Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

< >
@Moryart (25.05.2020 12:27): Z popisu achievementu: "Pro zdárné plnění achievementu je vyžadováno dočasně vypnuté trvalé přihlášení, započítává se pouze manuální přihlášení každou hodinu."
Dával jsem bez spánkovej maraton a řekl jsem si, že rovnou můžu udělat ten achievement. No, tak se pravidelně loguju a odhlašuju (opera), ale potom co jsem navštívil stránku na druhým prohlížeči (chrome) kde jsem automaticky přihlášen se mi celý postup vynuloval. ¯_(ツ)_/¯
Nevím, jestli se to dá ošetřit přímo dh vývojáři, ale dost mě irituje, že na telefonech v osobním profilu nejde scrollovat na sekci preference žánrů (tam, kde je graf). Chápu, proč tolik tak je, ale kdyby to šlo zprovoznit kolem toho grafu, bylo by to top.
Pokusil jsem se editovat existující hru pod Správou databáze (kam jsem se překliknul přímo z profilu hry).

Vyskočilo na mně:

"Upravit hru
Hra prozatím nebyla zmigrována na nové platformy, nelze ji proto dočasně upravovat (více informací naleznete v článku)."

Android /Chrome

(editaci jsem nakonec provedl z desktopu - Tomb Raider: The Lost Artifact)
Pri otevreni dvou rozpracovanych konceptu her v ruznych tabech se po vraceni se k prvnimu otevrenemu ukaze druhy pri prechodu na dalsi krok. Tipuju, ze je mozne tedy mit jednu otevrenou editaci profilu hry. Asi je to zname, ale po delsi pauze v pridavani me to zaskocilo a omylem jsem pak submitnul profil bez popisu (coz uz se resi editaci).
když se prokliknu na nepřečtený komentář z odkazu v diskuzi, po refreshi na hlavní stránku jej mám stále nepřečtený. nějaká možnost to ošetřit?

edit: ještě bych teda dodal, že komentář můžu klidně opluskovat a stejně jej stále vidím jako "nepřečtený"
Všiml jsem si zajímavého chování vyhledávače - když dám vyhledat "ape escape", vyhledá mi to ty samé hry jako jen "escape". Předpokládám, že to je kvůli tomu, že první slovo je součást druhého a nevím, jestli to má kvůli jedné hře smysl upravovat, ale stejně na to upozorňuju.
@ripper (01.04.2020 19:22): Hra by bez vyplněného vývojáře vůbec neměla vůbec jít přidat, takže chyba tam sice je, ale ne jen v zarovnání :) Vzhledem k tomu, že tam měl být vývojář S'Games, tak se hádám opakuje chyba s apostrofem v názvech vývojářů, co už se kdysi řešila.
Projížděl jsem pár uživatelských profilů kvůli inspiraci do výzvy a narazil jsem na Erua, který má hry ve spoileru. Na tyhle linky ale nejde kliknout, jen zavřou spoiler.
Banner odkazující na Humble Store se v případě smazání nebo změny odkazu neaktualizuje. Viz třeba Super Smash Bros. Ultimate, kde i po smazání zůstal, nebo Dead Island, kde i přes přidání nového odkazu na Definitive Edition banner stále odkazuje na nefunkční GOTY Edition.
Neviem, či sa s tým stretli aj iní, ale strašne sa mi spomalilo vyhľadávanie hier, ak chcem do akéhokoľvek príspevku cez tlačítko "hra" vyhľadať hru - niekedy to dokonca len vyhľadáva a neskončí to. Pomáha len refresh, niekedy viacnásobný. Používam Firefox 72.
Nevím, jestli dělám něco blbě, ale když si dám podrobnější statistiky vlastních komentářů (abych viděl obdržená/udělená pluska a minuska), tak u všech uživatelů vidím, že jsem obdržel 0. Vidím tedy pouze moje rozdané hodnocení. Asi bug?
Hra Welcome to the Game II má za poslední týden 402x návštěv profilu, ale v tabulce nejnavštěvovanějších her za posledních 7 dní není. Tam jsou pro to nějaká kritéria nebo je to jen buglé?

EDIT. Jo aha už chápu, ono to celé nějak počítá jinak :D nejspíš jedna statistika bere počty návštěv od pondělí od 0:00 a ta druhá sedm dní nazpět :D
Podobné problémy vídám na DH několik týdnů zpět, vlastně už před updatem (který některé z nich měl údajně opravit). Hlavně při přidávání linku hry do příspěvku trvá věky, to její vyhledávání.
@Crash (04.01.2020 12:37): Také se mi to stalo. Myslela jsem že je chyba v připojení, ale vše ostatní šlo. Ohledně toho zadávání odkazu na hru.. to se mi stávalo i loni. Nehlásila jsem to, protože jsem to považovala za chybu z mé strany..
Mám pocit, že od nového roku se mi různé akce na DH nějak zasekávají. Zhruba před půl hodinou mi DH nešlo pár minut načíst vůbec, přitom jiné weby v pohodě. Několikrát se mi nespustilo vyhledávání hry při zadávání odkazu na hru do diskuze, poté co jsem začal do toho pole psát první písmena, několikrát se mi po kliknutí na plusko, plusko nepřidalo, musel jsem reloadnout a pak to šlo. Tak nevím, jestli je problém u mě, nebo se s tím potýká také někdo jiný.
Ale ať to není dvousečné. V některých situací by mohlo stát za to hodnotit hru, i když (třeba ještě) nevyšla. Takhle by se třeba nedala vůbec hodnotit Warcraft Adventures, protože byla ještě před vydáním zrušena.
@Karasman (25.12.2019 22:21): Také mi to nejde. Už před pár dny se načítaly starší články v blogu dost pomalu, ale časem se načetly až na tenhle jediný. Myslela jsem si, že je to jen nějaká dočasná chybu serveru, že to zkusím později (navíc to i psalo něco ve smyslu, že DH momentálně nemůže zpracovat můj požadavek).
Zpráva o ačívu se mi nechce označit za přečtenou a pořád mi visí nahoře.
A není to záměrná "novinka"? :-)

možná je to tak lepší, ono je to svazující, když vím, že mi někdo dal těch plusek hodně
V podrobnějších statistikách komentářů vidím jen udělená a nikoliv obdržená hodnocení.

P. S. Ty udělené se ale, zdá se, alespoň započítávají v pohodě - testováno na Bodkinovi. :)

A nadto hle, už to tu bylo. Má nepozornost. ;)
Naozaj by ste nemali nastavovať stránku cez prehliadač, naozaj ma ta šírka rozčuľuje.
Mám stejný problém jako raisen. Nedávno jsem si zas chtěl nahonit ego a pokochat se, kteří uživatelé mi dali kolik plusů/mínusů, ale vidím jen mnou udělená hodnocení.
@Memphis (10.12.2019 21:00): Aha, když jsem přešel do https://www.databaze-her.cz/uzivatele/ripper/sledovane/ a klikl na "Vše přečteno", tak se problém vyřešil. Ale přitom mi v horní liště nesvítila žárovička s žádným novým sledovaným záznamem. A už nějakou dobu jsem si všímal, že u některých her byly některé odkazy permanentně podbarvené na oranžovo (jako by byly nové). Někde se zřejmě něco kouslo. Ale to tlačítko to vyřešilo, takže spokojenost. Dík.
@ripper (09.12.2019 22:20): Tak beru zpět, ta nápověda je ve sloupci vpravo. Akorát to nijak nezabliká nebo jinak se nezvýrazní, takže to tlačítko prostě působí mrtvé. A vlastně ani nevím co by mělo dělat, protože to vypadá, že nápověda je zobrazena vždy. Kdyby se vysvítila po stisknutí otazníku, tak by to dávalo smysl.
Když upravuji hru a kliknu například na "Forma", tak vedle seznamu forem je modrý otazník, který by měl vyhodit nápovědu. Ať klikám kolikrát chci, nápověda se nezobrazuje. Firefox 70, Fedora 31.

Diskutující (15)