Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Turok

Turok: Dinosaur Hunter - Steam Edition

82
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
17.12.2015 PC
02.03.2018 XOne
18.03.2019 Switch
Vývojáři:
Night Dive Studios, Iguana Entertainment (původní verze)
Oficiální stránky:
http://www.nightdivestudios.com/turok-turo…
A world where time has no meaning - and evil knows no bounds.

Severoamerický indián Tal'Set je zarputilý saquinský bojovník, který coby jeden z řady Turoků překračuje hranice času a prostoru, aby ochránil svůj kmen. Červenooký kyborg, zvoucí se Campaigner, má zálusk na ovládnutí Země, pročež napadl se svojí pestrou soldateskou její paralelní Ztracený svět, průsečík univerz. Pokud se mezihvězdným okupantům podaří dát dohromady kovovo-onyxovou hůl Chronoscepter s mocí ničit dané bariéry, invazi na Zemi už nic nezabrání. Tal'Set musí najít kusy hole roztroušené po všech koutech pralesy pokryté planety a konfrontovat (kybernetický) mozek celé operace.

V osmi, převážně venkovních levelech, postupně přijdete k 14 zbraním, s nimiž se postavíte roztodivným stvůrám, obývajícím mlžnaté prostředí skalistých tropů, kde vás chce skoro všechno zabít, přičemž se zdaleka nejedná pouze o dravé dinosaury. O život vám mimo jiné budou usilovat masožravé rostliny, obří členovci a hmyz. Připočtěte si k tomu bělmooké žoldáky, roboty, i biomechanicky upravené ještěry v Campaignerových službách a v neposlední řadě také pomalované domorodé bojovníky, drsné jako svět, který je zrodil. V takové divočině přežije jen ten nejsilnější, ale bude to Turok - Syn kamene?

Turok je HD remake pozdějšího PC portu FPS Turok: Dinosaur Hunter (1997), která byla první third party vydavatelem vydanou exkluzivitou na konzoli Nintendo 64. Remaster podporuje širokoúhlá rozlišení, dynamické osvětlení, bloom, FXAA, vylepšené efekty vodní hladiny, slunečních paprsků a to je jen neúplný výčet. Svoji premiéru si tu odbývá v originálu nepřítomná vertikální synchronizace, dále podpora OpenGL, gamepadu a možnost překonfigurovat ovládání dle libosti. K opětovnému rozehrání vás mohou motivovat steam achievementy a savy si lze ukládat do cloudu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.