Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Dunemaster (03.02.2023 01:35): dobrý den jedná se o gta san andreas dohrála jsem příběh již tam nemám žádnou misi kromě kamenolomu kamionu a poslíčkovaní ale autosalón kde bych si mohla koupit auto není otevřen já si pamatuji že před 10 lety co sem to hrála tam byl když sem to měla na ps 2 mám na mapě červenej domeček když kněmu přijedu je modrý a vůbec nic neukazuje jak ho otevřít ?
Lars Wingefors je asi fakt génius. Teď čtu že prodal Tomb Raider IP za 600 mega amazonu. Tu stejnou Tomb Raider IP kterou koupil (spolu s desítkama dalších IP a třema studiama) za 300 mega od Squeenixu.
@SOADdave (30.01.2023 14:59): můžu se ještě zeptat teďkon se mi na každém rohu oběvuje borec s bílou mikinou a vždy ke mě příjde něco řekne neumím anglicky takže nevím jen se mi oběví že mohu odpovědět kladně nebo záporně kdo to je co chce ???
@SOADdave (30.01.2023 14:59): už to mám moc děkuju telefon ano leteckou školu vlastně všechny školy mám a už mám zas úkoly drak tam byl ale úkol ne šla jsem tam spatky t spatky asi 5x a objevilo se mi tam červené pole takže to byl asi nějakej bug ve hře děkuju moc za rady
@Katerinka197 (30.01.2023 12:04): Dobře, takže jsi naposledy dělala "dollar" mise (ukradení obrněného vozidla). Jaká byla poslední mise, kterou jsi dělala v kasínu (žlutá ikona draka) ? Dělala jsi úkol, kde vyzvedneš v poušti dva cápky, protože po této misi ti zazvoní telefon a dostaneš nové úkoly v mafiánském kasínu (jiném, než to kde jsi teď dělala úkoly). A ano máš hotovou leteckou školu jak píše Gordon ? Po ní se ti zpřístupní další 4 mise na letišti v poušti. Nejsem si jistý, jestli díky nim nedostáváš mise, já letiště v poušti dělal automaticky.
@SOADdave (30.01.2023 11:02): ano mám splněné mise v kasínu ,naposledy ukradené auto na přepravu peněz, pak sem šla dělat mise na letišti to už mám taky už tam mám jen kasíno žluté kolečko, ale to je jen kasíno žádnej úkol tam není mám tam nějakej modrý, domeček kousek od té benzínky jak tam byli úkoly ale tam se mi neukazuje nic jen se točí modrý domeček, dělala jsem kamenolom ten sem dodělala a ukázal se mi tam dolárek ,domy mám taky koupené všechny
@Katerinka197 (30.01.2023 10:03): Máš dodělané mise v kasínu ? Na mapě je označeno jako žluté kolečko s drakem a popřípadě dodělané i druhé kasíno bílá kostka na mapě. Každopádně ty vedlejší mise jako (autosalón,  kamenolom, kamiony a stíhačka-předpokládám letecká škola + mise na letišti v poušti) nejsou důležité pro hlavní příběh, ale pokud bys chtěla hru dodělat na 100%, tak budeš muset splnit i tyto úkoly.
@Katerinka197 (30.01.2023 10:03): Nemám zkušenosti s GTA, ale Mass Effect: Andromeda také ukazuje splněná procenta hry. Pokud jsi jela jen příběhové mise, je skutečně možný, že máš splněno jen necelých 60%. Pokud tedy chceš mít 100%, budeš si muset dodělat vedlejší mise. Ty se dají předpokládám stejně jako v Andromedě dodělat i po skončení hlavního příběhu. :-)
Ahoj chci se zeptat, hra gta san andreas xbox 360,  dodělala jsem 86 misi už 4 dny reálného času nemám žádnou misi, co mám dělat?! mám tam jen kamenolom kamiony a poslíčkovaní atd ale příběhové mise nemám, mám dohráno 58,89 % hry nemám autosalon nemám stíhačku a další otevřené věci co by měli bejt , není to chyba hry?? jinak jsem použila cheaty  jako létající auta peníze atd , běžné co se dají sehnat na netu ale to by nemělo mít vliv na příběhy nebo ano ?? Moje poslední příběhová mise byla ukrást auto na přepravu peněz takovým vrtulníkem s magnetem , prosím poraďte jak pokračovat! bohužel  muj xbox nejde připojit na internet , děkuji moc
WL je dobrý na sledování slev u her, které se mi zdají dobré a třeba bych si je rád koupil a zahrál :) jednou :D
Mám na steamu ve WL 16 her, dávám tam hry který nechci kupovat, ale nechci zapomenout. Až časem budou v gamepassu/humblu/epicu tak je chci zkusit.
@Fritol (27.01.2023 10:55): No to je smutné zistenie. :(

@Dunemaster (29.01.2023 21:09): Ja mám na steame vo WL 300+ hier, používam to ako taký bookmark ešte nevydaných alebo už vydaných hier, aby som vedel, že existujú a niečím ma zaujali, ale taký ten reálny záujem je u mňa asi len top 60+-, hoci je to stále veľa. Ale je fakt, že pri počte vlastnených hier backlogu, počte dohraných ročne, by som mal wishlist a kupovanie hier ignorovať minimálne 10 najbližších rokov. :D
Jak to mate s wishlisty?

Pozoruju, ze v nich mam napric konzolemi a PC asi 80 polozek, coz je vzhledem k poctu asi 20 dohranych her za rok relativne absurdni. Mel bych spis hrat to, co uz mam a priznat si, ze ten wishlist uz je vazne memu hrani naddimenzovany.

Taky si rikam, zda bych neusetril, kdybych nehledel na slevy a nakupoval az primo kdyz jdu hrat. :)
Otázka hlavne na nintendistov switchistov: Neviete o nejakej arkádovej snowboarding/lyžiarskej hre v štýle playstationovej SSX?

Po tom, ako som momentálne namotaný na mario kart (včera som si kúpil aj expansion pass), čo je asi prvá závodná hra, ktorá ma za posledných 15 rokov bavila, tak som chcel vyskúšať aj nejaké zábavné snežné zjazdy. Nechcem však nič izometrické/topdown s malými postavičkami. Hra nemusí byť ani switch exkluzívna, len aby tam bola.
Tyvole, to je hustý, že to hned vydali, takhle by se odteď měly oznamovat všechny hry!!
81 %

oceňuju, že tam byly klasiky jako Winter, Ski or Die nebo Icy Tower nebo nedejbože Yeti Sports, poslední 2 jmenovaé jsem opravdu nečekal.

Ale holt selhávám v těch novejch hrách, kde jsem to hlavně tipoval. Ale tenhle kvíz se tipuje dost snadno.

Předpokládám, že pro leckteré mohla být výzva Kholat, ale to jsem zrovna náhodou hrál :-)
No, po té Forze si už asi nikdo nemůže stěžovat, že furt nevznikají nextgen hry. Masakr. Jen škoda, že zas není datum vydání.

A Hi-Fi Rush vypadá parádně!!
81 %, takže nic moc. Sekl jsem se u králíčka, jedné staré hry a ještě něčeho na co si nevzpomínám.
Toto mi prišlo ako jeden z tých najľahších bonuswebových kvízov, čo boli.

Váš výsledek: 100 % bodů
Odpovídali jste stejně jako 1,91 % a lépe než 98,09 % ostatních čtenářů.
Legendární skákačku jsem zvažoval do DH Masters. Nakonec kvůli problémům s kompatibilitou nebyla vybraná, ale moc nechybělo.
Váš výsledek: 100 % bodů Odpovídali jste stejně jako 1,80 % a lépe než 98,20 % ostatních čtenářů. Mrazík Skvělý výsledek, vypadá, že máte v oblibě jak sníh tak počítačové hry. Jinak řečeno, umíte se bavit!

Jednoduché.
@Fritol (25.01.2023 11:25): No já pravě tuto otázku nečetl a automaticky jsem za škrtl co ve hře je jelikož jsem viděl curling :D

@S4TW (25.01.2023 12:34): Mario je lehký stačí se podívat, kdo jede před Márie a musí to být jasný

U nás Arkanoid a formule a monitor měl jen černou a zelenou barvu. Samozřejmě na obří diskety..
90%, nedal jsem Mária a to druhé si už nepamatuji (po 2 minutách :D)...
@Strady (25.01.2023 11:18):  Váš výsledek: 90 % bodů Odpovídali jste stejně jako 4,29 % a lépe než 91,20 % ostatních čtenářů.

Yeti 

Ale podívejme, to vůbec není špatné. Vypadá to, že herní průmysl bedlivě sledujete a dobře se v něm orientujete. Budeme neskromně doufat, že je to zčásti i kvůli tomu, že pravidelně sledujete naše stránky. Díky za to, máme vás moc rádi, moc dobře si uvědomujeme, že nebýt vás, museli bychom dělat nějakou „pořádnou“ a mnohem méně zábavnou práci.
@Charllize (18.01.2023 14:35): "(Zaměstnanci chtějí...) zvýšení platů o 10 procent mimo každoroční zvyšování jako kompenzaci inflace" a " zejména zavedení čtyřdenního pracovního týdne". ROFL. Ať žije socialismus a nikdy jinak :D. Tím nepopírám, že v managementu Ubisoftu je "něco" špatně.
Ještě jsem si vzpomněl, že ta myš co vás snědla byla normálně velká a snědla vás jen při kontaktu s ní. Už si nevzpomínám jestli šla zabít. Ta myš byla snad růžová? Tu hru jsem hledal už tolikrát a pořád si na ni nemůžu vzpomenout. Už mě asi nic nenapadá. Je to tak 15 let zpět, možná i více. Myslím, že to byla freeware hra.