Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Like a Dragon: Infinite Wealth

Ryū Ga Gotoku 8

26.01.2024
88
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Infinite Wealth je již řadově devátým dílem v hlavní sérii Like a Dragon. Děj hry se odehrává několik let po událostech Yakuza: Like a Dragon (2020). Ichiban Kasuga, věčný smolař, se vydává na Havaj, aby našel a shledal se s dlouho ztracenou matkou. Zde se zároveň setkává s původním protagonistou série - Kazumou Kiryu, který se po konci The Man Who Erased His Name (2023) rozhodl jít na zasloužený odpočinek. Nepřízeň osudu však svede tyto dva hrdiny dohromady. 

Hra si zachovává soubojový systém na tahy z Yakuza: Like a Dragon připomínající klasické JRPG tituly. Hráči mají možnost aktivně používat až 4 různé postavy a přiřadit jim rozličná povolání jako je samuraj, desperát, pyrodancer, domácí hospodyňka a další. Největší změnou je však hlavní dějiště hry. Poprvé v rámci série se hráči podívají i mimo Japonsko a to do prosluněných havajských pláží v Honolulu. Zdejší lokace nabídne třikrát větší rozlohu oproti čtvrti Isezaki Ijincho v Jokohamě.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.