Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Herní výzva 2018

Vše o letošní Herní výzvě najdete na www.hernivyzva.cz
« Novější Starší »
@SyLeBROs (22.07.2018 18:48): Hmm zajímavá otázka, Playstation nemám, takže osobně nemám s Playstation Plus zkušenosti, ale pokud to dobře chápu, tak jde o placenou službu s pravidelným měsíčním poplatkem, v rámci které máš i přístup k některým hrám. Tudíž nejde o hru zadarmo, kdybys nezaplatil hru nemáš. Takže ne, taková hra nesplňuje podmínky této kategorie.
Kolegové pařani, chtěl jsem se zeptat, zda-li si můžu jako výzvu číslo 9 - Nerozbalený dárek, odškrtnout hru PlayStation Plus, kterou mají členové zadarmo. Nevím jestli to brát, že členstvím si platím za všechny tyto hry a multiplayer nebo že se dají pokládat jako "dar za členství". Danke za odpověď.
@Kunick (21.07.2018 12:43): Děkuju. Jo, až na to SOF 3 jsem si to užil. Loni jsem měl nejlepší hodnocení 75, takže celkem rozdíl. Navíc jsem to dohrával až v prosinci a 2016 taky. Letos mám v plánu ještě pár kousků, ale už teď se těším na příští výzvu. Teď ještě aby padl ten Switch.
@Jumas (21.07.2018 12:11): Gratuluju.

Jinka pěkný výběr - mix pro mě zcela neznámých kousků i herních hitů. A hodně pěkná hodnocení, takže předpokládám, že i z Tvé strany spokojenost?
Tak Venetica dohrána a HC verze Herní výzvy 2018 i s napsanýma komentářema splněna. Letos jsem to zvládl hodně rychle, asi mi více sedly kategorie. Zkusím to trochu zhodnotit.

Nejlepší hra - Brothers: A Tale of Two Sons 90 %- kdyby to nebylo tak krátké, tak dám možná ještě víc.
Nejhorší hra - Soldier of Fortune: Payback 45 % - tupá střílečka
Největší překvapení - Donkey Kong Country Returns 85 % - nic jsem od toho nečekal, ale je to super
Nejpodivnější hra - iFluid 60 % - prostě kapka, co víc dodat
Nejzapamatovatelnější okamžik - Cryostasis 70 % - v kůži krávy na porážku

A teď už všechny kategorie

1. Tehdy to začalo - Bionic Commando 75 %
2. Krize identity - Venetica 80 %
3. Lidem vstup zakázán - iFluid 60 %
4. Hru nezastavíš! - Frozzd 70 %
5. Nervy z oceli - Soldier of Fortune: Payback 45 %
6. Sousedy si nevybereš - Cryostasis 70 %
7. Nejen PC živ je člověk - GoldenEye 007 70 %
8. V zemi nikoho - Donkey Kong Country Returns 85 %
9. Nerozbalený dárek - Axel & Pixel 75 %
10. Válka periferií - Brothers: A Tale of Two Sons 90 %
Taky se hlásím s poslední hrou. Už jsem rozehrál S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, snad do konce léta... :-)
Tak jsem konečně rozehrál poslední hru do výzvy, a i když jsem poslední nediablovku hrál před více jak čtyřmi lety, tak mě Venetica fakt baví.
@Gotreg (14.07.2018 12:21): Radost z toho nemám, ale vzhledem k tomu, že vícero lidí si už do některých kategorií dali jednotlivé epizody z nějakých sérií, a ofic. v pravidlech to nemáme, že by se měla odehrát celá série, tak ti to uznám. Ale když si vybereš něco jiného, tak máš u mě malé bezvýznamné plus. :)
Jako hru na jeden zátah mě napadlo zahrát si One final breath. Ale po spuštění hry jsem zjistil, že v Story mode píší Episode 0 a 1, zbylé 4 episody jsou zatím nevydané a asi je ani jen tak nevydají mám obavu. Počítalo by se i odehrání dvou episod za splnění a odehrání hry?
@Crash (09.07.2018 14:15): Poľahčujúca okolnosť, pri vlastnom namapovaní kláves som po úmrtiach pri bossoch narýchlo nevedel, ktorá klávesa preskočí úvod a myš bola najjednoduchším riešením :))

Ale to by bola beztak HC varianta a na splnenie SM je čas :)
@Starletka (08.07.2018 22:34): Gratulace!

a teď začni přemýšlet nad DH Masters - Kwokymu je líto, že všichni hrotí výzvu a on i přes své Twitch exhibice nemá ani zdaleka takový zájem účastníků.
Půlroční report výzvy najdete v blogu. :)
Nedočkavci, co netrpělivě vyhlíží pravidelný report o plnění výzvy, musí ještě pár dní počkat. Jsem teď pár dní jen na mobilu, ale do konce týdne to určitě bude.
Dnes jsem dokončil Herní výzvu 2018 i reparát Herní výzvy 2016.
Tak nějak jsem si říkal že letošní výzvu nějak nebudu hrotit protože jí asi nedám a hle, už jsem v půlce! :)
@Strady (18.06.2018 14:09): Teď v průběhu roku mi to až tak nevadí, že to tam nemáš akorát na vás občas zapomínám v těch měsíčních přehledech. A ne o každém vím, kdo si to nevyplňuje do rozhraní. Ale určitě bude dobré před koncem roku to vyplnit do toho rozhraní, předpokládám, že mi to Memphis zase zazálohuje a já pak si budu moci hrát zase s nějakými statistikami. Ale na to budu před koncem roku ještě upozorňovat.

Jinak samozřejmě gratulace ke splnění výzvy.
@Strady (18.06.2018 14:09): Od toho tam to rozhraní je, aby se vyplnilo :) Takhle přiděláváš Crashovi práci a při tvoření různejch statistik by se to pak nemuselo ani objevit, ale nechť se vyjádří šéf ;)
@Jumas (18.06.2018 12:20): Nikdy jsi neslyšel o uživatelích Strady1 až Strady400 :) Geralta nedám, když k němu nemám žádný vztah, vlastně je mi úplně jedno ale už prostě z principu nikdo nemůže urážet Witchra, ne? :)

Diskutující (13)