Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

« Novější Starší »
Dostal jsem dnes 2 pluska ke komentáři u Need for Speed 1, dohromady jich mám 20, ale nepřišla mi zpráva a body za opakovanou zkoušku ohněm, o body mi nejde, jde o princip :) někde něco neseplo asi, tak aby se vědělo ;)
Děje se to jen mě, nebo DH šíleně pomalu reaguje? U některých her hrozně dlouho trvá, aby se otevřela a když píšu pod vícero věcí, tak až při třetím rychlém komentu uvidím můj první.
V seznamu vývojářů se nesprávně ukazuje počet her pro jednotlivé vývojáře. Například (pouze jeden z řady případů) 2x2 Games mají na DH 3 hry, v přehledovém seznamu je uvedeno, že mají pouze jednu. Nebo se to špatně ukazuje pouze mě?
Poslední dobou se mi stává, že když rozkliknu hru která nemám žádné hodnocení od uživatelů stejně v kolonce hodnocení svítí hodnocení (např. 80%)
@Memphis (08.01.2019 22:07): Sice to není chyba řazení příspěvků, ale chyba řazení her v profilu, která přetrvává už od konzolového updatu, ale stejně ji zmíním. Když si v profilu seřadím hry podle jiného, než mnou určeného řazení v nastavení, tak se při kliknutí na políčko "Následující" nebo výběru stránky z rozbalovacího seznamu toto nové řazení resetuje na to původní. Funguje jen "Zobrazit další hry". V klasickém žebříčku to je bez problému.

Jo a taky jen v profilovém žebříčku zobrazuje hra Žhavé léto 3 ½, jako Žhavé léto 3 ½, což je určitě způsobeno tou polovinou a ten problém bude jistě i u dalších her s nestandardními znaky.

Jinak to Žhavé léto tady. V diskuzi to funguje.
Bug s chybným řazením příspěvků v diskuzi (@Eru (04.01.2019 19:47)) by měl být opraven, pokud byste narazili na nějaké nové nesrovnalosti v řazení, dejte vědět, díky.
@Kwoky (23.12.2018 08:32): Ano, to jsem se přihlásila na notebooku, takže by to odpovídalo. Kdybych to věděla dopředu, tak se hlásím jen přes jedno zařízení. No, příště už to budu vědět. Tak děkuji za reakci :)
Tak achievement Nepřítel spánku asi nikdy nesplním. Poprvé se mi to nepodařilo, když jsem se po osmé hodině ručně přihlásila a když jsem se chtěla přihlásit po deváté hodině ráno, tak už byl vynulovaný. Řekla jsem si, že jsem asi zapomněla, i když mi to bylo divné. Nyní jsem se pokusila znovu a opět nic. Když jsem se přihlásila ručně po osmé, tak už byl zase vynulovaný. Už mi to leze krkem a nebaví mě to vzhledem k tomu, že nejhorší část mám vždy za sebou a pak se najednou něco stane a vynuluje se to.
@miCHALupka (17.12.2018 08:09): Stardew Valley už by mělo dorazit, u Eragona mám záznam že už ti byl přičten 2017-12-20 15:17:55 - pravděpodobně tedy někdo plus odstranil a teď získal těch 10 plusek znova.
nainstaloal sem hru ale nejde spustit
hlasi to
aplikaci (0x0000142) se nepodarilo spustit.
zkusil sem prinstalovat ale nic to nepomaha.
Nedostal jsem opakované achievmenty za komentáře u Eragona +10 a u Stardew Valley +20. Hodnocení, které to zaokrouhlilo, jsem dostal cca před 2 hodinami u obou her.
Vypadá to, že mi DH občas připočítává dva body za denní přihlášení místo jednoho. Děje se vám to taky?
odkaz
Všiml jsem si, že v mobilním Chromu je menu tlačítku DH posunuto mimo obraz a musím posunovat obrazovku, dřív to tak nebylo
Je to jenom u mě ?
Nějak mi přestalo chodit do pošty oznámení o opakovaném splnění achievementů, děje se to i ostatním?
@Fritol (18.11.2018 13:35): Klid. Pouze jsem nabídl okamžitý fix, který nevyžaduje zásahy do kódu DH, zvlášť když tohle je jen výjimka a her s Æ v názvu o moc víc nebude (jestli vůbec).
@Drekt (18.11.2018 13:28): Proč by nehledal? Že tě ta hra nezajímá neznamená, že nezajímá nikoho. Nejsi tu sám jestli sis nevšiml ještě. Čínské znaky? Proč? Pokud nějaká hra vyšla jen v asii, tak přidáváme název v latině.

A nevidím důvod, proč bych tam měl psát "Aeon" když to znamená/vyslovuje se jinak než "Æon". CSFD to umí, moby též, wiki též... proč by to neměla umět DH? Vše, co chci je, aby Memphis přidal ke znaku Æ alternativu "Ae", což je práce na 10 sekund.

Opravdu nechápu tvůj zbytečný příspěvek. Jestli tě furt žere ten cover u Mother, tak mi to napiš do PM a nespamuj tady zbytečně kravinama.
@rikuhahl (07.10.2018 19:28): Není to o váženém průměru, ale o tom, že každé z těch dvou políček používá jiný systém počítání (předpokládám že jedno je vážené a jedno není), místo toho, aby se obě počítaly stejně.
@rikuhahl (07.10.2018 19:28): Počkej, ale to je vážně nějaký divný, přece, když je tam 7 hodnocení pro PC a nikdo nehodnotil dvakrát na různých platformách, tak by ty dvě čísla měla být stejná, ne?
@Can (25.09.2018 20:10): Anebo upravit výpočet. Každopádně i u nepřestupného roku se ti každý rok ukáže den předem, protože každé výročí je za 366 dní.
Na profilu mi dnes píše u datumu registrace 9 let 0 dní i když datum registrace je až 27.9. Předpokládám, že je to nastavený na 365 dnů a dva přestupné roky den vynechvájí? Je to blbost, ale trochu mě to zarazilo :)
@samorost (19.09.2018 10:15): Přednastavit vlastní preference nejde, pokud vím. Souhlasím s tebou, u osobních štítků není potřeba odfiltrovávat šedé hry. Admini mají v plánu štítky předělávat, tak snad zahrnou i tento problém.
@Psyx (18.09.2018 00:36): Bingo! V tom to bylo, tuto volbu mě tedy vůbec nenapadlo zkoumat. Díky moc, obrovsky jsi mi pomohl. :c) Jen tedy přidám ještě dotaz - mohu si tuto volbu nějak přenastavit pro můj profil jako defaultní? Přeci jen, když hledám hry se stejným štítkem, chci ve výsledku opravdu zobrazit všechny hry se stejným štítkem. Nějaký již přednastavený filtr je pro mě nežádoucí, osobně si myslím, že filtrovat by se mělo vždy až posléze, tedy z celkové množiny.
@samorost (17.09.2018 11:50): Z profilu hry štítek vyhledá pouze tituly s barevným hodnocením. Musí se obnovit seznam se zaškrtnutím, že nezáleží na množství hodnocení. Nebo to dělá jinou neplechu?
Já připomenu jednu dlouhodobě nefunkční věc, týkající se současných soukromých štítků. Když chci vyhledat všechny mé hry s patřičným štítkem a vyhledávání provádím kliknutím na onen štítek v přehledu vlastněných her, funguje vše na jedničku. Jakmile ale vyhledávám přímo v profilu konkrétní hry v chlívečku „Mé štítky” přes volbu „Hry s tímto štítkem”, dělá si to, co chce. Jednou to nenajde nic, jindy třeba jen několik her z celkového počtu opatřeného oním štítkem. Netuším, v čem je problém, každopádně tato funkce nefunguje korektně. Pokud by se na to někdo podíval, byl bych moc rád. Díky.
@Crash (16.09.2018 18:56): To už jsem hlásil někdy po konzolovém updatu. Nicméně provizorně se to dá obejít kliknutím na "Zobrazit další hry" na konci seznamu. Tímhle způsobem se to nastavené řazení nerozhází.
Když si zobrazím svojí vlastní knihovnu her v podobě seznamu (je celkem jedno jestli "všechny" nebo "hodnocené" nebo "chci si zahrát" atd.) a změním defaultní řazení toho seznamu např. podle názvu, zobrazí se mi prvních padesát her dle vybraného řazení, až potud je to v pořádku. Jakmile ale kliknu na "Následující", přepne se řazení zase do defaultního stavu, takže druhá padesátka výpisu ukazuje úplně něco jiného, než jsem chtěl. Chyba se týká jen knihovny, ve výpise her databáze to funguje dobře.
Databáze her mi zatím výhradně na domácím PC (Win10, Chrome) dělá čerstvě divnou chybu.

Když nejsem přihlášený, otevře se na poprvé normálně vč.všeho. Když se přihlásím, načte se jen horní panel a zbytek se sám nikdy nenačte. Pomůže pouze, pokud dám enter do vyhledávacího řádku - pak se donačte i zbytek. Refresh jako takový nepomůže - načte se to znova jen po horní panel:(.
Vyhledávání her asi nefunguje jak by mělo. Když si chci najít například 3DS hry z roku 2018, tak mi to nenajde hry, které vyšly jiný rok na jinou platformu. Třeba Captain Toad: Treasure Tracker, který na 3DS vychází letos to nenajde, protože to vyšlo roku 2014 na Wii U, tím padem to vyhledáváni počítá jako 3DS hry roku 2014.

Bug nebo se s tím nepočítalo a vyhledávač to prostě neumí?
Mám naprostou maličkost, resp. dotaz. V seznamu achievementů jsem kdysi poprvé splnil Ohnivou koupel za koment k Planescapu. Leč mi přišlo oznámení, že se tak stalo za koment u Technomage (kde žádný od nikoho není). Eviduje to DH správně a chyba je jen ve zprávě?
@Fritol (08.07.2018 10:12): Tak to nevím, to bude muset zkontrolovat admin. Pokud není chyba ve vzorci tak mě jedině napadá, že tam zbylo nějaké hodnocení zabanovaného uživatele, ale to tak nijak nezkontroluju.

edit: OK, dal jsem tomu za sebe 75%, přepočítalo se to podle mojí váhy a když jsem hodnocení odebral, tak to už tak zůstalo. Hádám, že někdo udělal totéž s nižším hodnocením. Takže to vypadá na bug, protože se hodnocení aktualizuje jen po zadání hodnocení, ale už ne při jeho odebrání. Myslím, že je tam i nějaká aktualizace jednou za 24 hodin, takže se to možná spraví samo.
Dnes jsem splnil achievment "mistr přidavač" (mám 101 ze 100 přidaných her v kolonce), ale achievment jsem nedostal.
Prosím o opravu chyby.
@leebigh (25.06.2018 23:00): Jj měl jsem ten samý problém a radši jsem ten banner odebral. Není to asi nic kritického, ale Raptr je v podstatě v predsmrtnem stavu, už loni psali, že služba bude končit, sice stále monitoring her funguje, ale asi se o to nikdo nestará. V posledních dnech mě na Raptru začali denně sledovat několik podezřelých lidi a všichni měli v profilu podezřelé odkazy, což je asi i důvod, proč to Google začal blokovat.
Není to jistě programová chyba, ale dám to sem ať je to vidět.
Mám v profilu banner na Raptr a Google to hlásí jako nebezpečný web.
Celou DH ne, ale jenom když kliknu na svůj profil.
Je snad Raptr nějaký problematický ? Už ho nepoužívám.

Diskutující (12)