Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

« Novější Starší »
Hlavne že väčšina z vás tu ignorovala ako blázni obťažovali vývojárov Ion Fury.
Ja by som sa ani nečudoval, keby to bola pravda, keďže Austrália a Nemecko majú naozaj absolútne dementné zákony ohľadom cenzúry.

@pajmič (21.08.2019 21:33): Trochu slabšia epizóda, snažil sa nadávať na tú hru, ale na to, že bola dodávaná zadarmo k cereáliam to bola slušná hra.

@filozof (22.08.2019 11:30): Presne tak, naše weby majú oveľa profesionálnejšiu úroveň a politických clickbaitov je tam oveľa menej. V zahraničí hrnú žurnalistiku robia aktivisti, ktorí neboli dosť dobrí ani na tú klasickú.
@Jab (22.08.2019 11:19): Tvůj kamarád si myslí, že být placen za svoji práci je známka profesionality. V médiích jako je IGN přitom pracují většinou bloggeři na volný úvazek, zatímco v českých médiích lidé, kteří se herní žurnalistice věnují déle než deset let v kuse. Známé tváře jsou důvod, proč je lidé u nás čtou. Navíc spojuje inteligenci se znalostí angličtiny, jakoby předchozí generace nemluvily lépe jinými jazyky. Celkově bych řekl, že se chová jako hlupák. :-)
@orromis (22.08.2019 09:15): Takže nadáváš na české weby, které ale jenom přejaly zprávu z těch zahraničních. Navíc to cnews ani není herní web. Myslíš že jsi ten pravý na posuzování cizí inteligence? :D
@orromis (22.08.2019 09:15): On na to naskočil hnedle aj sám Vávra. Nicméně to spíše vypadá, že KCD v téhle verzi původně nedostalo certifikaci podle jednoho systému a vzápětí ji obdrželo podle jiného.
Právě jsem objevil druhý díl dle mě asi nejlepší mobilní hry vůbec zvané jednoduše "Logic Games". Je tam tolik miniher, že se to snad nemá šanci ohrát. Skvělý žrout času, něco kde nemusíte klikat jak zběsilí. Asi nejucelenější pakl her, co jsem na google play viděl.
Nechce někdo přidat Darq?

Autor odmítl peníze Epicu s tím, že slíbil vydání na Steamu a zklamal by tak spoustu lidí. nabídl Epicu, že hru bude prodávat i u nich, ale to Epic odmítl. což samozřejmě naprosto vyvrací Sweenyho rétoriku o tom, jak chtějí především pomáhat vývojářům. mezi tím si to na Steamu koupila hromada lidí, kteří tím chtějí vývojáře podpořit, i když neměli původně v plánu si hru kupovat.
@SilentWolf (20.08.2019 06:32): Mne stačilo, že som si pozrel gamescom selection profily hier a trailery na steame, hodil zopár vecí, ktoré ma zaujímajú (všetko indie) do wishlistu a hotovo. A zobralo mi to necelú polhodinku života, takže som s tým ok. :)
Gamescom byl hodně slabý. Čekal jsem třeba info o hrách jako Elden Ring, Ghostwire, nový XCOM, Divinity: Fallen Heroes, Babylon's Fall a mnoho dalších. Já už se na takové věci musím přestat dívat živě.
Je to především exkluzivní hra, která nemá žádnou konkurenci. Narozdíl od GTA, AC či FC není hra ji podobná, další AAA hry oproti ní působí přinejlepším jako karikatury. Klidně ať je Kingdom Come II: Mali Empire. Negativa samozřejmě má, za fatální bych označil absenci autentického dabingu.
@Gordon (19.08.2019 18:58): až mi budou cizí hry nabízet český dějiny, tak to budu porovnávat, takhle to je nejlepší hra z českého středověku a jsem zvědav, kdy to Bethesda, CDProjekt, nebo třeba EA překonaj :D
@rikuhahl (19.08.2019 12:36): Zase bych to tak nepřeceňoval, na české poměry bomba, na světové lehký nadprůměr, setkavám se s názory lidí ze světa, kdy tvrdí že jim to přišlo skvělé a všechno, ale jaksi je to podobné nadšení jako u jednohubky Hellblade: Senuas Sacrifice. Ta hra hlavně působí malým dojmem, ikdyž tak malá zase není.
@Jab (19.08.2019 09:18): PC Xbox game pass bez problémů. Odehrál jsem na něm Metro a zkusil Void a Oriho a žádnej problém.

btw: nechápu jak, ale nabízí mi to 25,90 i podruhý. Už to ale nějak nemám důvod aktivovat. Není tam nic co by mě lákalo. Co jsem chtěl už jsme dohrál.
@Jab (19.08.2019 09:18): Odehrál jsem na tom už dost her a jediný problém jsem měl, když jsem se workaroundem snažil stáhnout hru, co v Evropě ještě nevyšla. Jinak bez problémů.
Huawei P8 Lite... ten Max Payne tam šel, jen jsem ho smázl kvůli místu :-D

Jinak to jsem se přepočítal s tím gamepadem u her z GOGu, nějak to nejede :-D To zas bude prcání s tím...
Tak hoši, dostal jsem spásný nápad. Já mám s sebou i notebook, ale s Intel HD se toho moc hrát nedá. Navíc je něco blbě s netem ,funguje prohlížeč, ale nefunguje mi Steam, Skype apod. A tak jsem dostal spásnou myšlenku vlízt na GOG a nainstaloval jsem Duke Nukem a Shadow Warrior, což jsou kousky, který bych standardně doma asi nehrál. Na to se těším.

Diskutující (11)