Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

« Novější Starší »
@samorost (00:04): To mi je jasné, ale ja nehodnotím jej výzor, športový talent alebo jej znalosti z matematiky, ale niečo, čo je relevantné k hovorenému prejavu, keďže sa jedná prevažne o tituly v anglickom jazyku. Chybička sa môže stať, ale ona tie slová vyslovuje fakt zle, ale ešte s prehnaným afektom, čo niektorí ľudia robia, lebo si myslia, že to je to, čo tomu pomôže, aby to znelo "viac anglicky".
@Timanris (22.02.2019 21:16): nebýt DH tak ani nevím, že něco vyšlo. Z CZ nečtu takřka nic. O tom, že existuje Vortex jsem se dozvěděl díky DH a musím uznat, že klukům nechybí nadšení (hlavně tomu mladýmu uchu) na rozdíl od games.cz (až na ty retro videa).

PS: co se týče leteckých simulátoru, tak novinky obvykle z deníčků vývojářů na jejich fórech + social media + Steam + zahraniční specializované letecké weby zaměřené na simulátory jako např. odkaz.
@Timanris (22.02.2019 21:16): ja uz radsi odnikud, vetsinou jsou to srajdy a malokdo mi rekne neco zajimavyho. Dost casto se jen rozcilim. Ale jinak pokud v cestine, tak Vortex je pomerne dobry, pripadne Hrej cz taky ujde. Jinak pomerne velka studnice informaci a zajimavosti napric vsemi zanry a platformami jsou Gamefaq. je to neco jako DH, jen v mnohem vetsim meritku.
Z jakých herních webů či fb stránek berete herní novinky a zajímavosti?
Vlastním X One S. Relativně pravidelně používám (3-4x týdně). Nejraději hrajeme na split screenu Forza Motorsport 6/7 (na PC není tento režim dostupný). Baví to i mé děti (dokonce i ty v předškolním věku) stejně jako mé kolegy z práce.
Jinak nevím jak na PC ale třeba Minecraft je hratelný až ve 4 lidech na jedné TV a to je taky fajn, děti se hezky kreativně zabaví.
Díky zpětné kompatibilitě není problém zahrát řadu starších věcí z Xbox 360 + Xbox (ne všechny na PC vyšly), které za Gold dostávám zdarma, a zůstanou v knihovně navždy (dostupné pro hraní na rozdíl od her nativně pro X One) bez ohledu zdali Gold platíš dál nebo ne. :) Příjemný benefit od MS.

PS: ačkoliv mimo FH4 mám všechny FH (ať žije kompatibilita) stejně nás více baví FM. Prostě Motorsport je, no lepší, no. :)
Je tu úprimne niekto kto vlastní Xbox One a pravidelne ho používa? Od jeho katastrofálneho uvedenia o ňom a jeho hrách sotva počujem. Skoro všetky ich exluzívne hry sú aj na PC a z tých ma naozaj zaujala len Forza Horizon séria.
Zajímavé...zrovna jsem si dělal trochu úklid, trošku se začetl a udělal si rodinnou fotečku se Score 300, Excalibur 11 a Xgen 1 (ten už si nepamatuje asi nikdo).

Mimochodem kdybych si chtěl dokompletovat sbírku, má někdo přebytečná čísla časopisů? Nejvíc mě zajímá slovenský časopis Hráč, Score 1,2,3,4,5,6,7, 25, 46, 48, 65, Level 3 a 8/1996, Excalibur 12,14,15,16,17,18,19,21,22,24,25,27,32,42,47,51 a potom čásáky co vycházeli o konzolích, takže Playsation 1 a Playstation 2.

Předem díky, můžete psát i soukromé zprávy s nabídkou.
Kde jsou ty časy, kdy jsem pravidelně kupovával Excalibur, Score i Level. S postupným rozvojem internetu, úbytku pro mě zajímavých vydávaných her i změně stylu psaní jsem s tím úplně přestal. A i teď se rád začtu do starších čísel, při prolistování mě zaujme aspoň půlka her nebo článků. Ale čísla z posledních řekněme 15 let už jsou o něčem jiném a mnohdy skončím tím prolistováním a konstatováním, že jsem rád, když najdu jeden-dva články, co mě zaujmou...
@Richmond (15.02.2019 15:40): Utíká to, já nedávno ještě kupoval číslo 120 s recenzí Albionu 2, kde těch plných her bylo 50! Toto 300. číslo tedy nic moc (ale asi podlehnu a také po dlouhé době koupím Score).
Score už 300.číslo...utíká to. Pamatuju si jak dnes, kdy jsem kupoval první číslo a jak jsem byl tenkrát ohromenej, že co to jako má znamenat, vždyŤ je snad Excalibur :) A přitom už ani nevím, kdy naposledy jsem nějaké nové koupil (score retro nepočítám, mimochodem to jsem viděl v trafikách ještě nedávno!). Koukal jsem, jestli není nějaký zajímavý bonus, ale krom prvních 60 čísel v PDF jsem nenašel nic zajímavého.
@John Mirra (13.02.2019 17:13): Borderlands 2 a Pre-Sequel, Saints Row IV, Hotline Miami, HunieCam Studio.
Pokud má ráda dementní humor, výborný je Metal as Phuk. Akorát je tam shitload popkulturních (včetně herních) referencí.

Pokud má ráda anime stylizaci, tak nějakou VN harémovku - Red Embrace, My Magical Demon Lover, Beyond Eden (všechno yaoi), The Men of Yoshiwara (hetero).
Astral Chain, nová hra od Platinum. Vypadá luxusně, bohužel exkluzivita ale. :/ No, aspoň konečně pořádný důvod proč koupit Switch.

Diskutující (14)