekonstrukci střechy a od té doby je to zase nějak jinak, takže v tom máme akorát tak guláš :)
@FildasCZ (03.07.2021 07:25): Když už to řešíš takhle veřejně, tak by sis nejdříve měl zjistit, jak IP adresa funguje. Je úplně jedno, kdy jsi komu zakládal účet a pořád nedokážu pochopit, k čemu by tvé rodině bylo deset účtů, když by se na ně mohli přihlásit jen u tebe. Jakmile se uživatel přihlásí jinde (na jiném připojení), IP adresa se změní. S tvojí IP je spojeno 11 účtů. Dejme tomu, že máš tak početnou rodinu či tolik kamarádů, kteří musí být nutně registrováni na DH, i když po dosažení zhruba 100 bodů devět z nich přestalo být aktivních. Poslední přihlášení má všech devět účtů před 100 dny, a to pár sekund po sobě. Takže se k tobě všichni registrovaní ten den sjeli a postupně se přihlásili? Promiň, ale tohle mi přijde jako sci-fi.

A stejné je to s přítelkyní. Také se přihlásila se všemi těmi účty před 100 dny, jen u ní pak proběhla i další přihlášení. Také většinou chvilku po tobě a zase nechápu, že ty se na něco zeptáš v diskuzi, přítelkyně se u tebe chvilku potom přihlásí a odpoví ti, někdy i v mužském rodu. Proč na DH? Proč ses jí nezeptal v reálu? Nebo spolu nemluvíte?

Tohle jsou pro tým jasné důkazy pro duplicitní účty a ostatní se nemusíte bát. Kdyby nastala situace, kterou jste popsali se stejnou IP v činžácích či firmách, tak určitě nenastane to, že byste se všichni přihlásili ve stejnou chvíli, a to opakovaně.

EDIT: musa byl rychlejší :)